Jump to content
 • 2
EzBanWidzowie

s1 Burza/deszcz i ammo do pompy

Question

Proponuje podnieść drop ammo do pompy, jest z tym spory problem gdy się dużo strzela. Najczęściej respi się po 10-9 i dosyć rzadko. Oprócz tego przypominam o problemie z burza/deszczem i proszę o zrobienie czegokolwiek w tym kierunku.

 • Like 3
 • Do not like it 1

Share this post


Link to post

6 answers to this question

Recommended Posts

 • 1

cytuje administracje ,,Ale ta Gra jest realna  i nie  trzeba nic zmieniać "

Nwm jak gra komputerowa może być realna że nie można wywalić deszczu i burzy no po co to komu 

Pozdro Komunity 

+repik sie należy 

 • Like 1

Share this post


Link to post
 • 0

zgadzam się i popieram  zwłaszcza z burzami na samym red ledwo co się skończyła i dosłownie 30sek następna i tak już 3 burze pod rząd. Na zimie jesieni to samo . Te całe burze powinny być zmniejszone. 

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
 • 0

Witam, również jestem za tym aby burze były zmniejszone, eymis i tak ładnie dała czas 30 sekund na zimie opady deszczu lub burzy występują co 10/15 sekund ( sprawdzaliśmy przerwę ). Ammo do pompy respi się ok jak dla mnie. Trzeba po prostu mieć farta. Raz trafiałem od razu, raz niestety długo musiałem czekać aby trafić na skrzyneczkę z ammo.

 • Like 2

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By Eshill
   Temat drewnianych betonów byl poruszany przed wprowadzeniem obowiązku gry na laucherze, wtedy konieczne było pobieranie modów-co było mocno nie wygodne, jednak teraz można by dodać to prosto do lauchera.
    
   Jedzenie które możemy odebrać poprzez sklep można by było odbierać za pomocą kita, było by to o wiele łatwiejsze, przydał by się również kit zawierający ognisko coś typu /kit pomoc.
   Pozdrawiam
  • By Dada
   Nick na forum:  Dada  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: dobijanka.Dada/Dada/Dada/Dada SteamID:  76561199122296921 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  NWORD Imię:  Stanisław Wiek:  16  Mikrofon: Tak   Mutacja:  tak  Znajomość regulaminu: 9/10  Znajomość gry:  100/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: bardzo duży   Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak na serwerach roleplay  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Stanisław i chce zostać helperem  Dlaczego Ty:  bo nie macie ludzi xd
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...