Jump to content

aletobangla

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About aletobangla

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Siema mam pytanie gdy zmieniam rozdzialke na steamowym hurtworldzie na mniejsza pojawiaja mi sie czarne paski po bokach da sie jakos je usunac? dodam ze ustawienia nvidi mam na pelny ekran ;p
  2. Witam gdy rolluje cos pod rolls i wypadnie mi jakis box nie dostaje go do eq pomimo ze mam miejsce ktos wie jak je otrzymac?
  3. @!Dark! s12 tylko dziala
  4. siema posiadam hurtworlda na steam i mam problem z waszymi serwerami lacze sie z s8 i wyskakuje mi taki komunikat robilem to z cmd sposob pierwszy ipconfig /flushdns i nic nie dalo a co do sposobu drugiego nie moge wyslac wiadomosci do wlasciciela wiec tu dam wycinek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...