Skocz do zawartości
  • 0

[Przyjęte]Amunicja


kAPITANEK3214

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie propozycja taka sobie z mojego punktu widzenia. Mało osób używa tego typu broni i najzwyczajniej leży i się kurzy. W sytuacji dodania dropu amunicji do bolta na hangarach, byłabym za odpowiednią ilością jej, tak aby nie czuć było tego kurzenia się. Dodatkowo napomknę, że nie bez przyczyny ludzie jej praktycznie nie używają. Rozumiem, że poszkodowane czują się osoby, które lubiły tego typu broń, ale gdyby faktycznie, aż tak pałałyby uwielbieniem do tej broni, to tworzenie do niej amunicji nie byłoby takim problemem. W końcu jest to typ broni 'raz, a porządnie". Prędzej bym była skłonna zmodyfikować produkcję amunicji i za 5 tłuszczu i 2 czerwonego dać 10 czerwonego i 2 tłuszczu. Wtedy może, by to coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Broń leży zakurzona bo nie ma do niej ammo + gracze przyzwyczaili się że jest ona zablokowana na innych serwerach z powodu aimbota. W momencie kiedy macie launchera z ac można by podnieść drop ammo i nie zmniejszać wyboru broni w grze gdzie wyboru tak naprawdę nie ma żadnego. Z craftowaniem ammo problemem nie są surowce a czas jaki trzeba poświęcić przy craftingu co w przypadku 'szybkiej akcji' jest problematyczne i prościej wziąć ammo do innej broni.

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
  • Dodaj nową pozycję...