Jump to content
  • 0
aletobangla

s8 Problem z polaczeniem na serwerze s8.hw69.pl

Question

siema posiadam hurtworlda na steam i mam problem z waszymi serwerami lacze sie z s8 i wyskakuje mi taki komunikat prze.thumb.PNG.3b9699ee935a28f1aa114509c4c6b225.PNG

robilem to z cmd sposob pierwszy  ipconfig /flushdns i nic nie dalo a co do sposobu drugiego nie moge wyslac wiadomosci do wlasciciela wiec tu dam wycinek

Przechwytywanie.PNG.1824b27bfc512608737ced6019a39970.PNG

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Próba połączenia ze wszystkimi pozostałymi serwerami też pokazuje identyczny komunikat pod F1?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By pupkosos
      Nick na forum: pupkosos
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: aston
      SteamID: 76561198853231502
      Klan/Ekipa w jakiej grasz:  4FUN
      Imię: Igor
      Mikrofon: Tak, mam SPC Gear SM950
      Mutacja: Jest posiadana
      Znajomość regulaminu: 8/10
      Znajomość gry: 9/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Na serwer mogę poświecić okolo 5-7 godzin
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Bylem raz
      Coś o sobie: Jestem Igor mam 21 lat interesuje się motoryzacją oraz koszykówka, lubie pomagac ludziom wiec wydaje mi sie ze bede przydatny na tym stanowisku
      Dlaczego Ty:  Poniewaz szczególnie na s8 jest widoczny brak kultury osobistej co niektorych osob, mam nadzieje jezeli administracja stwierdzi ze bede mogl pelnic ta funkcje, to zrobie porzadek i szacunek na serwerze
    • By DotykProboszcza
      Siemanko, fajnie by było zobaczyć na serwerach komendę: /ff, która uniemożliwia zabicie osób z klanu. Byłoby to mega przydatne na raidach, meteorach pozderki!
    • By LermoN
      Nick na forum: Lermon
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ℓємøи♥99 hw69.pl 
      SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198360049927
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: BST
      Imię: Tomek 
      Mikrofon: Mam sprawny mikrofon 
      Mutacja: Tak  
      Znajomość regulaminu: 10/10
      Znajomość gry: W hurtwordla mam około 6000h więc znajomość jest 
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas który mogę poświęcić jest spory nocki i spora aktywność w dzien 
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak 
      Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Tomek mam 18 lat od dłuższego czasu interesuję się motoryzacją oraz grami i lubię pograć w hw
      Dlaczego Ty: Mam sporo czasu na gre na serwerze a jak to na s8 na czacie jest często młyn więc jestem w stanie to ogarnąć  
    • By szymus970
      Nick na forum: szymus970 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Szymus970 SteamID: 76561198362172528 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  4FUN Imię: Szymon Wiek: 24 Mikrofon: Tak, posiadam BEHRINGER C1 Mutacja: Głos po mutacji Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcić na opiekę serwera, to od 3 do 7 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem już tą funkcje  Coś o sobie: Jestem szymon mam 24 lat, interesuję się motoryzacją i wędkarstwem, ale lubię też często grać na waszych serwerach. Dlaczego Ty: Ponieważ nie widziałem od dłuższego czasu helpera na s8 a jest, tu dość toksyczna atmosfera i myślę, że jednak przydałby się spokojny i ogarnięty helper na s8.
    • By Gamerek321
      Nick na forum:Gamerek321
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:♥ Gamerek☂ Hw69.pl |♥ zTfujStary☂ Hw69.pl ✞
      SteamID :76561198879232418
      Klan/Ekipa w jakiej grasz 6969
      Imię: Szymon
      Wiek 17
      Mikrofon: Tak
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 9/10
      Znajomość gry:  9/10 
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/6h dziennie
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję Nie
      Coś o sobie: Mam na imie Szymon,mam 17 lat i interesuje się sporten i tez grami.Pozdrawiam
      Dlaczego Ty:Wydaje mi się że mam dużą aktywność na serwerach a  taka by się przydała.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...