Jump to content

cykablyat

User
  • Content Count

23
  • Last visited

• Days Won

1

cykablyat last won the day on September 11

cykablyat had the most liked content!

Community Reputation

16 Przyjazny

2 Followers

About cykablyat

• Rank
    [ Helper S1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    [PH]Cyka Blyat
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    150h

Recent Profile Visitors

90 profile views
  1. cykablyat

Wyrazy na ostatnią litere.

Amfiteatr
  2. cykablyat

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Vadum

Dokładnie mówiłem Ci żebyś napisał odwołanie ale są one rozpatrywane do kilku dni , musisz wykazać cierpliwość jeśli Ci zależy Druga sprawa że akurat podczas alt-tabowania wywaliło Tobie grę troszkę dziwny zbieg okoliczności. No nic , Teraz tylko czekać na odpowiedź Administracji tak jak @marszol napisał.
  3. cykablyat

s1 [Przyjęte][Helper] nomi

Ode mnie pragnę dodać że zauważyłem jego dużą aktywność na serwerze i chęć pomocy graczom Zachowuje się przyzwoicie więc ja jestem na TAK , przyda się jeszcze ktoś do pomocy.
  4. cykablyat

s1 [Odrzucone][Helper] ☆ Sajron ☆

@klasiu Jest helperem na S5 mały błąd się wkradł ;)
  5. cykablyat

forum server classic

Przyznam sam że parę lat temu sam grałem na klasycznych serwerach bez żadnych modów i grało się świetnie , gdzie nie było wtedy jeszcze mainów w "skałach" na 100 cek Pograłbym z chęcią ponownie na takim serwerku
  6. cykablyat

s5 [Przyjęte][Helper] Klasiu

Jestem na Tak , poznałem go na TS'ie bardzo miły i sympatyczny człowiek
  7. Szczerze nawet nie mam pojęcia o co chodzi Ale jeśli dostałeś bana to musiał być jakiś powód
  8. cykablyat

s1 [Przyjęte][Helper] ImxAdy

Również jestem na tak, rozmawiałem z nim kilka razy wydawał się być bardzo życzliwy i miły Pozdrawiam Cyka
  9. cykablyat

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Kamil0932

Zastosuj się do wzoru jak każdy , twoje jest niestety "niechlujne" aż nie ma się ochoty tego czytać Sorki. A to Tobie powinno na tym najbardziej zależeć
  10. cykablyat

s8 [Przyjęte][Helper] MateoGaming

Gratuluje 3mam kciuki ;)
  11. cykablyat

ts3 [Odrzucone][TS3] Filip Ꞥ₳₮₭₳

Dane mi było go poznać , miły , sympatyczny z dystansem , jestem na tak !
  12. cykablyat

ts3 [Odrzucone][TS3] Natalka

Jestem na Tak
  13. cykablyat

ts3 [Oczekujące][TS3] Wolfm15

Jestem na Tak , podanie w miarę schludne i treściwe. Troszkę chłopak młody ale myślę że warto dać mu choćby mała szanse Czekam na wypowiedź reszty kolegów/koleżanek. Pozdrawiam , Cyka !
  14. cykablyat

ts3 [Oczekujący] [TS3] ♥PeMoWeR♥

Jestem na tak mam nadzieje że go wkrótce poznam
  15. cykablyat

s1 [Odrzucone] [Helper] T!K3R

Gram z nim w jednej ekipie , bardzo miły , pomocny i ogarnięty chłopak ! myślę że się nada jestem na TAK ! Pozdrawiam Cyka ! ;)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...