Jump to content

Jarek

Pener
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jarek last won the day on July 25 2019

Jarek had the most liked content!

Community Reputation

38 Przyjazny

3 Followers

About Jarek

 • Rank
  Użytkownik

Hurtworld

 • Nick w grze
  Jareczek
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  +2K

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Jarek

  s6 [Odrzucone][ODWOŁANIE] Ojciec Vanish

  Dawno nie widziałem takiej głupoty, za przyznanie się do czegoś tam na czat od razu ban. Zamiast zajęciem się w wyższym stopniu tymi co grają odpaleni i nie używają czatu lepiej żeby automat banował głąbów co z głupoty piszą jakieś pierdoły. Banowanie głupich czystych graczy a sprytni odpaleni niech się bawią. Śmiech na sali.
 2. Jarek

  s11 [Przyjęte][Helper] Kampai

  Byliśmy razem w administracji, piękne czasy naszej działalności, wielkie dzieła wielkie pomysły wielka kariera. Człowiek odpowiedni do administracji.
 3. Marcel w pełni profesjonalizmu pomógł mi w moim irytującym błędzie na ts3.
 4. Jarek

  s12 [Odrzucone][Odwołanie] k56

  Na bazie nie było znaków rajdu, jesteś pierwszy raz dziś na serwie od początku wipe a baza była na tyle cek że tylko porządna ekipa by dała rade, wylogowani koledzy w środku byli zabici przez Ciebie, przyznałeś się do tego rajdu, pisałeś na czacie dwa razy : chce ktoś do skały hehe i tpa . Mi takie coś wystarczy by dojść do wniosku jak ten rajd wyglądał.
 5. Jarek

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Felek

  Z mojej perspektywy wyglądało to nieco inaczej. Dla mnie każdy gracz jest potencjalnym cheaterem, gdyż dostęp do tego typu wspomagaczy jest zbyt prosty. Dostałeś więcej czasu niż każdy dostaje, po pewnym czasie nie dawałeś mi żadnych znaków na czacie więc wyglądało to na typową grę na czas która jest często widziana. Może piszesz prawdę i miałeś lagi a może dawałeś kolegą totemy, odkładałeś stuff i żegnałeś się z nimi. Ciężko jednoznacznie stwierdzić.
 6. Jarek

  s1 [Odrzucone]Odwołanie [MateuszeQ]

  Gracze używający takich rzeczy nie chcą być widziani na serwerowniach. Jak na razie na pewno odrzucam.
 7. Jarek

  s1 [Odrzucone]Odwołanie [MateuszeQ]

  Na sprawdzaniu sam powiedziałeś że używałeś aima 3 dni przed wipe a teraz jest nowy wipe i się to nie liczy. Byłeś w tym czasie na serwerze hw69. Taka dalsza dyskusja nie ma sensu.
 8. widząc ile osób pisało na chat że używasz cheaty i twoje wyście podczas sprawdzania i taka ilość twoich kont to dla mnie nie ma co dyskutować.
 9. Dostałem informacje od jednego z helperów że wyszedłeś podczas sprawdzania i jeszcze nie dostałeś bana bo ktoś go nie miał czasu dać czy coś. Zgłosił się do mnie o to i po konsultacji z innym moderatorem nałożyłem go.
 10. Jarek

  s1 [Przyjęte]odwołanie PAN BANANEK

  Znając sytuacje mniej więcej moim skromnym zdaniem ban nie powinien być nadany ale to tylko moja opinia.
 11. Człowiek z bardzo wysoką kulturą osobistą. Nadaje się na to miejsce idealnie
 12. Jarek

  forum [Przyjęte] [Grafik] Deywis

  Jestem na tak, świetny gość który zna się na rzeczy
 13. Jak dla mnie świetny pomysł
 14. Nick: Jarek UniqueID: ozaMX334Oi2jlSS4UpCYJ+TVsBY= Pierwsza Wizyta: 14.06.2018 Data urodzenia: 22.08.1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [5]: Wiedza o TS3 od strony Admina [5]: Kariera na TS3: brak Dlaczego ten TS?: ten ts dlatego że jestem tu helperem i nasza cała ekipa tu siedzi. Administracja ts miła i kulturalna. Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Mam na imie Mateusz. Właśnie ukończyłem technikum. Lubię grać w hurtworld z ekipą ale i bez niej nie jest źle . Bardzo szanuje szczerość w ludziach. Czas na TS: 5-15h ciężko stwierdzić Co zmieniłbyś na Serwerze: wydaje mi się że serwer jest dobry i nie trzeba jakiś wielkich zmian Co chciałbyś robić: dbać o porządek i nie łamanie regulaminu a także nieść pomoc tym którzy jej potrzebują Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
 15. Jarek

  s1 [Odrzucone] [Helper] Zzzubєℓ ♞✘

  Jestem na wielkie nie. Gracz nie raz prowokował i zbyt często jego dogryzanie drażniło wszystkich na serwerze. Moim zdaniem jego chwilowa zmiana nie jest prawdziwa.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...