Jump to content

Kkubito

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Kkubito

• Rank
    Nowy
  1. gadam tu z kolegami na ts i oni tez nie wiedzą ocb no i przypał w community ani nigdzie nie ma zadnych serverow moderatorzy z ts też nie wiedzą co robić i no nie wiem ja tam sie tak na tym znam ze nooooooo dlatego potrzebuje pomocy
  2. nie gralem na cheatach no ta na pewno przeciez pokazuje mi graj a nie kup gre
  3. opisz mi jak mam to zrobic czy cos zielony jestem
  4. Siema mam taki problem ze jak wchodze na hurta mam kupionego to nie pokazuje mi zadnych serverow a gdy wchodze na s13 przez konsole to nawety sie nic nie laduje
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...