Jump to content

mlodyyeti

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About mlodyyeti

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. mlodyyeti

s6 BAN na s6

Typie może źle wpisałem lub cos nw dlaczego nie dzialało wiec dalem swoj dc na ktorego nie wbiles wiec nie wiem o co ci chodzi ze sie nie wstawilem jak wysylalem link do dc
  2. mlodyyeti

s6 BAN na s6

ok napisze
  3. mlodyyeti

s6 BAN na s6

Witam generalnie to becz00nia rajdowałem baze i była otwarta ściana wbiłem tam autore wzialem i zabilem typa i ucieklem z c4 a tym do mnie ze ma nagrane i ze mam haksy na latanie potem wbija mod kaze mi wbic na ts3 ktorego nie mam bo mi nie dziala potem mowie ze mam discorda wysyla zaproszenie do dc ktore nie dziala i pisze ze wygaslo dalem zaproszenie do swojego dc i bez odpowiedzi dostalem bana na 90 dni brawo XDDDD beka jak tak dalej bedzie
  4. Wystarczyło sprawdzić spójność plików znawcy hw sam to ogarnąłem
  5. Mam oryginalnego hw chce wejsc na s6.hw69.pl i mi wywala gre mam mody pobrane nwm o co chodzi
  6. Co to jest? wyskakuje jak chce wejść na serwer https://imgur.com/1KfimSL
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...