Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

mesajah

Helper HW
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1
  • Time Online

27d 7h 32m 29s

mesajah wygrał w ostatnim dniu 1 Kwiecień

mesajah ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Neutralny

3 obserwujących

O mesajah

• Ranga
    Bywalec
  • Urodziny 20.01.2000

Hurtworld

• Nick w grze
    mesajah
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000+

Ostatnio na profilu byli

226 wyświetleń profilu
  1. Witam zwracam się z propozycją przyśpieszenia WIPE na serwerze x1000 s6. Dlaczego? Otóż na serwerze została tylko jedna ekipa czyli WEED, na serwer wchodzą tylko pojedyncze osoby o 9:30 w Sobotę dzień wolny od szkoły jestem sam na serwerze.
  2. s6 Helper

Jestem na TAK. +Wiek +Znajomość gry Miałem przyjemność zagrać z Levinterem oraz pogadać na TS3 pogodna osóbka polecam ;P
  3. @Neyst owszem byłem na S1, nie dokładnie przy tej sytuacji lecz grałem tam chwilkę.
  4. Jestem za unbanem dla ekipy WOLF, trzeba umieć wybaczać po za tym każdemu należy się ostatnia szansa.
  5. Nick na forum: mesajah Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: mesajah SteamID: 76561197965676196 Imię: Tobiasz Wiek: 18 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Regulamin jest ogarnięty, tabela kar również. Znajomość gry: Dobra, myślę że 9.5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Teraz mam wolne więc mogę grać troszkę więcej, standardowo wieczorami poświęcam więcej czasu na grę niż w dzień ale około 4/7h dziennie. Jestem także do dyspozycji po informacji od gracza. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Mam na imię Tobiasz jak już z resztą wcześniej wspomniałem, jestem 18 letnim chłopakiem który mieszka w Koninie województwo Wielkopolskie. Interesuje się sportem regularnie od 2 lat chodzę na siłownię, a także od pół roku trenuję sztuki walki typu "Muay Thai, K1". Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Treningi mam tylko dwa razy w tygodniu zwyczajnie wybieram poranne godziny aby nie korygowało to z moimi innymi obowiązkami. Myślę, że jestem uprzejmy, kulturalny i bardzo rozmowny łatwo też nawiązuję kontakty, nie używam w moich wypowiedziach w co drugim wypowiedzianym słowie wulgaryzmów. Hmmm, mam nadzieję iż już dosyć o sobie opowiedziałem jeżeli ktoś by chciał się dowiedzieć czegoś więcej zapraszam na serwerowy TeamSpeak znajdziecie mnie tam pod tym samym nickiem "mesajah". Dlaczego Ty: Widząc co chwilę na chacie gry te bluzgi można dostać nerwicy, gram dość dużo dziennie i chciałbym pomóc kontrolować server. Uważam, ze sam Motorider może nie wystarczyć, Moto jest na każde moje zawołanie nie chciałbym go tak co chwilę wołać gdyż jakaś grupka graczy zaczęła się ze sobą kłócić a jest tego dość dużo. Miałem już do czynienia z podobną rangą więc myślę, że sobie poradzę.
  6. @!Dark! To jak będzie ten wipe czy czekamy do wtorku?
  7. Jestem ZA. W weekend mogę spędzić więcej czasu na grze jak to wspomniał dusz3k można nazbierać stuff. Po za tym już nie ma co zbytnio robić na S6.
  8. Nick na forum: Alucardek Nick w grze: คℓυcαя∂™ iLoveMusic Imię: Tobiasz Wiek: 17 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Przeanalizowałem go kilkakrotnie i pamiętam większość regulaminu, nie jest on długi a nawet wydrukowałem go sobie na kartkę. Znajomość gry: Dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy to od dnia w weekendy więcej, lecz wracam ze szkoły zazwyczaj o 15, tylko w poniedziałki/środy/piątki chodzę na siłownię i jestem o 17 w domu, lecz wtedy gram bez przerwy do około 3 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Jak już pewnie większość z was wie mam na imię Tobiasz liczę sobie 17 lat. Mieszkam w Koninie jak pewnie reszta osób w moim wieku uczę się. Nie przesiaduję całych dni przed komputerem, w wolnych chwilach wychodzę na miasto ze znajomymi, spotkać się z dziewczyną moją perełką o którą dbam jak o nowe ferrari kobietę trzeba szanować i wielbić. Chodzę także na siłownie mam nawet troszkę sprzętu w domu jak mi się nudzi to mogę mały trening sobie zrobić, lecz i tak wolę wyjść na profesjonalną siłkę na mieście. Co by tu dłużej się rozpisywać przesiaduję często na serwerowym TeamSpeak'u możecie mnie tam spotkać i porozmawiać ale w tym natłoku spraw mam jeszcze sporo czasu na grę. Dlaczego ty: Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko mam duże doświadczenie z grą Hurtworld, chciałbym także nieść pomoc użytkownikom gry a także okazać swoją pomocną dłoń dla serwerowni i dorzucić swoją cegiełkę do rozwoju serwerów Hurtworld. Nie zawsze każdy ma czas być na serwerze uważam im większa liczba "Helperów" tym lepiej, wtedy szybciej i sprawniej można kontrolować chat/grę i nie dopuścić do złamania regulaminu. Gram dość długo dziennie i oczy mnie bolą jak widzę na chacie bluzgi i wyzwiska sam nie jestem święty kiedyś tam napisałem parę słów na "k" lecz staram się pilnować i ujmować moje słowa w bardziej wyrafinowany sposób. Staram się także pomagać na chacie, odpowiadam na pytania graczy o ile znam odpowiedź, jeśli jej nie znam to kminię. Minął tydzień więc znów próbuję jak to mówią "Do trzech razy sztuka" Nie chcę odpowiadać za błędy mojej byłej ekipy "KZPR", dlatego już nie jestem w tym teamie zdałem sobie sprawę że ten klan jest bardzo "TOXIC".
  9. Jestem przeciw temu pomysłowi. Dlaczego? Już tłumaczę serwer x1000 HW69.PL ma swój urok, administracja zrobiła to z pewną świadomością to jest takie małe utrudnienie abyś coś mógł sam zrobić, a nie dostać wszystko z /kit. Zepsuło by to klimat serwera jestem przeciw.
  10. kzpr Ekipa KZPR

Witam, chciałbym przedstawić wszystkim nasz team "KZPR", który grywa na serwerze x1000 S6. W naszym teamie nie ma rang więc nie będę wypisywał takiego czegoś jak "założyciel" itp. gdyż w naszym teamie wszyscy są równi, wszystkich traktujemy tak samo nie ważne od wieku, charakteru czy upodobań każdy człowiek jest inny. Skład TEAMU KZPR - คℓυcαя∂™ iLoveMusic - Extreme - Rambo - Koxio - [MC] Młody - W@RIAT - Shita Zapraszamy na serwer s6 chętnie się postrzelamy.
  11. Pomysł mi się podoba, aczkolwiek wątpię, że to przejdzie pomysł jest dla takiego samotnika nie dla zorganizowanej ekipy. Ludzie pograją tam dzień, może dwa i im się znudzi na takim serwerze jest mało do roboty granica graczy będzie się utrzymywała pewnie w ilości pięciu do dziesięciu dziennie.
  12. Nick na forum: Alucardek Nick w grze: คℓυcαя∂™ iLoveMusic Imię: Tobiasz Wiek: 17 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Myślę, że dobra. Znajomość gry: Dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy to od dnia w weekendy więcej, lecz wracam ze szkoły zazwyczaj o 15, tylko w poniedziałki/środy/piątki chodzę na siłownię i jestem o 17 w domu, lecz wtedy gram bez przerwy do około 3 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Jak już pewnie większość z was wie mam na imię Tobiasz liczę sobie 17 lat. Mieszkam w Koninie jak pewnie reszta osób w moim wieku uczę się. Nie przesiaduję całych dni przed komputerem, w wolnych chwilach wychodzę na miasto ze znajomymi, spotkać się z dziewczyną moją perełką o którą dbam jak o nowe ferrari kobietę trzeba szanować i wielbić. Chodzę także na siłownie mam nawet troszkę sprzętu w domu jak mi się nudzi to mogę mały trening sobie zrobić, lecz i tak wolę wyjść na profesjonalną siłkę na mieście. Co by tu dłużej się rozpisywać przesiaduję często na serwerowym TeamSpeak'u możecie mnie tam spotkać i porozmawiać ale w tym natłoku spraw mam jeszcze sporo czasu na grę. Dlaczego ty: Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko mam duże doświadczenie z grą Hurtworld, chciałbym także nieść pomoc użytkownikom gry a także okazać swoją pomocną dłoń dla serwerowni i dorzucić swoją cegiełkę do rozwoju serwerów Hurtworld. Nie zawsze każdy ma czas być na serwerze uważam im większa liczba "Helperów" tym lepiej, wtedy szybciej i sprawniej można kontrolować chat/grę i nie dopuścić do złamania regulaminu. Gram dość długo dziennie i oczy mnie bolą jak widzę na chacie bluzgi i wyzwiska sam nie jestem święty kiedyś tam napisałem parę słów na "k" lecz staram się pilnować i ujmować moje słowa w bardziej wyrafinowany sposób. Staram się także pomagać na chacie, odpowiadam na pytania graczy o ile znam odpowiedź, jeśli jej nie znam to kminię. Były tam jakieś spiny z "Harryticem", lecz ja nie mam do niego urazy tylko mój team się ciągle do niego pruje starałem się ich na TS3 uspokoić i chyba przyniosło to skutki. Mianowicie byliśmy z nim w teamie sam nas przygarnoł a następnie zachował się jak za przeproszeniem "prostak" zamiast powiedzieć, że nie chce z nami grać idźcie sobie z teamu to odstawił jakąś szopkę z niszczeniem totemów i zdenerwowanie mojego teamu myślę, że było uzasadnione.
  13. Post bez like WYGRYWA

Kochasz mnie? Jeśli tak daj LIKA, wtedy musisz wejść na TS'a i mi to powiedzieć.
  14. Witam

Cześć, z nicku pewnie mnie znacie głównie gram na serverze S6, grywałem tam już dość długo lecz teraz postanowiłem przywitać się na forum. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam na TS3.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK