Jump to content

feber_

User
  • Content Count

28
  • Last visited

• Days Won

3

feber_ last won the day on November 21

feber_ had the most liked content!

Community Reputation

29 Przyjazny

About feber_

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    feber_
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    800h

Recent Profile Visitors

292 profile views
  1. Ja z propozycją aby dodać parę miejscówek na mainy (nie podwieszaki) aby urozmaicić trochę gameplay i żeby mniejesze ekipy (3-5) osobowe mogły zająć jakiegoś fajniejszego maina
  2. feber_

Rekru do ekipy GzG

Szukamy chętnych osób do ekipy -aktywność -700h+ -ts3 pw
  3. to nie moja wina ze nie umiesz nic na on pikac co to jest problem zlozyc 1c4 zeby kubik odpikac
  4. No mozna Tak,odnośnie do tej blokady to mozna zrobic ją do wtorku,srody zeby wipe trwal dluzej bo z niedzieli na poniedzialek wiekszosc srednich ekip konczy wipe bo rajdowanie na off sie zaczyna
  5. Niby tak ale nie ma super odro do budowania,najlepiej gdyby zrobili nową mapę z takimi miejscówkami a z tego co wiem pracują nad tym
  6. git tylko nie ma miejscowek na meiny na ziemi jak jest tyle ekip
  7. Najwiekszy nolife serwera zaraz po ukaszu
  8. Przesunięcie kitow z cekami na późniejszą godzinę bo są ekipy takie co mają po 5-10 osob co maja wszyskie kity i to troche broken jak o godzinie 19 mogą wszystko rajdowac i to skraca wipe. Wychodzę z taką propozycją żeby kity z cekami były w sobotę o godzinie 10,albo zmniejszyć ilość cek z evipa i svipa.
  9. feber_

s1 [Odrzucone][Helper] JamaTo_

+ staż + to ze gra sam z kolegą i raczej nie będzie "faworyzował" żadnej ekipy + znajomość gry ale ona juz istnieje jakos 6lat i 1500h? Mi sie wydaje ze trochę mało jak na tyle lat - popularność na serwerze - znajomość regulaminu ale to da się nadrobić btw. ranga helper nie ma zadnych większych środków od normalnego gracza tylko to że ma lepszy kontakt z administracją i range na ts3
  10. feber_

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

(poniedzialek) dzien po tym jak 50% osob skonczyla wipe i nie ma kto cie tam przegonic powinnaś brać przkład z @bakuu1337 top 2 helpera co siedzi 24/7
  11. feber_

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

Przez większość wipe ? Ani razu jej nie widzialem zeby byla aktywna na chacie albo pomagała komuś gram kazdego wipe od jakiś 5miesięcy i nigdy jej na serwerze nie widziałem a siedzę z 16godzin dziennie
  12. To nie wiem np. zrekrutowac adminow ktorzy graja regularnie na jedynm serwerze i by mowili ci graczy co czesto graja. Albo dawac ekipą powyzej 5 osobowym co wipe do rozlosowania vipy/monety
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...