Skocz do zawartości

Hajsee

Bambik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1
  • Time Online

1d 7h 14m 46s

Ostatnia wygrana Hajsee w dniu 24 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Hajsee punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralny

O Hajsee

• Tytuł
    Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
  1. Hajsee

s5 [Rozwiązane][Propozycja] Wipe na S5

W taki jak na innych serwerach , mianowicie wipe na s5 był miesiac temu być może wielu graczy już osiągneło limity i odeszło lub z innej strony nowi gracze myślą ze przewaga weteranów będzie zbyt duża i nie zaczynają. Taki jest mój tok myślenia więc jeżeli nie dojdzie się do porozumienia prosze o zamknięcie postu skoro jest niepotrzebny
  2. Witam, na wstępie wybaczcie jeżeli taki post był widocznie nie zauważyłem, gdy próbuje uruchomić klienta gry widzę tylko czarny zlagowany ekran po czym gra się wyłącza - tak jest przy pierwszym uruchomieniu, przy kolejnych gra wgl nie reaguje.
  3. Hajsee

s5 [Rozwiązane][Propozycja] Wipe na S5

Spokojnie każdy ma prawo się wypowiedzieć a chodzi o fakt ze jest mało osób a nie o to że się nie da grać bo coś tam..
  4. Witam, chciałem zaproponować natychmiastowy wipe na serwerze S5 ( x3 ) planowany wipe jest w tej chwili na datę 25.05.2018, na daną chwile statystyki pokazują max 20onine w ciągu 3 dni . Myślę że wipe na weekend majowy będzie idealny ze względu na wolny czas jaki ma większość osób .
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK