Jump to content

mesajah

User
  • Content Count

46
  • Last visited

• Days Won

5

mesajah last won the day on August 14 2018

mesajah had the most liked content!

Community Reputation

30 Przyjazny

4 Followers

About mesajah

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    mesajah
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000+

Recent Profile Visitors

551 profile views
  1. @CaRRy to jest najlepszy gracz na świecie! YOLO

2. mesajah

s6 [Odrzucone][Helper] Serdzi

Na NIE.!!!!!!!!!!!! Mnie sie tu nie spodziewałeś co? Może i Queen nie miała z Tobą styczności, za to ja miałem oraz cała ekipa WEED jeżeli chcesz to oni mogą też wyrazić swoją opinię na Twój temat ;*. Przechodząc do sedna sprawy nie pamiętasz już jaki TOXIC wprowadzałeś na serwer? Co chwila gdy Cię zraidowaliśmy, zabijaliśmy leciały wulgaryzmy nawet w moją stronę, przy mnie troszkę się pilnowałeś bo jako jedyny z helperów się z Tobą nie bawiłem ;). Nie powątpiewam, że się zmieniłeś lecz wypowiedź przemka wszystko wyjaśnia Habababa też kiedyś przeglądał to co piszesz i wszyscy z wyższymi rangami wiedzą jaki jesteś. Na NIE ;* #MOP #MOPP
  3. Jestem na TAK. + Znam, miła bardzo pozytywnie nastawiona osóbka dużo czasu się spędziło razem na TS3, a także w grze i nie mogę o Eymi nic złego powiedzieć + Wiek + Doświadczenie + Widzę ją co chwila na CP i ciągle chodzi o kogoś z S1, także uważam że przydałby się tam nowy Helper Dużo by o Eymi mówić, podsumowując same pozytywne cechy dużo by wymieniać.
  4. Witam, zwracam się do graczy jak i również administracji HW69.pl. Mianowicie przejdźmy do sprawy i zacznijmy mój wywód... Wiem, że było to już poruszane, lecz nie zostały podjęte w tym żadne kroki praktycznie. 1. Chciałbym zaproponować zmianę "ROLL'a" gdyż ROLL na serwerze S6 jak i innych jest praktycznie ten sam... Oglądając filmy na YouTube na niektórych x5 jest lepszy roll, co można zrobić na serwerze x1000 dostając "głód, koszulkę, strzały 25 czerwonego, czy też inne bzdety" do czego to się może przydać graczowi serwera x1000 jak i nawet x3... Jak już wspomniałem na "niektórych" nie musimy być "wszystkimi", na niektórych serwerach x5,x3 z rolla można otrzymać np. "255 tłuszczu, niebieskiego, kurtki, itp. itd..." Można by zwiększyć cooldown takiego rolla z 30min, np. do 3h lub nawet dodać komendę Helperowi do resetu rolla także z cooldownem do 1h. 2. KIT'y- Kity tzn. dotyczące osób zakupujących np. VIP'a co można na x1000 zrobić z /kit vrajd... dostaje się 10 deto już szybciej to 10 deto znajdziemy na hangarach bądź meteorze jedyna pożyteczna rzecz... Ciąglę piszę o x1000, może niektórych to "wnerwić" lecz tam tylko gram ale zmiany można by zastosować także na innych serwerach odnosi się tu do @!Dark! czy byłyby takowe chęci oraz czy miałbyś czas na zastosowanie takowych zmian, wiem że nie masz więcej projektów na głowie, a także życie prywatne, więc np. jakiś wolny weekend czy także godziny wieczorne byle by te zmiany zostały wcielone w życie, wracając do KIT'ów można by do płatnych rang dodać coś więcej zwiększyć ilośc "deto" bądź zamienić je na gotowe C4, w końcu to jest server x1000 i sam cooldown 24h na odebranie kitu w zupełności wystarczy, teraz odniosę się także do "innych serwerów" oglądając filmy na YT steamowskie wersje posiadają bardziej urozmaicone KIT'y. KIT'y na HW69.PL nie zostały zmienione praktycznie do 1.5 roku bo taka trwała moja przerwa od czasu odejścia "Harrytic'a" ze stanowiska- mogę się mylić za co przepraszam. Także proszę o przeczytanie mojego wywodu przez graczy jak i zarówno administrację, sądzę że urozmaiciło by to grę na serwerze i po konkretnej reklamie np. YouTube czy tez inne platformy mogło by przynieść korzyści dla serwrowni. Pozdrawiam.
  5. @Slopeki Według mnie jest to bezsensowne, jeżeli klan jest ogarnięty to i tak ma respekt na serwerze. Drugie primo " A co do innych serwerów to chyba nie ma sensu robić takiej listy "- może ja bym chciał to mieć na S6, a inni gracze na S3,S4,S5. Wszystkim nie dogodzisz jestem przeciwny.
  6. mesajah

s5 [Przyjęte][Helper] Filipino

Na TAK! Minus wiek, nadrabia przejście mutacji według mnie to wystarczy .
  7. mesajah

ts3 [Odrzucone][TS3] Podanie

Jestem na NEUTRALNY. Dlaczego? Podanie ładnie napisane lecz niepokoi mnie wiek,natomiast chcąc dodać kolejne kanały pomocy według mnie jest to kompletnie niepotrzebne jest Centrum Pomocy TS3 i tam odbywają sie wszelakie sprawy związane z komunikatorem. Tym ss'em to się chwalisz? Nie ma czym chcąc pokazać ile byłeś online na TS3 w ciągu jednego połączenia? Równie dobrze mógłbym wysłać Ci mojego SS'a na którym byłem online 7 dni. Nie ma się czym chwalić
  8. mesajah

s6 [Przyjęte][Helper] Cezary

Co mnie obchodzi Levinter obchodzisz mnie Ty bo piszesz podanie mam gdzieś Levintera bo się sprzedał. Nie grałem więc nie mam nic do Twojej ekipy loto mi to w jakim teamie jesteś. Dla mnie jesteś toxicem, na poprzednich wipe na których grałem widziałem co robiłeś także będę podtrzymywał moją decyzję na NIE! ;* Co do 3 helperów to nie Ty powinieneś się tym interesować tylko właściciel. Do Toxica to bym zaliczył duszka z Twojej ekipy jest tak perfidny że jak dostanie muta nie minie 10 sekund i siedzi na ts3 się wypominać o niesłusznego muta można by z tego napisać scenariusz do kabaretu! Siedziałeś na moim kanale gdzie Levinter miał admina więc miał prawo Cię wykickować bo nie miał ochoty z Tobą rozmawiać zrobiłbym to samo z resztą. Na każdy Twój argument dostajesz pięć.
  9. mesajah

s6 [Przyjęte][Helper] Cezary

Na NIE!, polecam sprawdzić logi. -Strasznie toxic w logach wszystko jest - Miałem urlop ,więc nie grałem teraz będzie miał kto pilnować w godzinach nocnych.
  10. mesajah

s3 [Odrzucone]Helper szymus970

@tyranozaur04 jeżeli Haba mówi, że czytał logi to czytał a Ty Przyjacielowi dałeś "tak" ze względu na znajomość? Moderatora nie dostaje się od tak o bo mi się podoba i chcę moda, na Moderatora trzeba sobie zasłużyć i jest to osoba zaufana. Także jestem na NIE, ja w przeciwieństwie do Ciebie wierzę Habie nas słowo jeżeli tak mówi to tako musiało być! Następne primo ultimo widziałem nieraz co pisze szymek na chacie gry. Pozdrawiam!
  11. mesajah

s6 [Przyjęte][Helper] staszek2017k

Jestem na TAK, mam nadzieję że przynajmniej Unnamed wytrzyma dłużej niż poprzedni Helper +Znam ziomka, ogarnięty + Czas na grę + Wiek
  12. mesajah

s6 [Odrzucone]Odwołanie od bana

@MadBoar_JaglaK ja w przeciwieństwie do Ciebie mam do wniesienia coś sensownego, byłem przy tym co odwalał duszek wiec nie mówi mi że nic nie wiem. Ja będę zawsze przeciwny UB dla duszka jest zbyt pewny siebie obrażał administrację, a teraz się szczyci że i tak się spotkamy na wipe żadnej skruchy nie okazał. Tutaj głównie przeprosiny należą się dla @Motorider'a. Zmienię zdanie jak duszek zrobi coś czego będę mu mógł pogratulować od tak za takie rzeczy unbana nie powinien dostać.
  13. mesajah

Intro HW69.pl

Ja bym myślał pomiędzy numer 3, a numerem 6 tylko te dwa mi się spodobały pod względem jakości.
  14. mesajah

@duszek on to napisał zwracając się do Ciebie miło, a Ty wyjeżdżasz z wyzwiskiem. Myślisz, że jak wejdziesz na multikoncie to nikt Cię nie złapie? - Mylisz się są osoby inteligentne i inteligentniejsze :*
  15. mesajah

Czy Ty chcesz zrobić z administracji idiotów? " Nic nie robiłem i nwm czemu tak jest ze dostałem bana... " Za darmo byś bana kochany duszku nie dostał zarówno na serverach jak i na TS3. Wyzywałeś całą administrację serwerownie i już tego nie pamiętasz? -Polecam kupić sesję w aptece... Ty dobrze wiesz za co dostałeś bana i rżniesz głupa z resztą dobrze Ci to wychodzi można się przynajmniej pośmiać z tego nic tylko iść do Lidla kupić kilo popcornu i czytać to co piszesz nic tak nie rozbawi człowieka jak ktoś mu kłamie w żywe oczy i chce dowodów. Powiem Ci, że szybko zapominasz to co robiłeś niestety ja jestem pamiętny i nie zapominam co pisałeś na serwerze i niektórzy gracze jak i administracja pamięta jaki jesteś fałszywy pokazałeś kim na prawdę jesteś a teraz udajesz niewiniątko. Życzę wszystkim miłej lektury, pozdrawiam @mesajah!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...