Jump to content

cykablyat

Helper HW
  • Content Count

8
  • Last visited

• Days Won

1

cykablyat last won the day on September 11

cykablyat had the most liked content!

Community Reputation

11 Przyjazny

About cykablyat

• Rank
    [ Helper S1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    [PH]Cyka Blyat
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    150h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. cykablyat

ts3 [TS3] ♥PeMoWeR♥

Jestem na tak mam nadzieje że go wkrótce poznam
  2. cykablyat

s1 [Odrzucone][Helper] T!K3R

Gram z nim w jednej ekipie , bardzo miły , pomocny i ogarnięty chłopak ! myślę że się nada jestem na TAK ! Pozdrawiam Cyka ! ;)
  3. cykablyat

Podziękowanie za EVENT

Ja chciałem podziękować wam wszystkim za wzięcie udziału i za świetną zabawę Szczególnie dziękuje Amatorowi za ogromną pomoc w organizacji bez niego by to mi się raczej nie udało ! W przyszłości postaram się organizować takie mini evenciki częściej , Pozdrawiam !
  4. cykablyat

s6 [Odrzucone][Helper] Ciemuga hw69.pl

Jeśli Inco zauważył w Tobie potencjał to jestem na tak
  5. Nick na forum: cykablyat Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [PH]Cyka Blyat hw69.pl SteamID: 76561198875713333 Klan/Ekipa w jakiej grasz: do niedawna PULS , teraz STAL. Imię: Daniel Wiek: 23 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Czytałem. Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: dziennie nawet do 8 godzin . Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W HurtWorld nigdy. Coś o sobie: Witam, Mam na imię Daniel mieszkam W Kujawsko-Pomorskim okolice Torunia. Interesuje się piłką nożna , grami , jazdą na monocyklu (takie coś z jednym kółkiem i siedzeniem) , uwielbiam taniec , i poznawanie nowych ludzi. Miły , otwarty , opanowany , pomocny , czasem zabawny. Dlaczego Ty: Uważam że będę w stanie pomóc serwerowi utrzymać porządek na s1 , często tam gram i widzę że ludzie nie szczędzą sobie wyzwisk a niekiedy wbija jakiś cheater , Znam już prawie każdego na serwerze z wyjątkiem osób nowych które dołączają. Chcę aby na serwerze panowała miła atmosfera i aby ludzie mogli w spokoju cieszyć się rozrywką z gry jaką nam daje HurtWorld.
  6. cykablyat

s1 [Odrzucone] [Helper] Chuck

Nie lubię się wtrącać ale tutaj muszę dodać swoje 3 grosze Pan NoWay jak sami zresztą widzicie , bardzo lubi mieszać na tym forum , przejrzałem wiele postów i prawie na każdym z jego udziałem są słowa negatywne , mam wrażenie że ma trochę za duże EGO , co do Chucka dodam że jest to człowiek bardzo pomocny i mile nastawiony do graczy , myślę że dużo osób to potwierdzi a pan NoWay robi "z igły widły" Pozdrawiam Cyka
  7. cykablyat

s1 [Przyjęte] [Helper] Ciprok

Jestem na tak bardzo miły , i uprzejmy młody człowiek , zawsze pomocny można powiedzieć stały bywalec servera
  8. cykablyat

s1 [Odrzucone] [Helper] Chuck

Wielokrotnie było nam dane rozmawiać i wspólnie rajdować. Opanowany , spokojny , czasem też dowcipny Nie widziałem aby był kiedykolwiek toksyczny , więc to również na plus , bardzo aktywny gracz ! Więc 100 razy na TAK ! Pozdrawiam Cyka
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...