Jump to content

eGzO

Pener
  • Content Count

117
Community Reputation

52 Dobry

8 Followers

About eGzO

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    twitch.tv/egZo20
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    7802h

Recent Profile Visitors

948 profile views
  1. Tu akurat popieram, ta gra już tylko na v2 się rozwija
  2. Ale wiesz dobrze że zakazanie tego na x5 oraz x3 bedzie skutkować też tym że będzie to zakazane na x1000 I przestaje już spamić mój głos został oddany to co się wydarzy to jest tylko i wyłącznie decyzja reszty.
  3. Meteor, kruki, Hangary, Yeti nawet w jeden dzień potrafimy z ekipą na x1000 ponad 6 staków deto ogarnąć to wystarczy na zrajdowanie takiej bazy tylko trochę głowy trzeba użyć
  4. Alladyn pisząc to co właśnie, pokazałeś jak zabolało cię to że na x1000 my oraz GK mamy baze na 700 c4. Nie chce ci się dropić czy o co chodzi? Sklejane bazy jak i przesuwane nie są od niedawna na hw i jakoś nikomu do tej pory nic to nie przeszkadzało, jedyne co pokazuje to umiejętności związane z tą grą i budowniczym. Moim zdaniem to nonsens niszczyć coś co wymyślili gracze. W żaden sposób nie jest to wykorzystywanie bugów gry. Jeżeli było by to zakazane to na pewno developerzy by to usuneli. Okazuje się jednak że większość z was po prostu chce to wykorzystać na takiej zasadzie "o ma baze idę do amistracji będę miał itemki" na co takie coś komuś? to jest tylko i wyłącznie gra a niektórzy się tak w nią angażują jakby chceli być bogami tego czegoś. Z mojej strony tyle
  5. eGzO

Rezerwacja BOR

Nazwa klanu: BOR Właściciel klanu: twitch.tv/egZo20
  6. eGzO

Grafika na steam

Pisz pv https://steamcommunity.com/id/797664421945/
  7. eGzO

TWD

Nazwa klanu: TWD Właściciel klanu: twitch.tv/egZo20 Zastępca: Soli
  8. Nick na forum: eGzO Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: twitch.tv/egZo20 SteamID: STEAM_0:0:195711964 Klan/Ekipa w jakiej grasz: TWD Imię: Kacper Wiek: 22 Mikrofon: sprawny Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: dziś grałem 17h nie spałem 2 dni więc dużo Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak dawno u was Coś o sobie: Mam na imię Kacper mieszkam w Kielcach zajmuję się informatyką oraz elektromechaniką, na chwilę obecną siedzę w domu bo trzeba hah. Jestem ogarnięty czasami, nie ma co ukrywać lubię się denerwować ale potrafię nad tym panować. Dlaczego Ty: Byłem już tu helperem na 4 serwerach w jednym momencie i myślę że nadaje się na te stanowisko.
  9. eGzO

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Pigmey

Wypowiadacie się z jednej ekipy więc wasze zdanie się średnio liczy, sam oglądałem demko i to za mało jak na moje zdanie. Nie znacie się więc tak szczerze po co się wypowiadacie ? Jeżeli chcecie zrobić komuś na złe to nie w tą stronę pany. Chłop jak najbardziej czysty demko obejrzane z 6 razy, mało dowodów 1 demko na którym jest przedstawiony strzał z dupy tak w sumie. Po 2 masz lagi to już twoja wina że cie rzuca czasami przez ściany na demku widać nawet że cię teleportuje co chwilę. Pozdrawiam
  10. Twój Nick: twitch.tv/egZo20 Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 76561198351689656 Data/czas bana: Nie mam pojęcia Nick Moderatora: eN Powód bana: Bugowanie się kangą przez ekipe [przypomniam że nie bylem na serwerze w danym czasie] Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) bo nie brałem w tym udziału ;D W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Nie mam kanału na YT a steamuje na twitchu, i moim zdaniem nie mam obowiązku robić czegoś w "ramach" skoro tego czegoś nie zrobiłem. Wszystkie serwery oprócz s6,
  11. eGzO

s1 [Odwołanie] twitch.tv/egZo20

Do wzoru się zastosowałem więc nie wiem po co się udzielać skoro napiszesz coś czego tak na prawdę sam nie jesteś pewien "gadałem już z admistracją na ts i miałem napisać odwołanie" więc ? Dostałem bana bez podstawy czyli "nie było mnie wtedy" tak samo była rozmowa o tym z 4 miesiące temu i nadal mam bana ;D
  12. Twój Nick: twitch.tv/egZo20 Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 76561198351689656 Data/czas bana: Nie mam pojęcia Nick Moderatora: Nie wiem Powód bana: Bugowanie się kangą przez ekipe [przypomniam że nie bylem na serwerze w danym czasie] Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) bo nie brałem w tym udziału ;D W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Nie mam kanału na YT a steamuje na twitchu, i moim zdaniem nie mam obowiązku robić czegoś w "ramach" skoro tego czegoś nie zrobiłem.
  13. eGzO

forum [Odrzucone][Moderator] StarK

Widzę że lecisz na głębokie wody 😂 Moderatora nie sądzę że dostaniesz tak od razu nie będąc nigdy helperem, dlatego że jak już jesteś tym helperem z jeden miesiąc może więcej to osoby z administracji jak i z gry poznają cię i daje swoje plusy tzn... mają do cb zaufanie. Na Nie -Ortografia XD ale to są drobnostki chodzi tylko o to by każdy miał szacunek do drugiej osoby. +wiek +znajomość regulaminu -jest jakiś spędzony czas jak piszesz że 2 mieś ale to i tak za mało jak dla mnie. Zrób sb taką piramidę. Najpierw HELPER Potem MODERATOR
  14. eGzO

Rekrutacja do ekipy 2137!

Dobre 2-3 lata
  15. Wymagania:-1000h + [SA WYJĄTKI]-17 lat + [SA WYJATKI]-HURTWORLD STEAMOWY SZYBKIE REKRU !!! PISAĆ POD PROF http://steamcommunity.com/id/7976641945 LUB TU w temacie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...