Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Orlikus

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

• Time Online

14d 5h 40m 15s

Reputacja

3 Neutralny

O Orlikus

• Ranga
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Orlik
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    965h

Ostatnio na profilu byli

61 wyświetleń profilu
  1. [Grafik] Orlik

Myślę, że na ocenę mojego talentu pozostawiam wam te grafiki, które zrobiłem Jeżeli znajdę czas to wstawię kolejne.
  2. s4 [Odrzucone][Helper] Mezu

No powiedzmy +/- ✖ Mało rozwinięte "Dlaczego ty". ✖ Złe zastosowanie do wzoru ✖ Mała ilość czasu poświęcana na serwer ✔ Wiek ✔ Znajomość Gry
  3. [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

@TraIneR oraz @Marcel. przykro mi, lecz grafiki będą dopiero za 3-4 dni, moja licencja w photoshopie się już skończyła. Czekam na przelew PayPal'a, od razu zacznę coś działać Potrwa to ok 3-4d. Przepraszam za opóźnienie,
  4. Nick na forum: Orlikus Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Orlik SteamID: (Konto z hurtworldem : 76561198301207256) (Główne konto : 76561198127281806) Imię: Miłosz Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Posiadam Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Myślę, że ok 3-6h dziennie. Wiadomo, z przerwami. Czasami może coś wypaść. Mój czas teraz jest ograniczony, ponieważ mam rozszerzoną naukę, posiadam sporawe gospodarstwo (1300ha). Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, pełniłem już taką funkcję, sprawowałem się na niej bardzo długo, około miesiąca. Lecz nastąpił czas rozłamu, serwer upadł. Posiadałem również własne serwery (steam). Próbowałem swoich sił w tworzeniu/edytowaniu pluginów, czy innych plików. Grywało nawet 20-30 osób, więc myślę że będę potrafił zająć serwerem jak i opieką nad graczami. Coś o sobie: Nazywam się Miłosz. Mam 16 lat i uczęszczam do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Po gimnazjum udaje się do szkoły Rolniczej. Praktycznie widać u mnie szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech zanika. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Szczerość którą posiadam, niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób. Mam nadzieję że wraz z moją osobą wniosę pogodny nastrój na serwer, razem z znajomymi. Od początku piszę o samych pozytywach teraz trochę wad. Jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest leniwość. Staram się ograniczać to do minimum. Najlepiej pomaga mi w tym jazda quadem, jest to moje zajęcie w wolną chwilkę. Mam kilka zainteresowań w tym; Rolnictwo, Informatyka, Piłka Nożna. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest Rolnictwo. Aby się trochę odstresować słucham muzyki, jest to dla mnie uspokojenie. Z komputera korzystam, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat świata i technologii. W tym również zamiłowanie do gier. Lubię poznawać ludzi przez gry z którymi można zagrać w grupie ((Gry łączą, a nie dzielą)). Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu. Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Dlaczego Ty: Myślę, że powinienem znaleźć się na stanowisku Helpera, ponieważ wiem z jaką odpowiedzialnością wiąże się z dołączeniem do grona administracji, jestem w stanie taką odpowiedzialność ponieść. Ponieważ podczas swojej gry zdążyłem poznać podstawy oraz zasady panujące na serwerze Jestem wytrwały w dążeniu do celu i jeśli sobie coś zaplanuję, staram się to osiągnąć. Uważam, że jestem w stanie także opiekować się graczami oraz innymi osobami, a jest to moim zdaniem najważniejsze na serwerze. Nie mam też najmniejszego problemu z posłuszeństwem wobec wyższych rang. Nie sprawiam absolutnie żadnych problemów, a swoje obowiązki wykonuję sumiennie i dokładnie. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi. Warto mnie przyjąć do grona, ponieważ nie jestem osobą lekceważącą. Po prostu chcę i mam chęci urozmaicić swoją grę na serwerze. Zawsze szanuję zdanie innych. Potrafię zadbać o wspólne dobro i uważam, że powierzone mi stanowisko w administracji rozwinie moje umiejętności i zaowocuje przyjazną współpracą w nadchodzącym czasie.
  5. [Grafik] Orlik

A oto kolejna praca! Gif!
  6. [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

@TraIneR Zastosuj się do wzoru (Czytaj dokładniej)
  7. [Grafik] Orlik

Następna praca! Mam masę pomysłów co by dla tej społeczności zrobić! Wszystko w swoim czasie! Jest to jeden z około 4-6 stylów do newsów/nowości. Kolejne pomysły przychodzą
  8. [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

@Neyst, @marszol Proszę bardzo. Panowie, ciężko jest cokolwiek zrobić jeżeli dajecie praktycznie te same wzory Więcej oznak szczególnych bym prosił
  9. [Grafik] Orlik

Tym razem praca graficzna w nieco innym stylu. (Zlecenie) (Zlecenie)
  10. [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

@HabaBaba Proszę bardzo
  11. [Grafik] Orlik

Następna praca
  12. [Grafik] Orlik

Kolejna praca w miarę czasu będę podsyłał tutaj grafiki
  13. [Grafik] Orlik

Twój nick: Orlik Wiek: 16 Jakiego programu używasz: PhotoShop CC 2017, Adobe Illustrator CC 2017 Ile czasu zajmujesz się grafiką: Moja kariera z "Grafiką" rozpoczęła się dwa lata temu. Zaczynałem wtedy od Gimpa, lub innych aplikacji. Przez około rok bawiłem się w Gimpie, zauważyłem, że większość poradników jest stosowana do "PhotoShopa" Postanowiłem zakupić wersje za kilka dolarów (Nie pamiętam dokładnie ceny). Zaczynając, moja znajomość w robieniu grafik jest na dość wysokim poziomie. Wiadomo, dalej się uczę. Grafiki - obrazek, który po wykonaniu daje mi satysfakcję i radość, że mogłem coś wykonać za pomocą programów komputerowych. (Dawniej dla mnie ciężkich do zrozumienia) Cały czas poznaje funkcje photoshopa, jest to dla mnie program, dzięki którym mogę bawić się nie skończenie. Dla mnie jest przyjemność z robienia grafik a dla oglądającego podziw. Raz mam gorsze dni, w których nie mam pomysłu na grafiki, raz jest milion pomysłów. Tak jak to mówią "wstałeś znów lewą nogą" Podobnie jest przy robieniu grafik. Linki do 10 wykonanych zleceń na forum: Zauważyłem, że praktycznie nikt nie składa podania na grafika. Postanowiłem napisać do was podanie, mój staż na serwerze jest długi, lecz od niedługiego czasu mam konto na forum. Tutaj jest link do mojego projektu graficznego na waszym forum, stworzyłem ten projekt aby nadrobić 10 wykonanych zleceń na forum. Spokojnie, dalej będę kontynuował ten projekt. 10 Twoich przykładowych prac: Coś o sobie: Nazywam się Miłosz. Mam 16 lat i uczęszczam do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Praktycznie widać u mnie szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech zanika. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Szczerość którą posiadam, niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób. Mam nadzieję że wraz z moją osobą wniosę pogodny nastrój na serwer, razem z znajomymi. Od początku piszę o samych pozytywach teraz trochę wad. Jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest leniwość. Staram się ograniczać to do minimum. Najlepiej pomaga mi w tym jazda quadem, jest to moje zajęcie w wolną chwilkę. Mam kilka zainteresowań w tym; Rolnictwo, Informatyka, Piłka Nożna. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest Rolnictwo. Aby się trochę odstresować słucham muzyki, jest to dla mnie uspokojeniem. Z komputera korzystam, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat świata i technologii. W tym również zamiłowanie do gier. Lubię poznawać ludzi przez gry z którymi można zagrać w grupie ((Gry łączą, a nie dzielą)). Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu. Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Dlaczego Ty: Myślę, że powinienem znaleźć się na stanowisku Grafika, ponieważ wiem z jaką odpowiedzialnością wiąże się z dołączeniem do grona tak dużej społeczności, jestem w stanie taką odpowiedzialność ponieść. Ponieważ podczas swojej gry i przebywania na forum, zdążyłem poznać klimat i charakterystyczne cechy oraz zasady panujące na hw69.pl Jestem wytrwały w dążeniu do celu i jeśli sobie coś zaplanuję, staram się to osiągnąć. Uważam, że jestem w stanie także opiekować się graczami oraz innymi osobami, a jest to moim zdaniem najważniejsze na serwerze. Nie mam też najmniejszego problemu z posłuszeństwem wobec wyższych rang. Nie sprawiam absolutnie żadnych problemów, a swoje obowiązki wykonuję sumiennie i dokładnie. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi. Warto mnie przyjąć do grona, ponieważ nie jestem osobą leniwą oraz lekceważącą. Po prostu chcę i mam chęci urozmaicić swoją grę na serwerze. Zawsze szanuję zdanie innych. Potrafię zadbać o wspólne dobro i uważam, że powierzone mi stanowisko w gronie grafików rozwinie moje umiejętności i zaowocuje przyjazną współpracą w nadchodzącym czasie.
  14. Iż jestem grafikiem na wysokim poziomie oraz lubię się tym dzielić, to postanowiłem stworzyć dla was temat gdzie możecie zamawiać prace graficzne dla siebie. Grafiki wykonuje w wolnej chwili oraz gdy mam chęci, wiec pisząc zamówienie bądź cierpliwy a nadejdzie twoja kolei. Co tworzę? Większość grafik wymienionych niżej, potrafię tworzyć również w rodzaju gif! Aktualnie potrafię wykonać typ grafik: - Avatary - Banery (FB,YT,FORUM) - Sygnaturki - Overlay'e - Loga - Sygnaturki I wiele więcej! (O inny typ grafiki również można się zgłaszać) PS: Proszę zamawiać po 1 grafice w 1 wzorze. Wzór: Bez niego nie podejmę się wyzwania ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przykładowo! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Typ grafiki: Avatar Rodzaj grafiki: gif Wymiary: 200 x 200 Kolorystyka: HurtWorld Tematyka: Bambik, rajd Dodatkowe zachcianki: chciałbym aby w grafice pojawiło się: [LINK do grafiki] Dłuższy opis: Chciałbym aby pasowało do ... ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Do skopiowania! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Typ grafiki: Rodzaj grafiki: Wymiary: Kolorystyka: Tematyka: Dodatkowe zachcianki: Dłuższy opis: -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK