Skocz do zawartości
  • 0
Hajsee

s5 [Rozwiązane][Propozycja] Wipe na S5

Pytanie

Witam, chciałem zaproponować natychmiastowy wipe na serwerze S5 ( x3 ) planowany wipe jest w tej chwili na datę 25.05.2018, na daną chwile statystyki pokazują max 20onine w ciągu 3 dni  . Myślę że wipe na weekend majowy będzie idealny ze względu na wolny czas jaki ma większość osób . :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

S5 to serwer gdzie jest długi wipe niema sensu teraz robic jak spokojnie można pograć jeszcze miesiąc.Co ten wipe zmieni nic nawet teraz możesz zacząć grać i spokojnie masz dużo czasu na nawet wygranie wipe.A jak już chcecie wipe to niech wypowie się chociaż 75% osob grającym na tym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
7 minut temu, matheo0192 napisał:

S5 to serwer gdzie jest długi wipe niema sensu teraz robic jak spokojnie można pograć jeszcze miesiąc.Co ten wipe zmieni nic nawet teraz możesz zacząć grać i spokojnie masz dużo czasu na nawet wygranie wipe.A jak już chcecie wipe to niech wypowie się chociaż 75% osob grającym na tym serwerze.

Spokojnie każdy ma prawo się wypowiedzieć a chodzi o fakt ze jest mało osób a nie o to że się nie da grać bo coś tam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W taki jak na innych serwerach , mianowicie wipe na s5 był miesiac temu być może wielu graczy już osiągneło limity i odeszło lub z innej strony nowi gracze myślą ze przewaga weteranów będzie zbyt duża i nie zaczynają. Taki jest mój tok myślenia więc jeżeli nie dojdzie się do porozumienia prosze o zamknięcie postu skoro jest niepotrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest dużo osób chcialo żeby był taki długi wipe niech tak zostanie jak jest został miesiąc jeszcze więcej grajcie a nie wipe odrazu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wipe miały być mniej wiecej co miesiac, bo po dluzszym czasie sie nudzi i lagi sa straszne. Uwazam ze wipe na najblizszy weekend to dobry pomysł. (Pisze to w imieniu swoim i swojej ekipy) Proponuję zrobić ankiete. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Hejka również się podłączam bo serwer działa strasznie wolno, pojazdami nie da się jeździć, pompa laguje że masakra. Strasznie zniechęca to do grania i niska ilość graczy odstrasza po za tym co to za gra na pustym serwie gdzie nie bedzie nawet co zrajdować czy powalczyc na pvp a o to przeciez chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Sebciolele
      Witam, w imieniu swoim, mojej ekipy jak i znajomych graczy z s5 proponuję zrobić wcześniej wipe na s5. Myślę, że najbliższy piątek (25.05.2018) będzie odpowiedni z uwagi na to, że mija idealnie wtedy miesiąc od ostatniego wipe'a. Miesiąc wipe'a to wystarczająco żeby się pobawić i coś osiągnąć, po dłuższym czasie gra się nudzi. Jeżeli administracja postanowiła by kontynuować wipe na s5 co miesiąc to kolejny by przypadł akurat na wakacje. 
    • Przez MatthewQQ
      Witam ,jest możliwośc aby wipe na serwerze s5 był  na początku czerwca ? 
    • Przez Binxuuu
      Twój Nick:[*HEIL*] Binxu Data/czas bana: 2018-05-12 około 20:00  Nick Moderatora: HabaBaba Powód bana: Używanie wulgaryzmu na chacie  Uzasadnienie:Witam szanowną administracje hw69.pl w tym poście chcę się odnieść do niesprawiedliwego karania graczy, iż Moderator HabaBaba zmutował mnie na 5 albo 6 dni za to że zabluźniłem 2 razy, wszedłem do niego na Ts'a i chciałem wyjaśnić, ale jak widać nie dało się z nim dogadać po moim ostatnim zmutowaniu wzrosło mi iq o 50 i używałem cenzury, m.in za te ,,Wulgaryzmy w cenzurze" dostałem muta.Zaczołem mówie HabieBabie że jest to niesprawiedliwe, gdyż osoby które używają wulgaryzmu nie dostają kary, a wejdzie helper po tym nie widzi chatu i mutuje osobę która wyzwała jako druga, albo moderator wyzywa z graczami np.(w ekipie LTM [*] na s5 był moderator i nie reagował na wulgaryzmy ze strony wymienionych kolegów, więc powiedziałem szanownemu moderatorowi HabieBabie żebyście zrobili jakąś nową rekrutacje i żeby jakiś moderator był na serwerze, powiedziałem mu również żeby sprawdził logi od godz 00:00 do tej godziny o której z nim rozmawiałem, on powiedział że helperzy na serwerze są od tego, ale helperów nie ma.Dziekuje bardzo to wszystko z mojej strony jeżeli była by możliwosć skrócenia kary był bym wdzięczny i obiecuje poprawić swoje zachowanie w stosunku do innych graczy z poważaniem dla Administracji  Z poważaniem Binxu!
    • Przez Axel2121
      Proponuje dać jakieś lepsze itemki dla komendy /roll vip, Skoro już coś sie zrzucamy na server poprzez kupno vip-a to rolle mogły by być troszkę lepsze
      Nie mówie Od razu same c4 czy deto ale chociaż troche lepsze niż są aktualnie
    • Przez staszek2017k
      Witam forumowiczow
      to moj piewrszy post
      ale do zeczy
      gram na s5 Staszek2017k ..wczoraj z kolegami robilismy auta..ja jedno zrobilem z e vip ..wsumie mielismy 2 auta 2kangi i 2 quady
      rano jak weszlismy na serwer to joz ich nie bylo zostal 1 quad ktory ma 3kola zalaczam screnna  zeby niebylo ze klamie
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK