Jump to content

Dalmianek

Starszy Helper HW
  • Content Count

59
  • Last visited

Community Reputation

16 Przyjazny

1 Follower

About Dalmianek

• Rank
    [ Starszy Helper S6 S12 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Dałmianek hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +/- 5.5k h

Recent Profile Visitors

127 profile views
  1. No właśnie to tym bardziej byłoby pusto jakby wipe był przedłużony 😏
  2. Od razu mówię, że to są tylko moje spekulacje rozwiązania tego błędu sugerowane typowymi rozwiązaniami, które głównie działają. Taka podstawa to aktualizacja Directa z oficjalnej strony microsoftu pobierzesz instalator aktualnej wersji. Jak to nie pomoże to aktualizacja sterowników karty graficznej, to wszystko powinno pomóc. Jeżeli jednak to się nie stanie to zaktualizuj sobie pakiety Microsofta C++, masz taką apkę McRip VC Redist Installer na necie dostępną. A jak to dalej nie pomoże to .NET framework zaktualizuj. Jak pomogłem daj znać 😁
  3. Czemu gra bez vipa nie ma sensu ? Wczoraj był problem z rangami i jakoś w parę godzin szło normalnie osiągnąć AWM+ AR15 oraz parę deto (a gram sam w ekipie). Wipe co 7 dni jest jak najbardziej wystarczający, przedłużanie tego jedynie skutkowałoby brakiem graczy w ostatnie dni wipe bo nie byłoby co robić. Jakbyśmy dodali te powiedzmy 3 dni to przez te 3 dni nikt by nic nie robił bo nie byłoby co przejmować, bo wszystko byłoby przejęte. Moim zdaniem zbędne przedłużanie wipe nie ma sensu.
  4. @rafal10333 widzisz tutaj tych helperów jeszcze? Bo ja ich nie widzę stary.
  5. Twój dowód nie działa.
  6. Czyli wnioskować można, że włączone nie były aczkolwiek na komputerze/ dysku przenośnym się znajdowały tak ? Jak dla mnie trochę dziwnie sformułowane zdanie ale cóż decyzja należy od osób z rangą wyżej
  7. Dalmianek

s12 [Odrzucone]odwolanie od mute

Odwołaj się do wzoru:
  8. Dalmianek

s13 [Odrzucone][Helper] Warrl3y

Szczerze moim zdaniem przyda się ktoś do s13, poza tym podanie mnie przekonało. Jestem na TAK.
  9. Dalmianek

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

No nie tak dawno I to nie stricte mnie a administrację
  10. Dalmianek

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

Jeszcze nie tak dawno obrażałeś administrację na TS3 a teraz chcesz do niej dołączyć? Jestem na NIE
  11. Dalmianek

s6 [Przyjęte][Helper] AdriaN0N

Szczerze przyda się każda pomoc, aczkolwiek chciałbym abyś poprawił aktywność. Jestem na TAK, gdy poprawisz aktywność na serwerze
  12. Dalmianek

Wyrazy na ostatnią litere.

Kimura
  13. Jak najbardziej na TAK: - Doświadczenie, - Aktywność, - Bezkonfliktowa, - Bardzo przyjemna i pomocna osoba Moim zdaniem nadajesz się na to stanowisko.
  14. Dalmianek

ts3 [Odrzucone][TS3] Dałmianek

Po konsultacji z Madanim rangę sobie zdjąłem na swoim ts i co przy tym idzie przekazałem tego ts znajomemu.
  15. Dalmianek

ts3 [Odrzucone][TS3] Dałmianek

Nick: Dałmianek UniqueID: E31rimup7CVQebobXtRSTo6cTls= Pierwsza Wizyta: Był to bodajże 20.11.2019r. Data urodzenia: 20-05-1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8/10 Kariera na TS3: Prowadziłem parę swoich TS3, głównie publiczne średnio od 100 osób online wzwyż. Parę razy również zdarzyło się być adminem na TS3. Dlaczego ten TS?: Chciałbym wesprzeć kolegów z administracji TS3 w ich obowiązkach. Jestem St. Helperem na tej serwerowni także jestem jako tako rozpoznawalny przez ludzi i mam z nimi dobry kontakt. Rozmiar buta: 45.5 Kilka słów o sobie: Na imię mam Konrad, jak można zauważyć po dacie urodzenia mam 20 lat. Aktualnie uczęszczam do klasy maturalnej w technikum informatycznym we Wrocławiu. Należę głównie do osób spokojnych z dużym poczuciem humoru, co można zauważyć przy rozmowie ze mną . Chętnie zasilę grono administracji TS3, osoby z administracji wiedzą, że nie należę do osób, które się opierdzielają tylko wykonują swoją pracę należycie. Interesuję się programistyką, głównie programowanie aplikacji internetowych aczkolwiek chciałbym iść na programistykę gier komputerowych. Czas na TS: W tygodniu jest to parę bitych godzin myślę że przynajmniej od 4 godzin wzwyż. W weekendy 7-10 godzin minimum z częstymi nockami Co zmieniłbyś na Serwerze: Z tego co aktualnie zauważyłem to nie ma się do czego przyczepić . Co chciałbyś robić: Wprowadziłbym parę eventów, przykładowo oprócz Idola wprowadziłbym również eventy typu Turniej BeatBox etc. etc. Oraz głównie pilnować porządku na serwerze, aby użytkownicy przestrzegali regulamin. Zapoznałem się z regulaminem tego działu i regulaminem Serwera.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...