Jump to content

AkaiShinai

User
  • Content Count

42
  • Last visited

Community Reputation

30 Przyjazny

3 Followers

About AkaiShinai

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    AkaiSinai
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    róznie

Recent Profile Visitors

622 profile views
  1. Proszę Cię ten temat nie został napisany by go zaśmiecać zwłaszcza Twoimi postami jest napisany dla normalnych ludzi o jakiś aspektach moralnych a Tobie ich brak i nie ośmieszaj mnie że mógłbyś kogokolwiek przeprosić bo to że zmieniasz czy usuwasz konto na FB nie świadczy że rozmowy znikają Więc jeśli to jak przepraszałeś Eymi świadczy o Twojej pokorze gdzie chwilę później robiłeś to samo to proszę Cię... Mi mówiłeś siema itp lizałeś dupę na początku a potem się okazało że zachowałeś się jak parówa Tak czy siak pamiętaj że konsekwencje za to co zrobiłeś są przed Tobą. I proszę Cię o nie wypowiadanie się w moją stronę. Jeszcze żeby nie spamować to przypomnę że eNkę też przepraszałeś i obiecywałeś jej poprawę i zmianę a chwilę później do Eymi zakładałeś nowe konto na FB i wysyłałeś jej jakieś wiadomości. Masz problemy z pamięcią to nie nasz problem ale tym bardziej nie wytykaj JONT'om jakiś błedów... jesteś bez grzechu ? Rzuć kamieniem... A przede wszystkim naucz się szanować ludzi w swoim otoczeniu choćby nawet tym wirtualnym bo czy wirtual czy real life to to kim jesteśmy to nasza parafka na zawsze jeśli zachowujesz się inaczej w rzeczywistości i inaczej w wirutalu tzn że jesteś fałszywy a jeśli nie pokazujesz jakichkolwiek granic moralnych to świadczy że nie jesteś godzien by Ci nawet podać rękę... Mówisz o przeprosinach a jesteś pełny arogancji i empatii a potem zarzucasz komuś wymądrzanie się... PS: Zarzucasz komuś że wygrzebuje temat kto mimo wszystkiemu co zrobiłeś starał się w jakiś sposób obronić Twoje zachowanie Ha Tfu... Człowiek skoczek raz z wiatrem raz pod wiatr...
  2. Witajcie... Śmieszą mnie te kolejne przeboje. Kiedyś ktoś powiedział że się "MĄDRZE" bo nie pojmowano treści przetwarzanych przez moje usta i podejrzewam, że treść tego przekazu też przez 80% wszelako szczekającego chwastogrodu będzie niezrozumiana... Dużo ludzików myli pojęcie spędzania czasu na grze z życiem osobistym... Dodatkowo brak jakichkolwiek granic moralnych jak i nawet podstawowych zasad umożliwiających nam normalne życie z innymi członkami naszego "LUDZKIEGO" społeczeństwa... Kiedyś jak byłem moderatorem i nazywałem "PATOLOGIE" internetową po imieniu, "CHWASTAMI" to było źle bo nie wypada... W tym momencie ? Założę się,że większość mi przyzna racje ( Nie wliczam w tą większość "CHWASTOGRODU". Chyba, że jakiś odsetek mały zmądrzał ). Eymi.... Ciężko mi pisać o pewnej sytuacji z Eymi ale Hansu jest zakłamaną wszą... Przeprosił ? Owszem a chwilę później robił to samo eN wie o czym mówię... PS: Ze mną judasz nie rozmawiał do dziś dzień Ha Tfu... Ktoś potrafił być jeszcze gorszą wszą bo udawał ziomeczka siema siema a za plecami to co zrobił to kosmos... Chcę by każda osoba,której złożyłem kiedyś obietnicę zrozumiała,że i tak nie odpuszczę bo nie byłbym sobą ale zmieńmy temat. Serwerownia jest niby dla was, wiecie czemu niby ? Bo sami ją psujecie.... Administracja jaka by nie była coś się stara ugrywać nawet jak ta wyżej postawiona zostawia wiele do życzenia to ta na niższych szczeblach,która ma się wami opiekować to robi... Raz lepiej raz gorzej ale robią co mogą czy to EWENTAMI czy innymi propozycjami starają wam się UROZMAICAĆ grę... Szanujecie to ? Zachowujecie się jak patusy,które muszą napisać na czacie kur....a bo przecież to uczyni was nadmiernie dojrzałymi... Ból dupy zaczyna się wtedy gdy pojawia się ktoś kto jest mądrzejszy i bardziej błyskotliwy niż większość z was razem wziętych... JONT.... Z JONT'ami sam miałem swoje historie i... Truman potrafi być ułomnie dumny i uparty i może czasem za bardzo też bierze wszystko do siebie to nie widziałem,żeby na serwerze stwarzał aż takie problemy jak zwykli użytkownicy... To co potraficie odpierdzielić w świecie tych prostych pikseli dla wygrania wipe to po prostu porażka bo ja podejrzewam,że większości takiego smrodu to bym nie robił nawet za miesięczne wynagrodzenie 10.000 zł na miesiąc.... Dobieracie się w śmieszne klany klaniki jedziecie innych za dupami,wychodzi u was jakaś awantura robicie rozłamy łączycie się z innymi,mataczycie tworzycie intrygi,snujecie jakieś niekonstruktywne tezy i niszczycie innym grę... Admini to też ludzie i albo zachowujcie się jak zdrowa społeczność albo po prostu masowo zbierzcie się w jedno miejsce i zacznijcie uderzać parami o jakąś porządną ścianę głowami to może otrzymacie zbiorowe olśnienie... Jak Nie temat Eymi to temat JONT... Jak JONT'om się dostanie to kogo następnego oskarżycie ? To,że serwer jest tworzony dla graczy nie oznacza,że gracze są bezkarni i mogą robić co chcą.Więc przemyśleć swoje grzeszki i buźki w kubeł bo dam sobie rękę uciąć,że we własnym domu do rodziców tak się nie odzywacie jak staracie się to robić tu na serwerkach. A jak chcecie tworzyć patologie to już pisałem powyżej piaskownica... Tylko uważajcie bo jak Tata usłyszy to przypieprzy raz drugi w ryj i się skończy... Wiecie co jest jeszcze waszą chorą wadą ? Nie pojmujecie różnic wiekowych... Między większością z was, choć nie mówię o wszystkich bo zdarzają się takie dinosaury jak ja, czy Truman ale właśnie wiek sprawia, że to co dla was jest poprawne i cool dla nas już nie... To co Ty se z Januszem robisz po szkole na kanapie w domu, gdy rodzice nie widzą, dla innych może być niesmaczne i niezdrowe. Nie dziwcie się, że ktoś jest bardziej surowy bo to nie oznacza, że wykorzystuje przywileje a jedynie stara się uświadomić waszej niedojrzałej istocie, że to co robicie jest złe i nie na miejscu.
  3. Na S6 uważam, że z meteoru z 10 - 15 deto powinno być, to samo z kruków 10 - 15 deto. W hangarach powinien być bardziej różnorodny loot, bo najczęściej są strzały i ammo do snajperki. Już o tym mówiłem na zebraniu Do tego na małe hangary w ogóle się prawie nie opłaca iść ( czyt /warp jesien ): Nic praktycznie tam nie ma ( Rzadko kiedy jakiś wrak, skrzynek tyle co kot napłakał ) Meteory i kruki tracą sens z uwagi na to że ludzie więcej na tym tracą niż są wstanie zyskać. Dodatkowo uważam, że muty powinny nieść za sobą konsekwencje w postaci blokady używania komend "/tpr , /home , /warp". Dodatkowo myślę o jakiś strongholdach ale o tym kiedy indziej
  4. AkaiShinai

Wyrazy na ostatnią litere.

Ćwiartka
  5. Z tego co wyszukałem w internecie, problem dotyczy braku aktualizacji: https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145 Trzeba też sprawdzić, czy w jakiś sposób AntiCheat nie blokuje gry... Jeżeli to nie wina AntyCheata, a kolega nie zainstalował potrzebnych bibliotek dla systemu, to niech wejdzie w wyżej podany link i ściągnie biblioteki VC Redist 2015 odpowiednie dla jego systemu ( Czyt: 32 lub 64 Bit ) i je zainstaluje. Niech dla pewności zrestartuje komputer i powinno działać. Pozdrawiam.
  6. AkaiShinai

Wyrazy na ostatnią litere.

Syndrom
  7. AkaiShinai

Wszystkiego najlepszego!

Jednej może braknąć Eymi może czuć się zagrożona
  8. AkaiShinai

s1 [Odrzucone][Helper] Wanted

Obwiniasz mnie za wnioski które sam wykreowałeś w podaniu... Nie mam pytań i uważam, że nasz wspólny dialog nie ma sensu. Pozdrawiam i niech wypowiedzą się inni. To i tak nie ja mam najważniejszy głos. Tak na koniec tylko Ci napisze, jak tworzysz podanie to nie musisz umieć tego robić... Wystarczy że będziesz myślał nad sensem zdań, które tworzysz. A jeżeli czujesz się źle oceniony, to przeczytaj uważnie swoje podanie kilka razy i powiedz jak miałem Cię odebrać po tym co przeczytałem... To "My" tworzymy własny wizerunek nie inni.
  9. AkaiShinai

Wystarczy, że widzę jak ludzie w policji się zachowują i widać też coraz więcej tragedii z uwagi na to, że właśnie jakiś POLICJANT jest wybuchowy. Po drugie brak wypowiadania się w swoim temacie moim zdaniem jest nie trafnym punktem pod warunkiem, że ktoś logicznie myśli i potrafi czytać ze zrozumieniem. 1 - Nick Spizgany gnuj wanted.... Bekowy nick ? Kwestia gustów dla jednego to będzie śmieszne dla drugiego irytujące. Dla mnie to abstrakcja z uwagi na to, że nick jest NIESTOSOWNY zwłaszcza dla kogoś kto wyznacza sobie drogę pomagania innym... 2 - Mnie głównie chodzi o Twoje cechy, które wymieniłeś i kierunek, którym chcesz się zająć ( choć i tak zrobisz co zechcesz ). 3 - Nie uważam, że w teamie Helperów HW69 jest potrzebna osoba z problemami emocjonalnymi bo te wynikają z twojego zarysu cech osobowych, które wymieniłeś Ja nie widzę jasności i klarowności w Twoim podaniu: Nie można być opanowanym i wybuchowym... Upór jest zdrowy ale u ludzi, którzy wytyczają sobie jasny kierunek i do niego dążą w linii prostej nie po skosie... Nie wiem jak można spełnić kryteria, które wymieniłeś bo dla mnie jest to NIEWYKONALNE Cytuje: "Jestem osobą która jest wybuchowa, lecz cechuje się kulturą osobistą oraz spokojem, oczywiście do czasu staram się również pozbyć mojego chamskiego uporu w większości wypadków mi to niestety nie wychodzi." A po chwili Cytuje: "Dlaczego ty: Ponieważ staram się by wszystko było zapięte na ostatni guzik jestem dyspozycyjny, kulturalny, spokojny oraz mniej-więcej miły - znam grę prawie jak własną kieszeń i staram się unikać wulgaryzmów jak tylko mogę. Szybko się uczę więc komendy bardzo szybko złapie, myślę że mutacja głosu oraz dobre podejście to też mój atut." To mniej-więcej to mniej czy więcej ? To tak jakby skrzyżować Diabła z Bogiem i patrzeć co z tego wyjdzie... Jak powyżej jestem na nie.
  10. AkaiShinai

Wszystkiego najlepszego!

Mua Dzięki
  11. AkaiShinai

Jestem na nie: 1 - nick ( Spizgany i wszystko jasne ) 2 - Szkoła policyjna ( wybacz ale do policji aktualnie idą ludzie z syndromem małego penisa którzy będąc gnębionymi w szkole jako policjanci czują się Bogami ) 3 - Twoje cechy są tak niezgrane że na Twoim miejscu pomyślałbym o wizycie u specjalisty. 4 - Nie mam na celu Cię obrażać ale przeczytaj ze zrozumieniem tekst który napisałeś i pomyśl o jakie stanowisko się ubiegasz i pomyśl raz jeszcze czy serio jesteś odpowiednią osobą... Ze szkołą też polecam zmianę kierunku gdyż Służbowe funkcje uważam iż powinny być spełniane przez osoby w pełni kontrolujące się.
  12. AkaiShinai

Niekończąca się opowieść

... Yeti patrzyło na nią penetrującym spojrzeniem, tudzież....
  13. AkaiShinai

Niekończąca się opowieść

...przypomniała jej o spóźnionym okresie od czasu...
  14. AkaiShinai

Helper z TWD

Napiszę to w sposób wysublimowany, żeby każdy dosłownie każdy ( Nawet największy niedorozwój ) był wstanie pojąć co do niego piszę. Jak dobrze wiemy, żyjemy w 21 wieku gdzie obłuda i poczucie bezkarności jest tak wielka, że po prostu ręce i nogi opadają... Helper to nie dawanie komuś mutów bo tak jest fajnie, a stanowisko które ma służyć pilnowaniu PORZĄDKU. Jeżeli jakiś "CHWAST" bo inaczej nie można nazwać osoby, która ( Na dzień dobry mianuje nas "K.. , H... , C.... , ) nagminnie i bezustannie stara się poniżać innych ludzi i uważa po spotkaniu namiestnika, który wyrządza mu zadość uczynienie, że jest niewinny... Ktoś mi powie dlaczego nazywam graczy "CHWASTAMI", otóż nie... Zapraszam do ponownego przeanalizowania tego tekstu a zrozumiecie, że ja nie obrażam graczy a ludzi bawiących się w bezkarnych katów pomagając właśnie zwykłym graczom doświadczyć gry na poziomie. To samo robi każdy inny helper ( Przynajmniej tak być powinno ) więc nazywając osobę która stara się wam pomóc Cytuje "JEBANĄ KURWĄ" jest troszkę nie halo... Chciałbym jeszcze poinformować, w szczególności wszystkich cwaniaczków, że takie wyzwiska mogą się kiedyś skończyć sprawą karną ( Tylko czy serio warto brudzić sobie papiery ? ). Polecam szanować innych użytkowników gry, jak i administracje która poświęca czas dla was, a jeśli na poważnie macie problem z emocjami to polecam spuścić emocje uderzając się młotkiem w głowę i może te rozluzowane zawory pomogą rozwiązać problem z niedotlenieniem mózgu... Bo połowa osób ciężko tu cwaniakuje robi cuda na kiju a jestem ciekawy czy do rodziców powiecie "KURWY JEBANE" bo kieszonkowego nie dadzą choć podejrzewam że i takich by się tu znalazło kilku tylko po to by mieć te pięć minut na podium... Szacunek to fajna sprawa ale jedna strona sama nigdy nie stworzy dwustronnego łuku więzi.
  15. AkaiShinai

Niekończąca się opowieść

... i Zarazem pożądane przez wszystkich...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...