Jump to content

Deywis

User
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Deywis last won the day on July 17 2019

Deywis had the most liked content!

Community Reputation

32 Przyjazny

3 Followers

About Deywis

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  Deywis
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  300

Kontakt

 • GG
  68444352
 • Inne
  insta: deywis_graphics

Recent Profile Visitors

1,043 profile views
 1. Deywis

  s8 [Odrzucone][Helper] Veromen

  Słyszałem nieco o tobie, i po tym co mi mówiono jesteś osobą kulturalną i pomocną, oprócz tego nie było na ciebie żadnych skarg więc uważam że można dać ci szansę. Jestem na tak.
 2. Deywis

  ts3 [Przyjęte][TS3] Incognito™

  Jestem na tak :D - Mega pomocny - Kulturka na poziomie - Spory staż - Doświadczenie na +
 3. Deywis

  inne Propozycja

  Dodając jakiekolwiek modyfikacje, to potem gracze mogą narzekać że są lagi na serwerach... To już nie jest wina serwerów że jest tak mało graczy, a połączać serwerów też nie ma sensu, bo jednego dnia ktoś gra, drugiego nie, więc tak czy siak gracze są.
 4. Ooo akurat myślałem nad pograniem sobie w version v1 i chętnie zawitałbym na s3 o ile wipe byłby skrócony
 5. Szczerze myślałem czy być na tak czy na nie ale po przemyśleniu tego to taka opcja (o ile jest to możliwe) przydałaby się... Nie oszukujmy się ale zbieranie tych kwadratowych ulepszaczy aby sobie kupić item do samochodu zajmuje wieki... A tak to było by łatwiej chociaż ulepszyć samochód.
 6. Deywis

  s8 [Przyjęte][Helper] JOKSON

  Ja dam akurat na nie, i to nie dlatego że zwyzywałeś mnie jak psa na prywatnej grupie administracyjnej, tylko dlatego że skoro ktoś kto się tak zachowuje na grupie administracyjnej, nie potrafi nawet panować nad swoimi emocjami.
 7. Deywis

  s11 [Rozwiązane]ZAKUP E-VIP

  Na serwery została wprowadzona nowa opcja. Zawsze po zakupie, czy też po wipe serwera, masz dostęp do kitów dopiero po odpowiednim czasie. Tak więc nie jest to żaden błąd a zamierzona opcja wprowadzona przez Darka.
 8. Deywis

  s1 [Odrzucone][Helper] Kuflowe Mocne

  A ja jestem na nie. Dopiero co zostałeś odbanowany za podejrzenia o wspomagacze, i tak naprawdę my sami nie wiemy czy po prostu moderator się pomylił, czy naprawdę coś miałeś i dostałeś niewinnie unbana. Jak dla mnie wykaż się na chacie itp, i posiedź trochę dłużej A czas pokaże.
 9. Deywis

  s1 [Przyjęte][Helper] KlaSiu

  Miałem okazje zamienić parę słów z Klasiem, i sądzę że jest osobą spokojną, i całkiem sympatyczną. Jestem na tak
 10. Wyłącz opcje SSAO o ile masz ją włączoną. Najwyżej zaktualizuj sobie sterownik graficzny, wyłącz niezbędne pliki na komputerze
 11. Deywis

  s12 [Przyjęte][Helper] Deywis

  Zjawię się
 12. Deywis

  s12 CHIPY

  Takie chipy mają różną moc. Czasami na drewnianą ściankę schodzi jeden do dwóch chipów. Na kamienną od trzech do czterech, na metalową od sześciu do siedmiu. Jakoś tak to szło.
 13. Deywis

  s12 Clan chest ,Deto na serwie

  Ciężko się połapać o co ci chodzi z tego... Wygląda to tak jakbyś pisał to z zamkniętymi oczami. Zapewne chodzi ci oto aby z eventu "Loot" leciała specjalna skrzynka która dawała by rzadkie itemy, szczerze takie coś było by ciekawe, bo na tą chwilę ten event jest bezwartościowy.
 14. Administracja ma obowiązek utrzymywać serwerownie w odpowiednim ładzie itp. Wątpię by moderatorzy przez to znaleźli czas by codziennie organizować jakieś eventy, każdy z moderatorów ma też życie prywatne i weź to pod uwagę. Jak dla mnie na nie. Fajnie by to wyglądało załóżmy raz na tydzień, robiąc jakiś porządny event
 15. Deywis

  s12 [Odrzucone][Helper] Antylopa

  Zastanawiam się czy podanie jest żartem, czy po prostu nie spojrzałeś że jest wzór do pisania podań Tutaj masz wzór ->
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...