Jump to content
 • 0
kAPITANEK3214

s8 [Przyjęte]Amunicja

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

 • 0

Ogólnie propozycja taka sobie z mojego punktu widzenia. Mało osób używa tego typu broni i najzwyczajniej leży i się kurzy. W sytuacji dodania dropu amunicji do bolta na hangarach, byłabym za odpowiednią ilością jej, tak aby nie czuć było tego kurzenia się. Dodatkowo napomknę, że nie bez przyczyny ludzie jej praktycznie nie używają. Rozumiem, że poszkodowane czują się osoby, które lubiły tego typu broń, ale gdyby faktycznie, aż tak pałałyby uwielbieniem do tej broni, to tworzenie do niej amunicji nie byłoby takim problemem. W końcu jest to typ broni 'raz, a porządnie". Prędzej bym była skłonna zmodyfikować produkcję amunicji i za 5 tłuszczu i 2 czerwonego dać 10 czerwonego i 2 tłuszczu. Wtedy może, by to coś zmieniło.

 • Like 1
 • Thanks 2

Share this post


Link to post
 • 0

Broń leży zakurzona bo nie ma do niej ammo + gracze przyzwyczaili się że jest ona zablokowana na innych serwerach z powodu aimbota. W momencie kiedy macie launchera z ac można by podnieść drop ammo i nie zmniejszać wyboru broni w grze gdzie wyboru tak naprawdę nie ma żadnego. Z craftowaniem ammo problemem nie są surowce a czas jaki trzeba poświęcić przy craftingu co w przypadku 'szybkiej akcji' jest problematyczne i prościej wziąć ammo do innej broni.

 • Like 1
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
 • 0

W evencie przepisywanie, podmieniłem strzały na ammo do bolta + lekko zwiększyłem drop na hangarach.

 • Like 1
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By KRUPSONEK
   Nick na forum: Krupsonek
   Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Esp"ik
   SteamID: 76561198951721401
   Klan/Ekipa w jakiej grasz:  666
   Imię: Sebastian
   Wiek:  15
   Mikrofon: tak posiadam
   Mutacja:  Posiadam
   Znajomość regulaminu: Tak
   Znajomość gry: wszystko znam
   Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6 godzin
   Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie byłem
   Coś o sobie lubię bardzo matematyke i informatyke i gram w gry /oglądać
   Dlaczego Ty: Bo gram na waszym serwerze  i Mam czas Na to żeby być
  • By HACKERsztynks
   Witam, postanowiłem napisać propozycję zwiększenia szansy na znalezienie detonatorów  na hangarach. Gram już sporo wipe  na serwerze s8 i coraz więcej ludzi skarży się na czacie że w ogóle nie znajdują deto i ja również  mam problem z znalezieniem. Zdarza się że przez kilka godzin nie jestem wstanie znaleźć żadnego deto a gdy znajdę to x1. Wczoraj biegałem równe dwie godziny po airfield,crossroad,boonies,forest,ship i skrzynek znajdowałem mnóstwo lecz w żadnej nie znalazłem deto. Piszę propozycję o zwiększenie % na drop detonatorów nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu aktywnych i stałych graczy z którymi dyskutowaliśmy na czacie wiele razy o tym żeby dodać post na forum. Myślę że niejeden gracz się pod tym podpisze.  Na serwerze jest ogrom baz na sporo c4  i większość robi bazy pod skałami z przyklejanych ścianek gdzie potrzeba nawet po 60/70 c4. Nawet jeśli uda Ci się nazbierać te c4 to w rajdowanej bazie nic nie będzie bo nikomu się nie chce szukać na serwerze x15 przez kilka godzin deto po hangarach. Oczywiście dzień czy dwa dni po wipe jak na serwerze jest po +50 graczy online i większość szuka po hangarach  to  detonatory się respią częściej bo jest większa rotacja skrzynek na hangarach ale resztę wipe jak zostaje 20 graczy online to jedynie gdzie znajdziemy deto to meteoryt. Nie chodzi o powiększenie dropu deto na x3 czy x5...zależy nam jedynie na  troszkę zwiększony % respienia sie detonatorów w skrzynkach. 
  • By situs
   Dzień Dobry przychodzę z propozycją poprawienia dropu zielonego,bo z jednej skałki  dropi 50 zielonego,a z niebieskiego około 15,przychodzę rownież propozycją zeby powiekszyc drop meteoru,ponieważ na x15 jest mozliwość robienia sklejaków i jak ktoś zrobi sklejaka to nie ma mozliwośći tego zrajdować grajac w ekipie około 8 osób przez calego wipe.Jeszcze bym powiekszył drop z burka,bo na x5 wiecej leci niz na x15 z skałek.Pozdrawiam.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...