Jump to content

Dalmianek

User
  • Content Count

91
  • Last visited

• Days Won

1

Dalmianek last won the day on March 4

Dalmianek had the most liked content!

Community Reputation

27 Przyjazny

1 Follower

About Dalmianek

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Dałmianek hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +/- 5.5k h

Recent Profile Visitors

230 profile views
  1. Witam, na początku wspomnę o tym, że z powodu pisania tego na telefonie nie jestem w stanie zrobić tego jakoś mega estetycznie. Jak wrócę do domu to poprawie estetyczność. A więc przejdźmy do rzeczy: Podzielmy propozycje na parę ,, działów": Eventy, dodatki serwerowe typu bronie, zmiany na serwerze typu drop deto. Przejdźmy w takim razie do pierwszego działu. 1. Eventy: Proponuję dodać na wszystkich serwerach itemv2 eventy typu: -Radioactive shack- dla osób które nie wiedzą co to za event, jest to radioaktywna buda, która respi się na mapie ( jest też oznaczona pod m), zadaniem gracza jest podbiec do budy otworzyć drzwi ( wyskakuje informacja o próbie otwarcia drzwi na chatcie), trwa to 5 minut. Gdy drzwi zostaną otwarte, terytorium przestaje być radioaktywne. W środku budy są schowki z itemami typu: bronie/ kolorki/ burek/ deto/ dodatki do broni etc. -Event kopania- polega to na czasowym wyzwaniu na wykopaniu np: 300 kamienia (na s13 można zrobić większą liczbę albo tego eventu nie dodawać), po osobie która jako pierwsza ukończy wyzwanie reszta graczy ma 2 minuty na ukończenie tego. Trzy pierwsze osoby otrzymują nagrody. Dajmy na to np: 20% szans na deto dla osoby z 1 miejscem, reszta np 150 burka itp. -Event matematyczny- krótka piłka, typowe działanie matematyczne wyskakujące na chatcie do wygrania powiedzmy skrzynka z Control town eventu albo 15% na deto. 2. Dodatki serwerowe: Osobiście podoba mi się aktualna rozgrywka na serwerze, aczkolwiek jestem za dodaniem paru modyfikacji w stylu: -Bronie- chodzi mi o bronie typu AK/AS Val/VSS Vintorez tak jak jest na s13, tylko dodać możliwość dropniecia dodatków do nich typu powiększony magazynek, celownik, końcówka, tłumik etc. -Materialy wybuchowe inne niż C4- Można pomyśleć nad dodaniem tak jak na niektórych serwerach rakietnicy do rajdów oraz rakiet do niej ( na s13, to jest jednak nie działa ). Albo timed explosive czyli coś w stylu granatu do rajdowania rzucanego jak dynamit ( również na s13 to jest i nie działa ) 3. Zmiany na serwerze typu drop deto etc. W tej kwestii nie ruszalbym nic, ponieważ eventy które wyżej wymieniłem nadrobią jakikolwiek drop deto, głównie pomocne dla mniejszych ekip. Dziękuję za uwagę, zapraszam do wypowiedzi na ten temat.
  2. Dalmianek

s8 [Odrzucone][Helper] oogway hw69.pl

Nie gram na s8 także Twojego zachowania nie znam. Jeżeli Twoja aktywność i zachowanie są dobre, co będzie sprawdzone w logach, to jestem za daniem Ci szansy. +wiek, +doświadczenie, +podanie
  3. Dalmianek

s12 propozycja

Szczerze co do: - broni: Jestem za wprowadzeniem urozmaiceń w tej kwestii, zależy też jakie bronie . - Lokacji: Moim zdaniem klasyczna mapa hw v2 jest wystarczająca, nie potrzeba nowych lokacji. -Kupno monet za sms: To już zostawmy dla @!Dark!.
  4. Dalmianek

ts3 [Przyjęte][TS3] Dałmianek

Toxyczna osoba? Dajcie mi teraz dowód moi drodzy, że jestem toksyczny Posiadam własny ts3? Skończcie pisać już te wyssane z palca historie Każdy mówi o mnie takie coś ? Okay ich zdanie jakoś mnie to nie obchodzi co ludzie gadają.
  5. Dalmianek

Nie mam zamiaru kłócić się pod swoim podaniem, jeżeli chcesz o tym pogadać zapraszam na TS3. Co do całej sytuacji to uspokoiłem się i była to jednokrotna sytuacja, a sprawa bana 7Daysa była mi na tyle znana na ile wiedziałem z powodu którego punktu regulaminu dostał tego bana, a dumny z tego nie byłem bo nie ja banowałem ani ja nie wyłapywałem więc proszę Cie o przestanie gadania takich głupot na mój temat.
  6. Dalmianek

Mashaa proszę o skończenie szerzenia takich fałszywych oszczerstw w moją stronę O tej zaczepce już nie wspomnę, ale o pomocy ? Pomoc zawsze udzielam w należyty sposób, wiem o którą sytuację Ci chodzi zapewne o sytuacje z 7Days'em itp. Cóż robiliście burdy na CP, raz podniosłem głos gdzie dostałem opiernicz od moderatora @ImxAdy i zaprzestałem owego zachowania. Poprosił mnie tak samo o opuszczenie kanału albo uspokojenie się i może pamięć Cie myli ale uspokoiłem się natychmiastowo.
  7. Dalmianek

Nick: Dałmianek UniqueID: E31rimup7CVQebobXtRSTo6cTls= Pierwsza Wizyta: Bodajże 20.11.2019r. Data urodzenia: 20-05-1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8/10 Kariera na TS3: Prowadziłem parę swoich TS3, głównie publiczne średnio od 100 osób online wzwyż. Parę razy również zdarzyło się być adminem na innych serwerach. Dlaczego ten TS?: Chciałbym wesprzeć kolegów z administracji TS3 w ich obowiązkach. Jestem St. Helperem na tej serwerowni także jestem jako tako rozpoznawalny przez ludzi i mam z nimi dobry kontakt. Przesiaduję na ts3 parę godzin dziennie także myślę, że pomoc zawsze się przyda. Rozmiar buta: 45,5 Kilka słów o sobie: Na imię mam Konrad, jak można zauważyć po dacie urodzenia mam 20 lat. Aktualnie uczęszczam do klasy maturalnej w technikum informatycznym we Wrocławiu. Należę głównie do osób spokojnych z dużym poczuciem humoru, co można zauważyć przy rozmowie ze mną . Chętnie zasilę grono administracji TS3, osoby z administracji wiedzą, że nie należę do osób, które się opierdzielają tylko wykonują swoją pracę należycie. Interesuję się programistyką, głównie programowanie aplikacji internetowych aczkolwiek chciałbym iść na programistykę gier komputerowych. Czas na TS: W tygodniu jest to parę bitych godzin myślę że przynajmniej od 4 godzin wzwyż. W weekendy 7-10 godzin minimum z częstymi nockami Co zmieniłbyś na Serwerze: Nie ma do czego się przyczepić. Co chciałbyś robić: Wprowadziłbym parę eventów, przykładowo oprócz Idola wprowadziłbym również eventy typu Turniej BeatBox etc. etc. Oraz głównie pilnować porządku na serwerze, aby użytkownicy przestrzegali regulamin. Zapoznałem się z regulaminem tego działu i regulaminem Serwera.
  8. Dalmianek

s12 [Odrzucone][Helper] HaQX hurt4u.pl

Jesteś osobą opanowaną? To dlaczego jesteś tak często mutowany i dalej nie widać poprawy? Owszem udzielasz się na chat'cie ale często w sposób nieprawidłowy. Brakuje helpera kiedy jest on potrzebny? Z tego co widzę po swojej aktywności ponad 130 godzin w przeciągu 2 tygodni, czyli praktycznie ciągle jestem na serwie. Jest też Kampai, który aktywność też ma wysoką także nie wiem po czym wnioskujesz te braki helpera. Ogólna decyzja to jestem na NIE.
  9. Jestem na jedno wielkie NIE; - Osoba toksyczna na serwerze (mute za wyzwiska, liczne prowokacje) Narzekasz pierw na serwer jaki to on nie jest zły *mowa o ts*, jak to @!Dark! olewa V2 nic nie dodając itp a teraz zgłaszasz się na helpera? Moim zdaniem jest to wielka przesada z Twojej strony.
  10. Dalmianek

Rezerwacja Clanu

Nazwa: C4 Lider: Dałmianek hw69.pl Zastępca Lidera: Zuhn hurt4u.pl Inni: PatryczeQ hurt4u.pl Joseph Seed hurt4u.pl ShameBrave hurt4u.pl
  11. Dalmianek

s12 Propozycja s12

Deto nie jest żadnym problemem, w godzinę przy odrobinie szczęścia z respieniem się Control Town Event'ów i dropie ze skrzynek z tego Eventu idzie zdobyć na spokojnie minimum 5 deto.
  12. Dalmianek

s13 [Odrzucone]Helper samfart10

Na tak, brak helperów na s13 oraz: + wiedza o grze, + wiek
  13. Jemu nie chodzi o pelty tylko o wool brown etc. A to leci %'ntowo z danych yeti/sasquatch. Czyli białe/brązowe yeti.
  14. Albo Yeti na zimie albo Sasquatche na czerwonej/jesieni. Nie pamiętam jaki % był na drop tego ale próbuj
  15. Dalmianek

Wyrazy na ostatnią litere.

Surykatka
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...