Jump to content

Saszka9977

User
  • Content Count

16
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Saszka9977

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Carryv1
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000h

Recent Profile Visitors

351 profile views
  1. Jakie masz podzespoły w komputerze ? albo inaczej ,podaj model karty graficznej
  2. Saszka9977

s11 [Odrzucone][Helper] Carry

Nick na forum: Saszka9977 Nick w grze: Carry Imię: Michał Wiek:18 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: Bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-6 h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ,ale lubię nowe wyzwania Coś o sobie: Uczę się w technikum o profilu technik poj. samochodowych ,jestem miłośnikiem motoryzacji , lubię komputery ,elektronikę. Moim hobby są gry komputerowe i majsterkowanie Dlaczego ty: Brak helpera na serwerze , sądzę ,że przydałby się ktoś kto się tego podejmie , a z racji iż zakupiłem oryginalną wersję gry ,będę tam bardzo częstym bywalcem
  3. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

piernika...
  4. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

nieskazitelnie piękna...
  5. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

biedronki...
  6. Saszka9977

s7 [Odrzucone][Helper] Carry

grałem 2 wipe temu ,ze wzgledu na atmosfere i brak helpera ,przestałem ,mam zamiar od weekendu wrócić do czynnej słuzby Nick taki jak podałem w podaniu :> Dla pewności jak chcesz mogę wejść na serwer
  7. Saszka9977

Poszło.
  8. Saszka9977

Nick na forum: Saszka9977 Nick w grze: Carry Imię: Michał Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: Bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 2 do 8h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale jestem żądny nowych doświadczeń , tak więc składam to podanie ;) Coś o sobie: Lubię grać w gry , moim hobby jest motoryzacja i informatyka ,z zawodu jestem mechanikiem :) Dlaczego ty: Dlatego ,iz za każdym razem gdy wchodzę na ten serwer to widać jeden wielki rozp****ol na chacie ,i raczej przydała by się osoba która wnosła by troszkę dyscypliny na tym serwerze :) Pozdrawiam !
  9. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

zanieść na własnych plecach aż do stóp Mt.Everest...
  10. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

karoserie do rozbiórki...
  11. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

kretę w poszukiwaniu ...
  12. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

szefostwo drużyny hw69 i postanowili...
  13. Saszka9977

Niekończąca się opowieść

przyłaczyć się do drużyny actimela ...
  14. Też się pod tym podpisuję ,nie można nawet dobrze się rozbudować.
  15. Saszka9977

ts3 [Odrzucone][TS3] TazorYT

Polecam użytkownika !
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...