Jump to content
  • 0
sommai2519

s8 [Rozwiązane]how to get vip

Question

1 answer to this question

Recommended Posts

• 1

You have to open steam in your browser, go to your profile (no need to log in) and just look at the url and copy these numbers that you have there. And thats your steam id. Then paste it to that bar and click "Buy Now". Make sure you are buying it on the right server. Also under the bar it says that you can go in-game and type /steamid, it will also give you your steamid. Have fun playing. ;) 

• Thanks 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By niro323
      Twój Nick:  Mokry  Id konta:  76561197960287930 Data/czas bana: 72846 dni  Nick Moderatora: nie wiem Powód bana: Też nie wiem  Uzasadnienie: ponieważ nie wiem dlaczego go dostałem nie grałem ok pól roku  
    • By Kanibal
      Twój Nick: Kranik Id konta: 76561198312212587 Data/czas bana: 370dni Nick Moderatora: Matheo0192 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Ban został nałożony przez to ,iż moderator nie potrafi sprawdzać ,czyli wszedł w pliki "hurtworldClient_data/Managed" wszystko się zgadzało ,lecz wszedł w plik o nazwie "Assembly-CSharp-fristpass" i kazał mi wpisać .text wyskoczyło to samo co na ss https://naforum.zapodaj.net/62316a0a88b3.png.html. Od razu dał mi bana i powiedział ,że mam cheaty. Śmiejąc się z kolegą ,że smieszne jest jego sprawdzanie i powtarzając ,aby sprawdził mnie w jakiś inny sposób zbanował mnie za trollowanie/marnowanie czasu administracji. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:-/-  
      *edit*Chciałbym dodać ,że po wpisaniu .text wyskoczyło to samo nawet po zainstalowaniu od nowa gry oraz spójności plików.
    • By Mlodyinator
      Twój Nick: SSBuddy Id konta: 76561198056735450 Data/czas bana: dziś, godzina nie mam pojęcia, ponieważ nie było mnie nawet w domu. Nick Moderatora: to samo co wyżej Powód bana: i tu też to co wyżej Uzasadnienie: nie było mnie w domu, co wynikiem jest to że nie mogło mnie być na serwerze W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: niestety nie mam sposobu rozreklamowania serwerowni
    • By Arrturek
      Twój Nick: Neweron Id konta: 76561198994784722 Data/czas bana: 31.10.2019 koło 14:20 Nick Moderatora: Nwm Powód bana: Właśnie sam bym chciał wiedzieć bo dostałem na 200 dni i nie wiem co zrobiłem  Uzasadnienie: Uważam, że ban jest niesłuszny ponieważ nie cheatowałem ani nie obrażałem nikogo i chcę wejść na serwer a tu ban na 200dni a więc nwm. PS bana mam na wszystkich serwerach.
    • By Arrturek
      Dostalem niesłusznego bana na na 200 Dni nie wiadomo z jakiego powodu mój 
      Nick: Naweron hw69.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...