Jump to content

rzuffik

User
  • Content Count

37
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About rzuffik

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    |NOM|Rzuffik hw69.pl
  • Czas gry
    Duzy

Recent Profile Visitors

109 profile views
  1. rzuffik

s6 [Odwołanie] |NOM| Rzuffik hw69.pl

Nie mam zadnych multikont.. Pozdrawiam
  2. Twój Nick: |NOM| Rzuffik hw69.pl Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 76561198954443619 Data/czas bana: perm Nick Moderatora: nie wiem Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Ponieważ nie grałem przenigdy na cheatach, napisałem raz na dyskusjach bodajze to było kilka/kilkanascie dni temu, że ktoś mi ukradł konto, ale po 3-4h odzyskałem konto, to potem zedytowałem i napisałem że może być już do usunięcia bo już odzyskałem, jak chcecie możecie mnie sprawdzić w każdy sposób ale itak nic nie znajdziecie bo nic nie posiadam ani nie posiadałem... W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Na facebooku do kolegow wysylalem, zaprosilem kilku kolegow ze steama.
  3. rzuffik

s6 Kit c4 na x1000

mało
  4. rzuffik

ts3 [Przyjęte] [TS3] BORC_Dżony

Niech bedzie, jestem na tak +wiek +czas
  5. rzuffik

s6 Kit c4 na x1000

Nie, ale po prostu to jest x1000 to czemu nie?
  6. Ale pytanie dotyczyło hw a nie garrys moda, ja mam 700h na non steamie i jak jeszcze mialem steama mialem 800h, i dalej nie wiem wszystkiego o hw, a jeżeli ty wiesz wszystko to odpowiedz mi na proste pytanie, ile gwozdzi ma drewniana scianka? Pewnie tego nie wiesz... Takze nie znasz gry 10/10 mam jeszcze kilka takich pytan i wiem ze nie znasz na nie odpowiedzi, poza tymi pytaniami nie znasz pewnie całej mapy
  7. Moją propozycją jest aby dodać na x1000 kit c4, czyli że np ci co mają w nicku hw69.pl mają kit c4 w którym jest jedna lub dwie c4.
  8. Jestem na nie - Byłes adminem na garrys mod? Co to ma wspólnego z hw? - Coś o sobię za krótkie. - Dlaczego ty poprostu to mi się nie podoba - Wątpie że wiesz wszystko o hw, że dałeś 10/10...
  9. rzuffik

s5 [Odrzucone]Odwołanie od bana (GORNO)

Helperze drogi, moze troche szacunku do graczy?
  10. rzuffik

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Nie pograzaj sie Baku.
  11. rzuffik

inne Antycheat

Czy dałoby rade zrobić jakiegoś lepszego anty cheata, bo jest 6 w nocy i sie dzieje to co w ss nizej...
  12. Siema! Jako iż że jest majóweczka, może Administracja zrobiła by konkurs np pvp car albo coś o vipa/svipa/evipa np. Car pvp 3vs3, 1 miejsce wybiera kto od nich dostaje evipa, drugie miejsce niech ktos wybierze svipa, trzecie miejsce vipa a czwarte miejsce jakies c4, Od kiedy gram na waszej serwerowni nie widziałem tego eventu ani razu, a myślę że by się komuś spodobał, a jeżeli nie car pvp to jakis inny konkurs. Najlepiej żeby go zorganizować na x1000. Pozdrawiam
  13. rzuffik

s6 Ez wipe

No to generalnie na końcu wipe spikana większość baz, a to ceki które nam pozostały po całym wipe
  14. Serdeczne podziekowania dla Panów którzy zrobili dzisiejszy event. Wyszło to zajebiscie, byle więcej takich konkursów, mam zamiar sam zrobic podobny lecz wszystko w swoim czasie. Pozdro cała ekipa która robiła event.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...