Jump to content
  • -3
VtomekQ

s1 [Przyjęte][Ankieta] Szybszy Wipe na s1

Szybszy wipe s1  

15 members have voted

1. 1. Szybszy wipe na s1

Question

propozycja na szybszy WIPE :(

-  mało ludzi :(

- Wiele klanów odszedło przez oszustwa itp. :(

- Wipe był przed piątkiem 13 więc pech xD

- Nuda :)

20 answers to this question

Recommended Posts

• 3

Jestem na NIE !! 
Pomyślcie ile razy będziecie prosić o szybszy wipe?? na tamtym było to samo ogarnijcie się. Była robiona ankieta co ile ma być wipe większość wybrała. Jak da się zauważyć wipe chcą osoby które upadły przez zrajdowanie :)  Jeśli za każdym razem macie zamiar tak robić to pozdro. Jesteście bardziej nie zdecydowani niż małe dziecko :) 
Ogarnijcie się a nie zmieniacie zdanie jak kobieta w ciąży :) 

• Like 2

• 2

Jestem na NIE. Ile wy tego wipe chcecie mieć 3 dni ? Aż Was wypikają i ma być restart. Była ankieta, 10 dni zostało jednogłośnie ustalone i niech tak zostanie. Na każdym servie u Nas, gdzie grają systematycznie ludzie 10 dni wipe to minimum.

• Like 1

• 2
2 godziny temu, VtomekQ napisał:

Eymi poprosze bez spiny :)  cytując ,, to tylko propozycja " (K4M1XS) 

a gdzie Ty tu widzisz spine?? ja się tylko wypowiedziałam :) to są po prostu żarty tak jak wspomniałam większość tak bardzo chciała by wipe trwał 10dni a teraz kolejny raz chcecie go szybciej bezsensu :) przez takie coś robi się tylko i wyłącznie zamieszanie 

• 1

WIPE był 4 dni temu, to nie jest nawet połowa wyznaczonego czasu. Bardzo słabo to widzę :D

• Like 1

• 1
23 godziny temu, Ukasz4321 napisał:

xDxD POTWIERDZAM

Jestem na tak 

twoje zdanie sie nie liczy ukaszek

• Like 2
  • Haha 1

• 1
16 godzin temu, EymiAyame napisał:

Jestem na NIE !! 
Pomyślcie ile razy będziecie prosić o szybszy wipe?? na tamtym było to samo ogarnijcie się. Była robiona ankieta co ile ma być wipe większość wybrała. Jak da się zauważyć wipe chcą osoby które upadły przez zrajdowanie :)  Jeśli za każdym razem macie zamiar tak robić to pozdro. Jesteście bardziej nie zdecydowani niż małe dziecko :) 
Ogarnijcie się a nie zmieniacie zdanie jak kobieta w ciąży :) 

Eymi poprosze bez spiny :)  cytując ,, to tylko propozycja " (K4M1XS) 

• 0

Jest możliwość zrobienia WIPE dzisiaj albo jutro, tak aby następny wypadł w poniedziałek na koniec miesiąca. Co o tym myślicie?

• 0

@Ukasz4321 masz chyba problemy z logicznym myśleniem, raz mówisz, że jesteś za dzisiaj drugi raz,że jesteś na tak czyli aby tak często nie robić xD czy to zwykły spam :ph34r:

• 0
9 minut temu, !Dark! napisał:

@Ukasz4321 masz chyba problemy z logicznym myśleniem, raz mówisz, że jesteś za dzisiaj drugi raz,że jesteś na tak czyli aby tak często nie robić xD czy to zwykły spam :ph34r:

ALE JAK MÓWISZ DZIS LUB JUTRO 

• Like 1

• -1
1 minutę temu, !Dark! napisał:

Jest możliwość zrobienia WIPE dzisiaj albo jutro, tak aby następny wypadł w poniedziałek na koniec miesiąca. Co o tym myślicie?

Jetsem na tak na dziś około 19 , 20

Dnia 18.10.2017 o 17:02, !Dark! napisał:

WIPE był 4 dni temu, to nie jest nawet połowa wyznaczonego czasu. Bardzo słabo to widzę :D

jestem na tak

• -2
20 minut temu, Zadymiarz napisał:

Moje Zdanie Sie liczy :D

21 minut temu, Zadymiarz napisał:

a nie tylko twoje

• Like 1
  • Do not like it 2

• -3

To tylko propozcyja a widać że ludzie się spinaja :P + lepiej wprowadzić żeby wipy były w piątki

• -7
14 godzin temu, szaman6001 napisał:

i nie gra na tym wipe TWD :)

xDxD POTWIERDZAM

14 godzin temu, szaman6001 napisał:

i nie gra na tym wipe TWD :)

Jestem na tak 

• Like 1
  • Do not like it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Batpi851
      Nick na forum: Batpi851
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ❤Batpi❤hw69.pl
      SteamID: 76561198325815332
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: ★APoCo★/KDA
      Imię: Bartosz
      Mikrofon: tak
      Mutacja: tak
      Znajomość regulaminu: 8/10
      Znajomość gry: 8/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 4 do 12 godzin prawie codziennie
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie
      Coś o sobie: Jestem miły pozytywnie nastawiony do każdego gracza, lubię grać też w League of Legends i CS GO.
      Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc w utrzymaniu kultury na serwerach.
    • By JuZeK887
      Nick na forum: JuZeK887 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ★APoCo★ JuZeK SteamID: 76561198288580164 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ★APoCo★/KDA Imię: Kamil Wiek: 23 Mikrofon: tak  Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zależy od dnia od 4 godzin nawet do 10 w ciągu dnia  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: młody, uczciwy chęć do gry interesuje się motoryzacja rybactwem i wiele innych hobby posiadam ale mało interesujących  Dlaczego Ty: chęć pomocy wam w ogarnięciu ludzi i pilnowaniu spokoju i kultury w grze 
    • By stanik
      Twój nick: HOOOKED ; |地獄|BambikWorld.eu /// Stanik ; Stanik ; Pan Stanik Id konta: 76561198313693423 Data nadania bana: chyba około 1 roku temu albo nawet 2   Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: nie ma  Serwery na których masz bana: na każdym Powód bana: Bodzio Uzasadnienie: Było to dawno, moje zachowanie i postępowanie zmieniło się bardzo od tamtego czasu , chciałem wrócić do gry i poduczyć paru nowych kolegów ale aktualnie jest to nie możliwe z powodu bana , jestem weteranem tej gry i obiecuję że nie będę anni nie mam żadnych wspomagaczy  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: jestem w stanie dać pomysł i parę fajnych pluginów ale więcej na pw z administratorami 
    • By Dada
      Twój nick: Dada hw69.pl Id konta: 76561198235777772 Data nadania bana: 23.05.2020 Czas jaki pozostał do końca: 22d Nick moderatora: ☆ Nomi ツ hurt4u.pl Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Ukrywanie Cheatera  Uzasadnienie: Chciałbym dostać UB ponieważ wiem że postąpiłem źle przemyślalem swoje zachowanie i doszedłem do wniosku ze granie z cziterami nie ma sensu sam nigdy nie czitowalem i nie zamierzam czitowac i bardzo bym chcial znow grac na s1 . W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:https://imgur.com/a/IrKyEBL,https://imgur.com/a/VinA22b,https://imgur.com/a/FxMNUOa,https://imgur.com/a/KvkiKVN,https://imgur.com/a/G1p3myH (oraz na jeszcze jednej grupie na fb ale czekam na zatwierdzenie) 
    • By jarunek112
      Nick na forum: jarunek112 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: jarunek112 SteamID: 45612585643123775 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JN Imię: Konrad Wiek: 18 Mikrofon: firmy hama Mutacja: po sterydowa Znajomość regulaminu: jebać regulamin Znajomość gry: duza Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zawsze po melanzu staram sie wbijc Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: 183cm wzrostu, 44cm w łapie, plery jak lotnisko Dlaczego Ty: lubie sie napierdalac wiec z leszczami(cziterami) nie bedzie problemu lewy prawy prosty, unik i na koniec sierp. pozdrawiam #PDWBGU #FREEBONUS #JEBACKAPUSI #PRZECIWBEZPRAWIU #METANABOL #TESTOSTERON #PAPIERZdostalZAPASCI
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...