Skocz do zawartości

eGzO

Pener
  • Zawartość

103
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

71d 3h 2m 10s

Reputacja

45 Dobry

6 obserwujących

O eGzO

• Tytuł
    Bywalec
  • Urodziny 19.12.2000

Hurtworld

• Nick w grze
    [єҳ] twitch.tv/egZo
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1780 h

Ostatnie wizyty

610 wyświetleń profilu
  1. eGzO

forum [Moderator] StarK

Widzę że lecisz na głębokie wody 😂 Moderatora nie sądzę że dostaniesz tak od razu nie będąc nigdy helperem, dlatego że jak już jesteś tym helperem z jeden miesiąc może więcej to osoby z administracji jak i z gry poznają cię i daje swoje plusy tzn... mają do cb zaufanie. Na Nie -Ortografia XD ale to są drobnostki chodzi tylko o to by każdy miał szacunek do drugiej osoby. +wiek +znajomość regulaminu -jest jakiś spędzony czas jak piszesz że 2 mieś ale to i tak za mało jak dla mnie. Zrób sb taką piramidę. Najpierw HELPER Potem MODERATOR
  2. eGzO

Rekrutacja do ekipy 2137!

Dobre 2-3 lata
  3. Wymagania:-1000h + [SA WYJĄTKI]-17 lat + [SA WYJATKI]-HURTWORLD STEAMOWY SZYBKIE REKRU !!! PISAĆ POD PROF http://steamcommunity.com/id/7976641945 LUB TU w temacie
  4. eGzO

Rekru Do Ekipy Devils

To nieźle X.D
  5. eGzO

s3 Dużo Aut na x100

Wy chyba dużo aut nie widzieliście xDD
  6. eGzO

s1 [Przyjęte][Oczekujące][Helper]Matheo0192

Jestem na Tak +Pomocny +Opanowany +Wiek +Wyrozumiały +Znajomość Regulaminu +Znajomość gry +Ogarnięty człowiek
  7. eGzO

s6 [Odrzucone][Helper] Marihuaninem

Hahahah śmieszny jesteś ? -wulgarny -chamski -oszust -nie dajesz nikomu pomocy na serwerze Robisz to tylko po to żeby było u was w ekipie 2 helperów i po jakimś czasie bd mieli za darmo vipa. Hatfu @duszek po co kłamiesz jesteś helperem a oszukujesz admistracje @Marihuaninem jest toksyczną osobą(nie mówie że ja nie jestem ale ja o tym wiem) ale on też, wyzywa każdego bez helpera uważa się za pana świata, a co bd gdy bd miał helpera ?
  8. eGzO

Chciałbym Otrzymać Range YT'bera

Widać że dzieci nwz.. W wszystkich twoich filmach nie widze (może się myle) żadnych informacji podanych o serwerze czyli np. Na jakim serwerze grasz itd. Po 2 nwm czy osoba wulgarna, bez szacunku i która wyzywała cała sieć przez v na serwerze powinna dostać tą rangę a zwłaszcza się po nią zgłaszać,prosić. Nie powinienem się wypowiadać ale to co ta osoba robi to ten.
  9. eGzO

s3 [Przyjęte][Helper] PaCu

Jestem na [Tak] -Pozytywna osoba -Regulamin zna -Hurta tym bardziej ogarnia -Były admin -Wiek
  10. Powiem tak. Przy włączaniu gry nie możesz klikać nic, nic nie mówić gdy siedzisz na ts czy coś, najlepiej to zamknij wszystkie niepotrzebne programy otwarte w tym czasie. Jeżeli błąd będzie się powtarzał spróbuj zrobić coś takiego że przy zresetowaniu kompa wyłącza uruchamianie steama i następnie uruchom go własnoręcznie i nadal spróbuj się połączyć na jakiś serwer. Gdy nawet to nie pomoże to zaktualizuj wszystkie aktualizacje oraz stare sterowniki, po tym co wysłałeś to można tylko zaobserwować że albo coś ci blokuj możliwość połączenia się z serwerem albo z automatu crashuje. Jeżeli coś z tego nie pomoże to pisz spróbuję coś jeszcze ogarnąć.
  11. eGzO

ts3 [Odrzucone][TS3] hanxuxd

Jestem na Tak -Może jakaś tam spina była ale od dawna już cię znam -ogarnięty -pomocny -wiek -znajomość regulaminu
  12. eGzO

ts3 [Przyjęte][TS3] Anka <3

Jestem na Tak +Pozytywna +Znajomość regulaminu +Wiek
  13. eGzO

forum [Odrzucone][Moderator] PaTyK

Jestem na Tak +Pomocny +Wiek +Ogarnięty +Rozsądny @youhosi to jest twoje uzasadnienie ? śmieszne @youhosi Teraz to mnie dobiłeś do podłoża "lepsze to niż tak/nie" yyy sam dałeś tak czy nie X D więc całkiem nie rozumiem tego co napisałeś.
  14. eGzO

Rekru Do Ekipy ▶ETR◀

Śmieszne !.\/
  15. eGzO

ts3 [Przyjęte][Ts] Duszek

Wiadomo że TAK -Wiek -Rozmiar buta -Znajomość wiedzy [TEAMSPEAK] -Znajomość regulaminu -Ogarnięty -Pomocny -Opanowany
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK