Jump to content

PscyhaoO

User
  • Content Count

22
  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About PscyhaoO

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ❤Beast❤
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    687h

Recent Profile Visitors

342 profile views
  1. PscyhaoO

s6 [Odrzucone][Helper] PsychoO

Nie wiem czego ty nie rozumiesz XD ,,Nie na tym wipe '' Umiesz czytac może ? nie na tym wipe czyli jednym ktorego prawdopodobnie grałeś ale mnie nie było rozumiesz ?
  2. PscyhaoO

Nie na tym wipe I nie jestem tu od dziś zobacz na poprzednie moje podania jest ich tu co najmniej z 10 jak nie więcej więc jak czegoś nie wiesz lub nie widzisz to nie wypowiadaj się Z Góry Dziękuje ❤️
  3. PscyhaoO

Nick na forum:PsychoO Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Beast SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [NTI] Imię: Kamil Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znany Znajomość gry: 6/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie lecz chciałbym Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach no i oczywiście grać w gierki Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą i przede wszystkim lubię pomagać innym , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało
  4. PscyhaoO

s6 [Odrzucone][Helper] PsychA

Mordo chyba z kimś mnie pomyliłeś xddddd
  5. PscyhaoO

s6 [Odrzucone][Helper] PsychA

Nick na forum:PsychoO Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ★PsychA ★ SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [NTI] Imię: Kamil Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znany Znajomość gry: 6/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie lecz chciałbym Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach no i oczywiście grać w gierki Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą i przede wszystkim lubię pomagać innym , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało
  6. PscyhaoO

Nick na forum:PsychoO Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ★PsychA ★ SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: NTI Imię: Kamil Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znany Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie lecz chciałbym Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą i przede wszystkim lubię pomagać innym , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało
  7. Nick na forum: Wisienka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PsYcHa SiAdA SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MxW Imię: Kamil Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znany Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą, pomagającą i przede wszystkim lubię pomagać innym , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało i również pomóc z cheaterami
  8. Nick na forum: Wisienka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PsYcHa SiAdA SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MxW Imię: Kamil Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znany Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą, pomagającą i przede wszystkim lubię pomagać innym , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie i w aktualnym by się bardzo przydało i również pomóc z cheaterami
  9. PscyhaoO

s6 [Odrzucone][Helper] Wisienka

Dobrze zapraszam na ts podam ci dc na którego bedziesz mógł wejść i z nią (bo to dziewczyna) porozmawiać jeśli nie masz to mogę dać jej instagram czy nawet fb jeśli chcesz oczywiście za jej zgodą
  10. PscyhaoO

Uważasz że jest to multikonto zrobione przeze mnie ? Uwierz nie chce mi się bawić w takie rzeczy xd Jeśli mi nie wierzysz to mogę udowodnić że jest to zwykła osoba która założyła niedawno konto
  11. PscyhaoO

Właśnie to robiłem sam Nomi może potwierdzić że jeżeli coś sie działo były jakieś dymy na serwerze to wchodziłem na ts i pisałem do niego aby przyszedł i zmutował danych osobników
  12. PscyhaoO

Ehem widzę że kolejna osoba przyszła się kłócić . Helper sam w sobie powinien być miły i nie obrażać innych i owszem pomagać tylko powiedz mi co ja jako zwykły gracz mogę pomóc ? nie wiem mam kogoś nauczyć grać czy co xd Tak samo o zwracanie uwagi jako zwykły gracz uważasz że ktoś mnie posłucha ? Przyszła jedna osoba która poprostu napisała że fajnie sie jej zemną grało czyli jestem miły i że nie widziała żebym kogoś obrażał na czacie .Więc tyle w temacie
  13. PscyhaoO

Emmm tylko w późniejszym czasie czyli next wipe czyli było to wtedy kiedy dawałem swoje 2 podanie dopiero (a troche ich jest ) I takie pytanie czemu mówisz że wyzywałem znaczy nie mówię że to nie prawda bo to jest prawda ale to było na początku gry a teraz w ogóle odkąd zmieniłem swoje zachowanie to mieneły 3 wipy jak nie więcej a ty mówisz o tym jak obrażałem na jakimś moim 2 albo 3 wipe xd więc wiesz no jednak trochę czasu mineło i moje zachowanie się zmieniło
  14. PscyhaoO

Kiedy ostatnio kogoś wyzywałem ? Jeśli mnie nie znasz jako osoby prywatnej i jako gracza za ostatnich czasów bo od jakichś kilku tygodni nie wyzywałem nikogo ze względu na moją zmianę w grze więc no ..... poza tym będzie to w logach ❤️ Grałeś tylko raz zemną i to jeszcze jak grałem z rage i macukiem na koniec wipe i to było spory czas temu . Więc to ,,stanowcze Nie '' prosiłbym abyś zostawił dla swojej prywatnej wiadomości i nie pisał głupot ze względu że to nie jest to moje pierwsze podanie dostałem ostrzeżenia że muszę poprawić swoje zachowanie i to zrobiłem skoro bym tego nie zrobił to nie ubiegał bym się co tydzień o Helpera i o wszem przyznaje się do tego że byłem toksyczny ale to było jak zaczynałem grać w tę grę z czasem się to zmieniło
  15. Nick na forum: Wisienka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PsYcHa SiAdA SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MxW Imię: Kamil Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znany Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą, pomagającą i przede wszystkim lubię pomagać innym , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało i również pomóc z cheaterami
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...