Jump to content
 • 2
EzBanWidzowie

s1 Burza/deszcz i ammo do pompy

Question

Proponuje podnieść drop ammo do pompy, jest z tym spory problem gdy się dużo strzela. Najczęściej respi się po 10-9 i dosyć rzadko. Oprócz tego przypominam o problemie z burza/deszczem i proszę o zrobienie czegokolwiek w tym kierunku.

 • Like 3
 • Do not like it 1

Share this post


Link to post

6 answers to this question

Recommended Posts

 • 1

cytuje administracje ,,Ale ta Gra jest realna  i nie  trzeba nic zmieniać "

Nwm jak gra komputerowa może być realna że nie można wywalić deszczu i burzy no po co to komu 

Pozdro Komunity 

+repik sie należy 

 • Like 1

Share this post


Link to post
 • 0

zgadzam się i popieram  zwłaszcza z burzami na samym red ledwo co się skończyła i dosłownie 30sek następna i tak już 3 burze pod rząd. Na zimie jesieni to samo . Te całe burze powinny być zmniejszone. 

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
 • 0

Witam, również jestem za tym aby burze były zmniejszone, eymis i tak ładnie dała czas 30 sekund na zimie opady deszczu lub burzy występują co 10/15 sekund ( sprawdzaliśmy przerwę ). Ammo do pompy respi się ok jak dla mnie. Trzeba po prostu mieć farta. Raz trafiałem od razu, raz niestety długo musiałem czekać aby trafić na skrzyneczkę z ammo.

 • Like 2

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By st4lker
   Twój nick: ✯TWT✯St4lker HW69.PL Id konta: 76561198422118301 Data nadania bana: 8.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 19 Dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Ukrywanie czitera  Uzasadnienie: Minęło już 2 miesiące od nadania bana przez ten długi okres czasu zrozumiałem wiele i dużo mnie to nauczyło  żeby nie brać przypadkowych osób do ekipy. Nowy rok nowy ja
     W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: 

  • By n0w4q
   Nick na forum:  n0w4q Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  nowaqKing hw69.pl            nowak hw69.pl SteamID: 76561198389711848 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMER Imię: Kacper Wiek: 14 Mikrofon: Tak Mutacja: Nie Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: Bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Bardzo dużo czasu. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Siemaneczko jestem Kacper, lubie zjeść sobie bigmaczka, mam 14 lat lubie grac w hurta bo nie mam kolegów. Dlaczego Ty: Dlatego że jest mało aktywnych helperów na serwerze a na chacie jest dużo wyzwisk, przekleństw. pozdrooo
  • By Venom634
   Twój nick:Venom Id konta:  76561198389824321 Data nadania bana:Na s12 (23 listopada)/ Na s1 nie pamiętem  Czas jaki pozostał do końca: Tempbanned for 432 days (oldtempban) Nick moderatora:Nie pamiętem Serwery na których masz bana:s12/s1  Powód bana: v1 Cheatowanie/v2 bugowanie do skały Uzasadnienie: Żałuję tego co się stało (nieprzestrzeganie zasad fairplay), mogę jedynie obiecać, że to się więcej nie powtórzy.Bo chcaił bym zagrac normalnie i mieć fun z gry .Okres w którym miałem bana dużo mnie nauczył i juz wiem ze nigdzy nie będę oszukiwał w grze ❤️ W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem  zareklomawałem serwery/strone na grupach


  • By bartek213
   Twój nick: Cerfox Id konta: 76561199061025360 Data nadania bana: okolo 15 dni temu nie pamietam dokladnie Czas jaki pozostał do końca: 27 Nick moderatora: Automat Serwery na których masz bana: s1  Powód bana: automat/cheaty/multikonto Uzasadnienie: Bana otrzymałem na 6 dni po czym po jakimś czasie wbiłem na Multi-Koncie ale nie specjalnie mam inne konto do cs go a ze odpalałem grę nie zauważyłem ze wchodzę na innym koncie wbiłem na serwer sprawdzić ile czasu mam bana bo chciałem się upewnić ze będę miał ub na next wipe gdy próbowałem wejść dostałem bana na 40 dni jedynie co mam na swoją obronę to ze nie próbowałbym wbić na Multi-Koncie w środku wipe i grać w ukryciu mając bana na 6dni zwłaszcza ze wbijałem na tym samym  ip/hwid itp proszę o unbana ponieważ chciał bym zagrać u was na serwerze z względu na ilość graczy i ekipe z którą miałem grać. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: 


  • By Miedziany
   Nick na forum:  Miedziany Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Miedziany SteamID: 76561198260976038 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  NTK/!!! Imię:  Tomasz Wiek: 20 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Jest również Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Weekend (Piątek-Niedziela). Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Tomek, Lat 20, 2000H w Hurtworld. Nagrywam na Youtube, gram półprofesjonalnie w CS`a. (Turnieje Online, małe LANy) Dlaczego Ty: Jestem osobą medialną i doświadczoną w tym zakresie. Posiadałem swój serwis. Jestem opanowany, nie wyzywam. Wiek raczej do tego zoobowiązuje. Gram  na s1 i zauważyłem że mało kiedy na tamtym serwerze mamy do czynienia z kimś z moderacji. Z racji z tego, że i tak gram, to z chęcią również w tym czasie zapanuję nad czatem!   
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...