Jump to content
  • 0
mlodyyeti

legacy (v1) [Rozwiązane]Problem z uruchomieniem HW

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

nie lepiej pobrać hw na ns z naszej stronki wraz z modami, których hw steam nie ma ?

• 0

Masz dodane mody pobrane od nas? Na pewno poprawnie je wstawiłeś?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Lewarek
      Twój nick: мустанг
      Id konta: 76561198267648678
      Przybliżony czas bana: 60 dni
      Przybliżona data nadania bana: jakiś tydzień/dwa tygodnie temu
      Nick moderatora: Nie pamiętam
      Serwery na których masz bana: s6
      Powód bana: Nie specjalnie mi jest znany
      Uzasadnienie: Uważam tak, gdyż nie zrobiłem czegokolwiek zakazanego w regulaminie, a już na pewno czegoś co łapało by się na 60 dni bana.
      W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: ?
    • By MentozXx
      Chciałbym spytać, czy byłaby opcja zakupu evipa na czas 1 tygodnia (oczywiście za większą opłatą np. 20zl)
    • By svd_Kewino1337
      Twój Nick:  NacpanyCiastkiem
      Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3)  11000011b763f22  hex
      Data/czas bana:  2 lata temu dokładnej nie znam
      Nick Moderatora: Nie pamiętam
      Serwery na których masz bana:  s6 tylko
      Powód bana:  bugowanie się kangą do maina
      Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) był zasłużony
    • By Karciuu
      Twój nick : KenyZez hw69.pl Id konta 76561198215954500 Data/czas bana 60 dni Nick Moderatora Nie wiem. Powód bana  nie wiem za co . Uzasadnienie chce zobaczyć nagranie  gdzie mówiłem ze są skrzynki bez nagrania nie  macie prawa wstawić mi bana.
    • By !D.K.J.Z!
      Mam pomysł dodania komendy /burza na serwery V1 ponieważ każdy się zgodzi że np deszcz,wichura są uciążliwe w niektórych sytuacjach
      ale do tego miał by tylko dostęp helperzy/mod lub gracze z zakupioną rangą 

<<<<<<<<<<<<<<<LIKE POG CHAMPY 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...