Jump to content

MrQoodaq

User
  • Content Count

26
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About MrQoodaq

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ☜Q10☞☜Elfiker☞ hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000h <3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. MrQoodaq

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

Jednak od nowego wipe będę
  2. MrQoodaq

Może wyjdzie z tego dobry nick? xD

Tańczący kaczor w basenie xd
  3. MrQoodaq

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

Nie mogłem grać praca zmusiła do wolnego od gierek Od dziś jestem
  4. zostaw na x15 i na x1000 bo tam rajduje się na luzie sklejaki ❤️
  5. JESTEM NA NIE ! sKORO GRA UMOŻLIWIA TAKIE BUDOWANIE NIECH ZOSTANIE
  6. MrQoodaq

s8 [Propozycja] s8 x15

Tak na serio na tym wipe miałem tyle c4 że szok wystarczy na meteor chodzić I będziesz miał c4 Jestem na NIE ! ja w 3-4 dni miałem około 20-25 c4 i deto ileś tam a jak chcesz mieć drop c4 i deto dobry to idz na x1000 ;*
  7. MrQoodaq

s8 [Propozycja] s8 x15

- ja jestem na nie Po prostu trzeba zbierać i grać dobrze jest jak jest
  8. MrQoodaq

Rezerwacja clanu

Nazwa klanu: ☜Q10☞ Właściciel klanu: ☜Q10☞☜Elfiker☞ hw69.pl Zastępca: -
  9. poznikało mi wszystko baza totem schowki i to w sekundę
  10. Nick na forum: MrQoodaq Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☜Elfiker☞ hw69.pl SteamID:76561198352646279 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Q10 Imię: Kacper Wiek: 19 Lat Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 5/10 wydrukowałem i mam obok biurka uczę się żeby było 10/10 ❤️ Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Spędzam dziennie od 5-10 do 12 godzin ❤️ Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie Ale jak bym się dostał dał bym w tą role całe serce ❤️ Coś o sobie: Nazywam się kacper spędzam na serverze dużo czasu i marze żeby być adminem na serverze który jest moim drugim domem ❤️ Staram się już pilnować czat ❤️ Dlaczego Ty: Ponieważ spędzam dużo czasu i miał bym oko co się dzieje na serverze ❤️ i powoli pilnuje czat zwracam uwagę na słowa ❤️ i kulturę na czacie
  11. Proszę o zrobienie wipe na s8 Dziś o 18 bo to jest już masakra nie dość że nie da się grać to już nawet poruszać i znikneł mi cała baza z totemami Proszę o pozytywne rozpatrzenie bo mam svipa i nie da się grać
  12. MrQoodaq

s5 [Odrzucone]Wcześniejszy Wipe s5

To jak będzie wcześniej ??
  13. A teraz nikt nie gra więc po wipie bedzie chociaż ktoś grać
  14. Ankieta na wcześniejszy wipe na s5 w piątek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...