Jump to content

cykablyat

User
  • Content Count

38
  • Last visited

• Days Won

3

cykablyat last won the day on May 12

cykablyat had the most liked content!

Community Reputation

36 Przyjazny

2 Followers

About cykablyat

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    [PH]Cyka Blyat
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    150h

Recent Profile Visitors

251 profile views
  1. cykablyat

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] [PH]Cyka Blyat hw69.pl

przecież ten gotowiec po to jest aby go wklejać więc nie rozumiem o co Chodzi? sam podajesz to we wzorze odwołania.
  2. Nie chce być negatywny , ale uważam że drop jest okej , wystarczy iść chociażby na pustynie , tam macie borów jak w ulu i tak drop burka jest zwiększony 3x to duże ułatwienie. Na Nie
  3. Też uważam że raczej mało chętnych się znajdzie na taki serwer , chciałem sobie zagrać wipe na x1 classic , ale niestety widać że nie cieszy się dużym powodzeniem , a wręcz jego brakiem. Tak samo będzie z x3
  4. Twój nick: [PH]Cyka Blyat hw69.pl Id konta: 76561198875713333 Data nadania bana: No myślę że będzie ponad 3 miesiące już. Czas jaki pozostał do końca: O ile pamiętam był to perm za ukrywanie cheatera Nick moderatora: !Dark (nie mam pewości) Serwery na których masz bana: S1 (bo tylko tam lubiłem grać) Powód bana: "Ukrywanie Cheater'a" Uzasadnienie: Witam serdecznie , ja jak i cała moja ekipa zdążyła już przemyśleć swoje bardzo Głupie postępowanie wkońcu mieliśmy na to mnóstwo czasu , zrozumieliśmy błąd i bardzo żałujemy.Gracz który posiadał "Cheaty" nie jest już od dawna w naszej ekipie , i za niego pozostaje mi jedynie przeprosić ! Nie będę ukrywać że to jedyny serwer na którym mi się naprawdę dobrze grało i miło wspominam każda godzinę rywalizacji , chociaż nieraz były bardzo nerwowe Postaram się w przyszłości pomagać jak tylko mogę na serwerze. Pozdrawiam cała starą moderacje i liczę na spotkanie ponowne w grze za jakiś czas ! Pozdro Cyka ! W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay : Reklame Serwerowni dam na moim Prywatnym FB ewentualnie na jakiejś grupce, bo tak naprawdę to jedyna użyteczna i najbardziej owocna metoda reklamy. EDIT: Zareklamowałem. EDITv2: Aby pokazać że nam zależy ja w moim imieniu i ryzyka zareklamowałem jeszcze na kilku grupach na Temat HW , także w zagranicznych forach. To powinno pokazać że nam zależy , i wykazuje skruchę.
  5. 3 miesiące dobrze nas nauczyły pokory i dało nam do myślenia. Chcemy wrócić na serwer bo to jedyny na którym nam się dobrze gra w HW. I też nie należy patrzeć na nas ze złej perspektywy bo wielu z nas pomagało serwerowi mniej lub bardziej aby był jak najbardziej "Fun to play". Niejednokrotnie również łapaliśmy cheaterów co myślę administracja ta starsza może potwierdzić , a to z tym ukrywaniem to po prostu nasza głupota za co mogę przeprosić, prosimy o ostatnia szanse. Pozdrawiam Cyka
  6. Twój nick: [PH]Cyka Blyat hw69.pl Id konta: 76561198875713333 Data nadania bana: Około miesiąc temu. Czas jaki pozostał do końca: Chyba niecałe 2 dni. Nick moderatora: Nie mam pojęcia. Prawdopodobnie !DARK! Serwery na których masz bana: tylko S1. Powód bana: (Ukrywanie Cheater'a) . Uzasadnienie: Chciałbym dostać UB ponieważ do końca bana zostało zaledwie 2 dni , A chciałbym zacząć grę na samym starcie WIPE'a. Czy ban był słuszny nie mam pojęcia gdyż wróciliśmy na serwer (ekipowo + doszedł do nas nowy gracz BELP) po dłuższym czasie nie mając na celu nikogo oszukać czy chociażby cheatować. Sam nigdy nie cheatowałem i nie mam zamiaru zacząć. Sam kiedyś byłem tu helperem i wiem że zasłużyłem w mniejszym lub większym na tego bana czego żałuje ja i moja ekipa. Mógłbym tu pisać i pisać ale wyszło by jedno wielkie opowiadanie ! Pozdrawiam ! W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Poleciłem serwer znajomym i mamy zamiar na nim pograć , PLUS udostępnię Grupę serwerowni na FB.
  7. cykablyat

[Przyjęte]Odwołanie

tutaj muszę przyznać racje szymcio24 Grałem z nim około roku i potwierdzam że zawsze grał czysto , Wtedy gdzie cała ekipa dostała bana włącznie ze mną i chuckiem było tak że zakupił vipy oddał nam kita i potem go nie było bo miał coś z internetem ! Wszystko można mu zarzucić ale nie to że specjalnie grał z cziterem czy też sam czitował.... Dodam że nie graliśmy dłuższy czas na serwerze bo mieliśmy przerwę , szkoda że tak się stało i żałujemy wszyscy ! zostało nam tylko przeprosić.
  8. cykablyat

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

Jesteś bardzo miły Req , szanuje to i podziwiam ! 3mam kciuki!
  9. cykablyat

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

Uważam że kolega odczekał swoje i żałuje swoich czynów , każdy zasługuje na drugą szanse znam go z serwera miły pozytywny Człowiek Jestem na tak ! pozdrawiam Pana Krzysia
  10. osobiście sam z chęcią zagram sobie na takim serwerze
  11. cykablyat

Wyrazy na ostatnią litere.

Amfiteatr
  12. cykablyat

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Vadum

Dokładnie mówiłem Ci żebyś napisał odwołanie ale są one rozpatrywane do kilku dni , musisz wykazać cierpliwość jeśli Ci zależy Druga sprawa że akurat podczas alt-tabowania wywaliło Tobie grę troszkę dziwny zbieg okoliczności. No nic , Teraz tylko czekać na odpowiedź Administracji tak jak @marszol napisał.
  13. cykablyat

s1 [Przyjęte][Helper] nomi

Ode mnie pragnę dodać że zauważyłem jego dużą aktywność na serwerze i chęć pomocy graczom Zachowuje się przyzwoicie więc ja jestem na TAK , przyda się jeszcze ktoś do pomocy.
  14. cykablyat

s1 [Odrzucone][Helper] ☆ Sajron ☆

@klasiu Jest helperem na S5 mały błąd się wkradł ;)
  15. Przyznam sam że parę lat temu sam grałem na klasycznych serwerach bez żadnych modów i grało się świetnie , gdzie nie było wtedy jeszcze mainów w "skałach" na 100 cek Pograłbym z chęcią ponownie na takim serwerku
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...