Jump to content

RONX

User
  • Content Count

27
  • Last visited

• Days Won

6

RONX last won the day on October 8

RONX had the most liked content!

Community Reputation

32 Przyjazny

About RONX

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    |☞★zѕтғ★☜| RONX
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~4000h

Recent Profile Visitors

516 profile views
  1. Witam, wydaje mi się że przyjemnym dodatkiem do lvl, byłby dodatkowy home nawet na tym 30 lvl ( może być wyższy). Ktoś pewnie napisze że jak posiada się Vipa to będzie się mieć 7 homow, wydaje mi się że dużo mu ten jeden home nie zmieni, przy okazji mało kto wbija szybko 30 lvl np. Teraz jest 4 dzień wipe a nikt takiego nie posiada. Takie urozmaicenie sprawiłoby, że nie tylko ci co wydają pieniądze maja korzyści. Fajnie byłoby dostać za sumienną grę taką nagrodę. Zapraszam do dyskusji
  2. Witam, wpadłem z propozycja zwiększenia ammo do karabinu, częściej na hangarach znajdowałem deto niż ammo do karabinu , tragedia z tym, inne ammo dropi i nie ma z tym problemu.
  3. Dobry drop, bardziej się szanuje te ammo a nie lata i strzela we wszystko co się rusza. Jak się chwile posiedzi na hangarach to nie ma problemu żeby nadropić sporo.
  4. Raczej da się to jakoś ogarnąć, jak nie da rady to za topki których nie da się oszukać.
  5. Może jakieś monety na sklepie za topki na serwerze ? Zwiększy to rywalizacje na serwerze ;D
  6. Witam, nie wiem jak u innych ale u mnie największym problemem na serwerze jest zdobycie owrongów. Dokładniej moja propozycja jest taka żeby zwiększyć drop nasion owronga.
  7. Kto nie będzie chciał bazy stracić to będzie grał, proste.
  8. Proszę o rezerwacje klanu ;D Nazwa klanu: ZSTF Założyciele: |☞★zѕтғ★☜| RONX |☞★zѕтғ★☜| Dzejo |☞★zѕтғ★☜| King96 |☞★zѕтғ★☜| SkarpetyMocy
  9. RONX

s1 [Odrzucone][Helper] bodzius

-Nigdy cie na serwerze nie widziałem a gram od tu bardzo długo
  10. Witam Chciałbym zaproponować żeby na serwerze s1 wprowadzone zostało automatyczne przepalanie, nie będzie to miało kluczowego ułatwienia w grze tylko szybciej będzie można przepalać różne surowce i nie będzie trzeba czekać długiego czasu żeby się one przepaliły. Sprawi to że rozgrywa stanie się bardziej przyjemniejsza, bo przecież chyba nikt nie lubi czekać obok pieca aż przepalą mu się wszystkie surowce.
  11. Pochwała dla @Incognito za sprawną pomoc
  12. RONX

s1 Kit Buduj

Habababa bawi cie ta propozycja ?
  13. Dołączam sie do przeprosin. nick:☞★яєкт★☜ RONX
  14. Dołączam sie do przeprosin. nick:☞★яєкт★☜ RONX
  15. RONX

s1 Przeprosiny Ekipy REKT

Dołączam się do przeprosin.Wiec przepraszam wszystkie wyżej wymienione ekipy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...