Jump to content
  • 0
OxygeN

s13 [Rozwiązane]Problem z serverem s13

Question

Witam wszystkich,

Chcialem zglosic maly problem z serverem s13, problem jest w tym gdy podlaczam sie do servera to w konsoli pluje mi problemami typu "RPC definition not found..."

Probowalem zrobic reinstalacje Hurtworlda tak jak polecil @ImxAdy lecz nic to nie dalo,  iz od godziny jakos 22-01:30 (Czasu Ang) gralem normalnie z kumplami teraz chcialem wbic i nic. 

Pozdrowiam 

OxygeN =) 

Untitled.png

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Niecałe 15 minut temu serwer był restartowany, bo zauważyłem, że dziwnie się zachowuje, czy po tym czasie sprawdzałeś?

Czy problem na pewno nadal występuje?

• Thanks 1

• 0

najwidoczniej zrobiles reset chwile po tym jak ostatni raz sprobowalem wejsc, teraz akurat mam taki problem. 

Untitled.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Kkubito
      Siema mam taki problem ze jak wchodze na hurta mam kupionego to nie pokazuje mi zadnych serverow a gdy wchodze na s13 przez konsole to nawety sie nic nie laduje 
    • By samfart10
      Nick na forum: samfart10 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: samfart10 SteamID: (76561198178042762) Klan/Ekipa w jakiej grasz: brak Imię: Dawid Wiek: 20 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 100% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-6 h tygodniowo Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:Nie Coś o sobie: (Nazywam sie Dawid moje hobby to piłka nożna a Hurt to dodatek dla zabicia czasu, pracuje, biegam bardzo aktywny fizycznie :)) Dlaczego Ty: Jestem graczem spokojnym, opanowanym, chciałbym panować nad porządkiem na serwerze jestem przekonany że spełnię tę role.
    • By OxygeN
      Probowalem wbic dzis na s13 od 09:00 czasu Angielskiego ale nie moglem przesz kolejne 3 godziny. Po tym jak sprawdzilem server na tym trackerze to pokazywalo ze jest nikt nie mogl grac od godziny 05:00 (czasu Polskiego)

Jak juz wbilem na server to zadna komenda nie dzialala (/kit, /home.. etc) jeszcze wszystko dropilo x1 (widac po ilosciu burka ile mam w inventory.)

• By pindolinio
      Jak zdobyć te nowe skóry potrzebne do ubrań nowych
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...