Jump to content

Dalmianek

Helper HW
  • Content Count

33
  • Last visited

Community Reputation

12 Przyjazny

About Dalmianek

Hurtworld

• Nick w grze
    Dałmianek hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +/- 5.5k h

Recent Profile Visitors

59 profile views
  1. Dalmianek

s8 [Helper] FaFeLeK Hw69.pl

Jestem na TAK przyda się pomoc na S8 😄
  2. Dalmianek

s12 [Helper] DawidPrecel

Nie będę mówił że Cie kojarzę z serwera bo wtedy bym skłamał. Wybacz, ale mam 2 serwery na głowie i ciężko jest każdego pamiętać także moja ocena będzie na podstawie podania. Pomimo że to kolejne podanie od osoby z teamu od Nive, to Twoje podanie jest krótkie ale za to treściwe i przyjemne w lekturze. Jeżeli Twoja obiecywana aktywność się zgadza to jak najbardziej na TAK przyda się każda pomoc na s12.
  3. Dalmianek

s6 BAN na s6

Odwołania od banów znajdują się w poniższym linku: https://forum.hw69.pl/odwołanie-od-bana-f136/ Pisz tam
  4. Dalmianek

s5 [Oczekujące][Helper] AdriaN0N

Poznałem Cie, gdy zagościłeś u mnie na s6 i szczerze jestem w stanie powiedzieć, że przyjemna osoba z doświadczeniem w grze. Jestem na TAK.
  5. Dalmianek

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

Helperek potrzebuje dowodów ? Mógłbyś człowieku trochę z szacunkiem podejść a nie ,,Helperek" ? To po 1, po 2 ja Ci już tłumaczyłem jak wyglądała ta sprawa i proszę mnie w to nie mieszać na ten moment.
  6. Dalmianek

Po 1 nie incognito powiedział Darkowi tylko mi Incognito powiedział abym napisał do Darka, jak coś to nie przekręcaj nawet moich zeznań. Po 2 Nie Dark1 tylko !Dark!, i poczekaj sobie a na pewno się wypowie
  7. Dalmianek

Skarga jaką zgłosiłem do Incognito na tego gracza, była przed tym jak mnie piknęliście to po 1, po 2 grzeczniej się odzywaj, a nie teksty typu jak chcesz płakać to gdzie indziej, bo ja do Ciebie piszę kulturalnie. Ja swoje zdanie wyraziłem i nie mam zamiaru go zmieniać, decyzja co do UB etc. należy do Darka.
  8. Dalmianek

Dycha nie rozumiem po co dalej próbujesz mnie wkopać w coś czego nie robię, straciłeś helpera i próbujesz się mścić...
  9. Dalmianek

Incognito jest aktualnie na randze: Nowy Admin TS3, nie ma już rangi na HW także domniemam że jedyne gdzie go znajdziesz to ts3.
  10. Dalmianek

Ale czego Ty znowu nie rozumiesz ? Ja przedstawiłem swoje PODEJRZENIA nie dowody, decyzja należała do Incognito....
  11. Dalmianek

Jeżeli chodzi o tą decyzję to tak jak mówiłem, wszelkie zastrzeżenia musicie kierować do Incognito, gdyż ja jemu przedstawiłem tylko swoje podejrzenia.
  12. Dalmianek

Dycha nie miał uprawnień aby Cie sprawdzać jako Helper, jeżeli chodzi o dowody, decyzja dotycząca zgłoszenia sprawy do Dark'a należała do Incognito ja mu przedstawiłem tylko swoje podejrzenia, co znowu on może Ci potwierdzić. DrWhat widzę, że próbujesz szukać igły w stogu siana, tego samego dnia co doszło do tego zajścia zgłosiłem to do Incognito, także no mówię znowu powołuję się na jego potwierdzenie...
  13. Dalmianek

Ale człowieku nie było Cie przy rajdzie, gdy siedziałem ja, Bawzey, Karciuu i Dycha na ts3 a odzywasz się na ten temat no trochę nie ten tego... Poza tym jakbyś nie wiedział, zgłosiłem go wprost do Incognito, co on może potwierdzić.
  14. Dalmianek

Karciuu przy mnie zanim dostałem Helpera mówiłeś ilość metrów ile masz do mnie i Bawzeya, gdy jeździliśmy autem i o dziwo co chwile podawałeś inną wartość gdy się od Ciebie oddalaliśmy Ty o tym wiedziałeś, to samo w drugą stronę... Poza tym, rajdowanie Twoje idealnie 1 do 1 w totem, też byłem świadkiem owego rajdu, gdy 1 do 1 plantowałeś c4'ki w stronę totemu nawet bez wyciągnięcia na sekundę młotka...
  15. nie lepiej pobrać hw na ns z naszej stronki wraz z modami, których hw steam nie ma ?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...