Jump to content

mlodyyeti

User
  • Content Count

16
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About mlodyyeti

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. mlodyyeti

s6 [Odrzucone]BAN na s6

Twój nick: Needyourblood Id konta: 76561198221551136 Data nadania bana: 2020-04-27 Czas jaki pozostał do końca: 60d Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: nw ale pewnie nie wstawienie sie na sprawdzenie Uzasadnienie: Znów ta sama sytuacja co kiedys juz mialem bana na 90 dni bo nie dziala mi ts3 mam błąd api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll ktorego nie moge naprawic wiec napisalem ze na discord mozna mnie sprawdzic no ale nomi napisal ze nie chce mu sie wlaczyc i banicja W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay
  2. mlodyyeti

s6 BAN na s6 o co tu chodzi

i co z tmy banem za nic?
  3. mlodyyeti

ku**a powtarzać ciągle to samo ehhh ale jak sie wbija na serwa specjalnie zeby sprawdzić kogoś to trzeba mieć dowody a ja wiem ze nic nie miałem jakiś dzieciak się spłakał bo nie zamurował a ja przez sciany przechodze becz00nia z tej serwerowni
  4. mlodyyeti

Ale pisalem ze mi nie dzialalo zaproszenie moze źle przepisalem z czatu lub po prostu źle wchodziłem wiec napisałem zeby wbił na mojego dc i mnie sprawdzil a tego nie rozumiem ze ktos mnie zglosil za cheat wiec musi miec dowody na to ze mam i ja chce zobaczyć co niby cheatowalem
  5. Typ który zgłosił do ADM pisał mi że zglosil za latanie ty piszesz ze dostalem bana za niewstawienie sie na sprawdzenie i piszesz ze skad wiesz ze nie usunąłem cheatów których nie miałem WTF
  6. mlodyyeti

s6 [Odrzucone]BAN na s6

Więc podałem swój dc żebyś wbił i mnie sprawdził i co teraz mam czekac 90 dni za to ze nie mam cheatow
  7. mlodyyeti

s6 [Odrzucone]BAN na s6

odpowie ktoś na to odwołanie wkońcu czy nie?
  8. mlodyyeti

s6 [Odrzucone]BAN na s6

Twój nick: | N★C | BP41 ℕℂ Hw69.pl Id konta: 76561198221551136 Data nadania bana: 11.12.2019r Czas jaki pozostał do końca: 89dni Nick moderatora: Nw Serwery na których masz bana: S6 Powód bana: Rzekome latanie i brak wstawienia sie na sprawdzenie Uzasadnienie:Nie zostało mi przedstawione nagranie oraz nie jestem w stanie wejść na ts a zaproszenie na dc było błędne lub źle skopiowane więc podałem swój dc żeby mnie sprawdzić W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:..
  9. mlodyyeti

s6 BAN na s6

Typie może źle wpisałem lub cos nw dlaczego nie dzialało wiec dalem swoj dc na ktorego nie wbiles wiec nie wiem o co ci chodzi ze sie nie wstawilem jak wysylalem link do dc
  10. mlodyyeti

s6 BAN na s6

ok napisze
  11. mlodyyeti

s6 BAN na s6

Witam generalnie to becz00nia rajdowałem baze i była otwarta ściana wbiłem tam autore wzialem i zabilem typa i ucieklem z c4 a tym do mnie ze ma nagrane i ze mam haksy na latanie potem wbija mod kaze mi wbic na ts3 ktorego nie mam bo mi nie dziala potem mowie ze mam discorda wysyla zaproszenie do dc ktore nie dziala i pisze ze wygaslo dalem zaproszenie do swojego dc i bez odpowiedzi dostalem bana na 90 dni brawo XDDDD beka jak tak dalej bedzie
  12. Wystarczyło sprawdzić spójność plików znawcy hw sam to ogarnąłem
  13. Mam oryginalnego hw chce wejsc na s6.hw69.pl i mi wywala gre mam mody pobrane nwm o co chodzi
  14. Co to jest? wyskakuje jak chce wejść na serwer https://imgur.com/1KfimSL
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...