Jump to content

OxygeN

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About OxygeN

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    OxygeN
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    10 - 02

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. No chyba ze tak, jakos nie jestem na czasie z aktualizacjami do hurta bo nie jest to jakas moja main gierka ale lubie sobie wbic i pograc pare godzin na 4u. Oby problem sie szybko rozwiazal i powodzenia z szukaniem Darku.
  2. Probowalem wbic dzis na s13 od 09:00 czasu Angielskiego ale nie moglem przesz kolejne 3 godziny. Po tym jak sprawdzilem server na tym trackerze to pokazywalo ze jest nikt nie mogl grac od godziny 05:00 (czasu Polskiego) Jak juz wbilem na server to zadna komenda nie dzialala (/kit, /home.. etc) jeszcze wszystko dropilo x1 (widac po ilosciu burka ile mam w inventory.)
  3. najwidoczniej zrobiles reset chwile po tym jak ostatni raz sprobowalem wejsc, teraz akurat mam taki problem.
  4. Witam wszystkich, Chcialem zglosic maly problem z serverem s13, problem jest w tym gdy podlaczam sie do servera to w konsoli pluje mi problemami typu "RPC definition not found..." Probowalem zrobic reinstalacje Hurtworlda tak jak polecil @ImxAdy lecz nic to nie dalo, iz od godziny jakos 22-01:30 (Czasu Ang) gralem normalnie z kumplami teraz chcialem wbic i nic. Pozdrowiam OxygeN =)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...