Jump to content
  • 0
MlodySledziona

itemv2 [Propozycja] Dodatki jakie można dodać do serwera

Question

Witam, mam do zaoferowania kilka dodatkowych rzeczy które można dodać do serwer.

Np. dodatkowe eventy jakieś budki radioaktywne czy tez dodatkowe budowle jak i na X3-X5.

Fajnie było by jak byście dodali takie rzeczy.

Pozdrawiam MlodySledziona :)

• Like 1

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
6 godzin temu, MlodySledziona napisał:

mam do zaoferowania kilka dodatkowych rzeczy

Jak chcesz to zaoferować?

Temat trochę zbyt ogólny. O jakie budowle chodzi? Eventy organizowane przez administrację czy te wbudowane w serwery itemv2?

• 0

1. Budowle takie np okna szklane jak na x3V2 jak pamiętam .

2.Eventy na v2 dodatkowe oprócz tych wbudowanych np ta budka radioaktywna i jakby się coś jeszcze znalazło.

3. To drop na hangarach jak jest serwer x3 to drop x3 tak samo na x5 oprócz deto.

4. Żeby dało się ściągać z aut karoserie.

5. To jeszcze crafting dodatków do broni.

Pozdrawiam ;)

Edited by MlodySledziona

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By KARMEL_EK
      Witam, czy po zlogoutowaniu z serwera, ikonka bazy znika z mapy dla innych graczy? Tzn. jak wyjde z serwera to gracze na mapie nie widzą mojej bazy na mapie?
    • By Salad
      wszedłem dzisiaj na serwer s12, po 2 minutach mnie wyrzuciło i od tego czasu nie mogę się połączyć. za każdym razem wyskakuje komunikat k_eauthsessionresponsevacchecktimeout. jeśli to ban to proszę o podanie powodu bo nawet nie zdążyłem niczego napisać na czacie. mój nick na serwie to DotykProboszcza.
    • By Mopsik777
      Proponuję zrobić mapę z v1 (diemensland) na którymś z serwerów itemv2. Kiedyś był taki serwer i grało sporo osób, a teraz największa serwerownia to hw69 więc myślę że by wypaliło.
    • By Szyszak87
      Witam miałem ochotę sobie zagrać na V2 ale podczas gdy próbuję dołączyć na serwer dostaję informację connection failed. Próbowałem zrobić reinstal HW wyłączyłem wszystkie zapory, antywirusa itd nie mam pomysłu co może być przyczyną. Połaczenie z internetem jest Rust czy V1 działa bez problemu problem występuje jedynie gdy próbuję się połączyć na jaki kolwiek serwer V2
    • By Sak3R
      Gdzie można pobrac klienta żeby zagrać w hurtworld v2?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...