Jump to content

Jarek

Pener
  • Content Count

40
  • Last visited

• Days Won

2

Jarek last won the day on July 25

Jarek had the most liked content!

Community Reputation

29 Przyjazny

3 Followers

About Jarek

• Rank
    Użytkownik

Hurtworld

• Nick w grze
    Jareczek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +2K

Recent Profile Visitors

453 profile views
  1. Jarek

s12 [Odrzucone][Odwołanie] k56

Na bazie nie było znaków rajdu, jesteś pierwszy raz dziś na serwie od początku wipe a baza była na tyle cek że tylko porządna ekipa by dała rade, wylogowani koledzy w środku byli zabici przez Ciebie, przyznałeś się do tego rajdu, pisałeś na czacie dwa razy : chce ktoś do skały hehe i tpa . Mi takie coś wystarczy by dojść do wniosku jak ten rajd wyglądał.
  2. Jarek

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Felek

Z mojej perspektywy wyglądało to nieco inaczej. Dla mnie każdy gracz jest potencjalnym cheaterem, gdyż dostęp do tego typu wspomagaczy jest zbyt prosty. Dostałeś więcej czasu niż każdy dostaje, po pewnym czasie nie dawałeś mi żadnych znaków na czacie więc wyglądało to na typową grę na czas która jest często widziana. Może piszesz prawdę i miałeś lagi a może dawałeś kolegą totemy, odkładałeś stuff i żegnałeś się z nimi. Ciężko jednoznacznie stwierdzić.
  3. Jarek

s1 [Odrzucone]Odwołanie [MateuszeQ]

Gracze używający takich rzeczy nie chcą być widziani na serwerowniach. Jak na razie na pewno odrzucam.
  4. Jarek

s1 [Odrzucone]Odwołanie [MateuszeQ]

Na sprawdzaniu sam powiedziałeś że używałeś aima 3 dni przed wipe a teraz jest nowy wipe i się to nie liczy. Byłeś w tym czasie na serwerze hw69. Taka dalsza dyskusja nie ma sensu.
  5. widząc ile osób pisało na chat że używasz cheaty i twoje wyście podczas sprawdzania i taka ilość twoich kont to dla mnie nie ma co dyskutować.
  6. Dostałem informacje od jednego z helperów że wyszedłeś podczas sprawdzania i jeszcze nie dostałeś bana bo ktoś go nie miał czasu dać czy coś. Zgłosił się do mnie o to i po konsultacji z innym moderatorem nałożyłem go.
  7. Jarek

ts3 [Przyjęte][TS3] Marcel

Nie znam zbytnio więc nie wiem czy moje zdanie się liczy , tylko słyszałem co nie co. Nie wiem jaki jest więc nie będę pisać że JESTEM NA NIE BO ZŁY I TAM JAKIŚ czy coś. Jeśli zna się na ts i jest aktywny to czemu nie, mi nic nie zrobił a człowiek z wiedzą którą podobno ma znaczącą z tego co słyszałem na pewno się przyda. Nie wiem jak było kiedyś dlatego ciężko mi coś więcej napisać.
  8. Jarek

s1 [Przyjęte]odwołanie PAN BANANEK

Znając sytuacje mniej więcej moim skromnym zdaniem ban nie powinien być nadany ale to tylko moja opinia.
  9. Człowiek z bardzo wysoką kulturą osobistą. Nadaje się na to miejsce idealnie
  10. Jarek

forum [Przyjęte][Grafik] Deywis

Jestem na tak, świetny gość który zna się na rzeczy
  11. Jak dla mnie świetny pomysł
  12. Nick: Jarek UniqueID: ozaMX334Oi2jlSS4UpCYJ+TVsBY= Pierwsza Wizyta: 14.06.2018 Data urodzenia: 22.08.1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [5]: Wiedza o TS3 od strony Admina [5]: Kariera na TS3: brak Dlaczego ten TS?: ten ts dlatego że jestem tu helperem i nasza cała ekipa tu siedzi. Administracja ts miła i kulturalna. Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Mam na imie Mateusz. Właśnie ukończyłem technikum. Lubię grać w hurtworld z ekipą ale i bez niej nie jest źle . Bardzo szanuje szczerość w ludziach. Czas na TS: 5-15h ciężko stwierdzić Co zmieniłbyś na Serwerze: wydaje mi się że serwer jest dobry i nie trzeba jakiś wielkich zmian Co chciałbyś robić: dbać o porządek i nie łamanie regulaminu a także nieść pomoc tym którzy jej potrzebują Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
  13. Jarek

s1 [Odrzucone][Helper] Zzzubєℓ ♞✘

Jestem na wielkie nie. Gracz nie raz prowokował i zbyt często jego dogryzanie drażniło wszystkich na serwerze. Moim zdaniem jego chwilowa zmiana nie jest prawdziwa.
  14. Nick na forum: Jarek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Jareczek, Jarek SteamID: 76561198262027687 Imię: Mateusz Wiek: 20 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: ciężko określić ale z 6h dziennie czasem mniej czasem więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak kiedyś na tej serwerowni na s1 Coś o sobie: Jestem Mateusz skończyłem technikum, czekam na studia i ciesze się z życia. Całkiem miły, dosyć cierpliwy. Dlaczego Ty: chamstwa nie wytrzymam, byłem kiedyś helperem, znam tą funkcję i mam nadzieje że się spisze
  15. Chciałbym zapytać czy jest możliwość zrobienia restartu serwera nie tylko o 5 rano ale w inną godzinę. Dokładnie chodzi mi o to że nie raz miałem coś takiego że ściany znikały mi podczas gdy budowałem i gdy musiałem je usunąć to później teoretycznie były bo na czerwono pokazywało i nie można było budować a praktycznie nie. Wiadomo gdy tam przy budowaniu byle czego jakoś da sie przeżyć ale w połowie budowy bazy głównej w pierwszy albo drugi dzień wipe to już jest wielki problem a taki restart to wystarczy wbić jeszcze raz na serwer a w wielu przypadkach może uratować komuś dorobek na początku wipa. Nie wiem czy miało by to jakiś wpływ na lagi na serwie ale tego tematu nie poruszam b o się nie znam. Dzięki z góry za odpowiedź
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...