Skocz do zawartości

Jarek

Helper HW
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

30d 7h 7m 32s

Reputacja

1 Neutralny

O Jarek

• Tytuł
    Helper s1

Hurtworld

• Znajomość gry

Ostatnie wizyty

121 wyświetleń profilu
  1. Jarek

s1 Propozycja

Jestem na wielkie nie. Deto jest bardzo dużo z yeti meteor kruki hangary. Wystarczy poświęcić czas z ekipą lub solo. Odradzam tego typu pomysłów. Pomijając że deto jest też z vip itp.
  2. Jarek

forum REKRU do ekipy Weed na serv x5

Ekipa rajdowala na kange, obraża administrację i podczas gdy była rajdowana wyrzucała itemy na ziemię. Nie polecam moim skromnym zdaniem.
  3. Ze wzgędu na to że gra on pierwszego wipe z tą ekipą i sam pamiętam że wcześniej z nimi nie miał żadnego kontaktu to jestem za unbanem
  4. Nick na forum: Jarek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☆HASZ☆ Jarek , $ KOKA $ Jarek SteamID: 76561198262027687 Imię: Mateusz Wiek: 19 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: przeczytałem 2 razy Znajomość gry: 8/10 sam nie wiem czego jeszcze nie wiem Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 5h w tygodniu, w weekendy około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIe ale jestem chętny nabrać doświadczenia i spróbować swoich sił Coś o sobie: Chodzą do 3 technikum budownictwa, mieszkam nie daleko Częstochowy, lubie ćwiczyć na siłowni, poza Hurtworld nie gram w inne gry ewentualnie hearthstone ale na telefonie. Lubię oglądać na YT jak inni gracze grają w Hurtworld, (odwiedziłem nawet Habababa). Moje życie nie jest super ciekawe :)) Dlaczego Ty: Bardzo lubię tą grę, nie mam tak że jak ktoś mnie czy tam ekipe zrajduje że już problem, zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Ja czerpię przyjemność z gry, sprawia mi to wiele frajdy, lubię poznawać ludzi rozmawiać z nimi a bardzo irytuje mnie gdy np jakiś chłopiec 12 letni zaczyna mi czy obojętnie komu wyzywać rodzinę czy nwm co jak by mu ktoś całe życie popsuł bo się go akurat przejechało a szedł z itemami czy coś. Helperzy na s1 robią robotę, sam to widzę ale no nie da się być zawsze a wiele ludzi jest bardzo ograniczonych słownie i znają jedynie słowa niekulturalne. NIe mogę przysięgać że będę super helperem bo nigdy nie byłem nawet ale wiem że jestem sumienny i postaram się robić to co trzeba jak najlepiej. Nikt nie jest święty, każdego może ponieść ale jak dla mnie są pewne zasady
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK