Jump to content

Paulinkaa

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Paulinkaa

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    ☆wʜ☆ Paulinka hurt4u.pl
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

92 profile views
  1. No tak stoi się obojętnie gdzie czy to bambik czy to jesień w bazie i nagle leci hp nawet do 1/4. Są też sytuacje kiedy to dostaje sie takie dwa hity od gry, że stoje a nagle dostaje do lowa a potem do zera i gine ,,przez sposób nadzwyczajny". Nie tylko ja mam takie problemy.
  2. Pare razy nawet na kilka godzin to się dzieje
  3. Czemu nagle, nawet stojąc w bazie i nic nie robiąc, zabiera coś HP nawet do połowy? Bez przyczyny.
  4. Paulinkaa

Może wyjdzie z tego dobry nick? xD

Wesoły Koń z balonem
  5. Paulinkaa

s12 [Odrzucone]Paulinka

Nick na forum: Paulinkaa Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☆wʜ☆ Paulinka hurt4u.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) STEAM_0:1:218854702 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ☆wʜ☆ Imię: Paulina Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam. Mutacja: Jestem kobietą, więc to raczej niemożliwe. Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Obecnie mogę poświęcać nawet do 12 godzin dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie. Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Paulina. Mieszkam w województwie mazowieckim. Uczęszczam do technikum o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Lubię sobie pośpiewać jak i też grywać w hurtworlda. Posiadam cierpliwość i umiejętność radzenia sobie z problemami. Z chęcią pomogę temu serwerowi. Bywają też sytuacje kiedy to mam okazję pomóc ludziom z serwera. Dlaczego Ty: Widzę małą aktywność helperów na serwerze. Ludzie wyzywają się cały czas na chacie i często też cisną po rodzicach , co jest w ogóle nie na miejscu. W większości gracze nie mają szacunku do płci żeńskiej w tej grze i wyzywają bez powodu. Chciałabym pomóc przy serwerze.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...