Jump to content

DawidPrecel

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About DawidPrecel

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    DawidPrecel
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    850h+

Recent Profile Visitors

130 profile views
  1. siemka dawid znasz kogos od strony co sie kupiuje vip

1. Show previous comments  8 more
    2. pogromca82

pogromca82

powino byc na odwrod evip zamiast pompy powina byc bazuka  pomba do niczego sie nie daje

3. pogromca82

pogromca82

jak by nie patrzec kupujesz nalepszego vip a i tak sa  co tam dobre kilof sikiera awm  pompa do dupy jest i luk masz dobry a ciuchy sa d dupy tylko buty kurtka i na klowe i nic wiecej

4. pogromca82

pogromca82

i dla czeho w evip nie mam plecaka kampingowy a w vip jest nei amm sensu

2. Nick na forum: DawidPrecel Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: DawidPrecel,DawidPercel SteamID: 76561198222231268 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ♕ KINGS Imię: Dawid Wiek: 17 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W weekendy od 10h do 12h a w tygodniu od 3h do 6h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Cześć jestem Dawid mam 17 lat mieszkam w województwie Łodzkim.Gram dużo w gry przez ostatnie 3 miesiące wróciłem do Hurtworlda.Chodze do technikum jestem na drugim roku Technika pojazdów samochodowych.Oprócz zapału do grania w gry lubie grac w piłke nożna oraz naprawiać usterki w autach.Jestem bardzo miłym człowiekiem lubie pomagac ludziom ale czasami nerwy nie daja za wygraną i trzeba spuścić troche pary. Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Jak napisałem wyżej jestem miłym i porządnym graczem czasami zdarzy mi sie wyzywac ale na pewno nie bez powodu. Lubie pomagac mimo iż nie mam rangi Helpera udzielam sie na czacie oraz pomagam początkowym graczą budować bazy. Zachowuje kulture na czacie nie jestem toksycznym graczem jak niektórzy na tym serwerze i robie wszystko zeby pomóc innym graczom.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...