Jump to content

Marihuaninem

Helper HW
  • Content Count

38
  • Last visited

• Days Won

3

Marihuaninem last won the day on September 5

Marihuaninem had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralny

1 Follower

About Marihuaninem

• Rank
    [ Helper s6]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Marihuaninem

s5 [Helper] Macuk

Najpierw pograj z miesiąc i złóż podanie a nie ledwo wróciłeś i już piszesz. Nie kojarzę Cię i brak aktywności na minus, reszta na plus, jestem chwilowo na nie.
  2. Marihuaninem

s5 [Odrzucone][Helper] FaFeLeK

Brakuje helperów ale patrząc na podanie które jest przeklejone i nie chciało Ci się go napisać własnoręcznie to stanowcze nie, nie kojarzę Cie nawet z serwera.
  3. Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] PsychoO

Mordko jeżeli Twoje podania są odrzucane poprzez sprawdzenie logów gdzie wychodzi że zachowujesz się niekulturalnie to jeżeli złożysz podanie ponownie nie grając wipów na serwerze to jaki to ma sens ? Chcesz uniknąć poprzedniego powodu odrzucenia podania lecz tym razem brakuje Ci aktywności.
  4. Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] PsychoO

Stanowcze nie o ile nie pomyliłeś działów z rekrutacją bo na S6 napewno nie poświęcasz tyle czasu gdyż Cię w ogóle nie kojarzę.
  5. Siemka, przedstawiam propozycję na serwer s6, może coś w końcu się zacznie dziać to i ludzie zaczną grać. 1. Ogarnięcie kicków z serwera po czym nie można wbić na serwer przez 5-10min, sytuacja przedstawiona Nomi`emu, / / Ustawienie kick postaci z gry na 1-2min bez braku aktywności może chociaż nie będzie trzeba czekać aż postać zniknie za długo ... 2. /roll deto dla graczy którzy mają w nicku reklamę serwera oraz dla vipów, 3. Usunięcie dodatkowych ścianek wystarczą podstawowe + ulepszone, reszty i tak nikt nie używa 4. Dodatkowe eventy robione przez administrację / automatyczne, aktualnie prócz kruków i meteoru nic się nie dzieje, nie ma gdzie spotkać graczy a eventu robionego przez "kogoś" nie było do dawien dawna 5. Usunięcie deszczu z gry Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje proszę pisać poniżej / wypowiedzieć się na aktualne przedstawione prze zemnie
  6. Marihuaninem

s6 [Przyjęte][Helper] Marihuaninem

Nick na forum: Marihuaninem Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marihuaninem SteamID: 76551198265384949 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Gram solo Imię: Dominik Wiek: 21 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 8,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: ok. 3h dziennie w godzinach szczytu ( po południowe ) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Jestem Dominik grałem już kiedyś u Was na serwerowni, były to dobrze i miło spędzone godziny, wróciłem do CS:GO niestety poziom gry jest tak niski że wróciłem do gry w Hurta, łącznie w te gierkę mogę mieć przegrane 1k godzin. Podanie na Helpera składam, ponieważ poziom chatu mnie przeraża, odkąd wróciłem na serwer nie widziałem jeszcze na nim Helpera więc myślę że warto spróbować, w załączniku wrzucam screna jak wygląda chat na tym serwerze. Dlaczego Ty: Myślę że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, jestem opanowany, pomocny i umiem rozwiązywać konflikty, niestety gracze wiedzą że nie ma helpera ( załączony ss) i maja moje słowa głębo ...
  7. Marihuaninem

s6 [Rozwiązane]lagi

Dzięki, dzięki będziemy pisać jak wygląda sytuacja
  8. Marihuaninem

s6 [Rozwiązane]lagi

Jestem za, ogólnie zbiliśmy siekierami dwa kubiki tego i jest trochę lepiej ale i tak masakra
  9. Marihuaninem

s6 [Rozwiązane]lagi

Das ist Katastrophe Ogólnie latam na lagach W cale to nie laguje
  10. Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] Marihuaninem

Nick na forum: Marihuaninem Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marihuaninem SteamID: 76561198192323186 Imię: Dominik Wiek: 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: 9,5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Mam na imie Dominik, chodzę do technikum, lubię majsterkować a w wolnych chwilach dla odstresowania popykać w HW. Dlaczego Ty: Na serwerze s6 panuje chaos, ludzie się nadmiernie wyzywają i pomimo sporej aktywności PaTyKa to ludzie potrafią się podczas jego nieobecności tak oczerniać że nie da się patrzeć na chat. Myślę że przyda się dodatkowa para dłoni aby ogarniać serwer. Powiecie że jestem kontrowersyjną osobą ? Że prowokuje ? Myślę że się poprawiłem i można dać mi szanse, jakiś okres próbny, jeżeli będą jakieś skargi oczywiście nie będę miał nic przeciwko, chciałbym pokazać że potrafię przypilnować ludzi i zachować także się z kulturą.
  11. Wnioskuję o usunięcie bud z kita ponieważ poprzez postawienie budy przez każdego gracza serwer aktualnie jest tak zlagowany że nie da się grać Na x1000 budy są zbędne za samego /kit buduj można sobie wystarczająca bazę zbudować.
  12. Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] TuTeK The GOD

Jestem na TAK +kulturalny +pomocny +wiek +brakuje helperów
  13. Witam, proponuję zmianę częstotliwości spadania meterów, ponieważ tylko praktycznie na nich zbiera się większość serwera jest akcja i można się pobić.
  14. Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] Nikolas

To nie ze mną jest problem na serwerze :*
  15. Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] Nikolas

Bałagan jak na każdym serwerze obojętnie czy to PaTyK czy nawet Ty to balaganu sie nie pozbedziecie więc nie zwalajcie na niego winy bo odwala naprawdę dobra robotę. Jestem na nie -wiek -nigdy Cię nie widzialem
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...