Skocz do zawartości

Motorider

Helper HW
  • Zawartość

45
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

3
  • Time Online

34d 16h 12m 11s

Ostatnia wygrana Motorider w dniu 25 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Motorider punkty reputacji!

Reputacja

15 Przyjazny

O Motorider

• Tytuł
    Helper s6

Ostatnie wizyty

120 wyświetleń profilu
  1. Motorider

s6 [HELPER]Cezary

Z tego co wiem jest full ekipa helperow na s6 zwłaszcza że ja powrocilem z urlopu i Mesajah więc ma kto zająć się serwerem w niedługim czasie nocki też będą robione więc nie widze sensu na rekru nowego helpera. Więc jestem na nie.
  2. Motorider

s3 [Odrzucone]Helper szymus970

Jestem na Nie
  3. Motorider

s6 Odwołanie od bana

Sory że tak napisałem ale na telefonie cos mi się popsuło Po drugie chętnie sam zobaczę co pisałem na temat administracji proszę pochwal się A w sprawie unbana jestem na tak każdy powinien mieć druga szansę.
  4. Motorider

s6 [Przyjęte]staszek2017k

Hmm w sumie ja też jestem na tak. Może ta osoba sprawdzi się lepiej na serwerze niż poprzedni helper.
  5. Motorider

s6 Odwołanie od bana

Szanowny Panie Duszku nie udostępniłem twoich danych nikomu mój profil na fb jest publiczny i każdy może zobaczyć moich znajomych nie moja wina ze ktoś wszedł i zobaczył. To już nie moja sprawa. Nie obrazalem cie z resztą ja mam całą konwersacje z tobą ale życie prywatne a życie serwerowni to dwie inne sprawy. Pozdrawiam
  6. Motorider

Rezerwacja nazwy clanu.

Zobaczymy 😂
  7. Motorider

s6 Odwołanie od bana

Kochany Duszku multikonta też są banowane😀 Miłego dnia
  8. Motorider

Rezerwacja nazwy clanu.

A no chyba ma perma😂😀
  9. Motorider

inne unban ts

Przepraszam ja ci bana nie dałem nie mam uprawnień...
  10. Motorider

inne unban ts

Bana dostałeś za to co napisałeś na CP...
  11. Motorider

s6 [Przyjęte]Przyśpieszony WIPE na S6?

Jestem na tak przyczynia jest taka że mam za dużo c4 i zrobilismy z moją ekipa sami wipe ale ludzi nadal brak 🤔
  12. Motorider

s8 [Odrzucone][HELPER] ZiabaToZiomal

Ja też jestem na nie .
  13. Motorider

s6 [Przyjęte][Helper] Levinter

Ja oczywiście też na tak mega fajny ziomek.Polecam w 100%
  14. Motorider

s6 [Odrzucone][Odrzucone][Helper] ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋

Jestem jak najbardziej na TAK EyMiś jest mega przesympatyczną osoba która bardzo lubi pomagać ludziom myślę że sprawdzi się na tym stanowisku😀 na plus: + regulamin + czas gry +znajomość gry + doświadczenie na stanowisku Przyda mi się pomóc na serwerze bo obecnie jestem sam a też mam życie prywatne i w niektórych sytuacjach nie ma mnie na serwerze😀
  15. Motorider

s1 [Przyjęte]Unban Dla Ekipy Wolf

Tak grałem na s1 sporo czasu pod innym nickiem ale chodź nie znam całej sprawy zostałem poproszony o wypowiedzenie się, według mnie nawet najgorszy wróg zasługuje na drugą szansę.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK