Skocz do zawartości

TraIneR

Użytkownik
  • Zawartość

24
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

20d 5h 18m 37s

Reputacja

2 Neutralny

O TraIneR

• Tytuł
    Bywalec

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
  1. TraIneR

[StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

Orliczku daj no jakąś próbkę jak już to wygląda po prostu chce widzieć jak to ci idzie kolego jestem ciekawy jak ci to idzie
  2. TraIneR

REKRUTACJA dla zainteresowanych

NOWA EKIPA " ACID " WZÓR PODANIA Nick w grze : TraIneR Imię: Sebastian Wiek: 24 Mikrofon: TAK Mutacja: Jeszcze nie Znajomość gry: 9/10 Zawsze znajdzie sie cos czego sie nie wie Czas jaki możesz poświecić na zabawe w ekipie : Wystarczajacy okolo 5/8h dziennie Czas gry nie interesuje mnie to za bardzo ale jak chcesz to napisz wazne bysmy bawili sie dobrze JEŚLI SZUKASZ ZABAWY TO ZAPRASZAM
  3. TraIneR

Spoko ale jestem ciekawy jak juz to minimalnie wyglada
  4. TraIneR

i jak tam Orliczku ?
  5. TraIneR

s6 [Odrzucone][Helper] Motorider

na nie dziennie widze wasze teksty
  6. TraIneR

Serwer Hurtworld 3.3.3

no dosc ciekawy pomysl zawsze mozna sprawdzic czy sie przyjmie
  7. TraIneR

Spokojnie "kto sie spieszy temu sie diabel cieszy"
  8. TraIneR

REKRU do ekipy ☜★ETR★☞

Wzór podania : Nick w grze : ☜★ETR★☞ TraIneR Wiek: 24 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość gry: około 90/95% mapy 300/400h Czas jaki możesz poświecić na grę : 4/10h dziennie Team speak Ekipy zostanie wyslany na PW po zgloszeniu
  9. TraIneR

s6 [Odrzucone][HELPER] TraIneR

To ja za tydzien zloze podanie jesli nie mozna tak szybko po odrzuceniu
  10. TraIneR

chyba trzeba powpisywac odpowiedni zespol do servera
  11. TraIneR

Cierpliwy to jestem ale nie dam sobie na glowe wejsc tez niektozy musza znac swoje miejsce ale jesli jest taka mozliwosc dostania Helpera to niema problemu czesto siedze na serverach s1/s5/s6 z tego co widze tez na s5 prawie nikogo nie ma z helperow bo graja na s1
  12. TraIneR

tego nie wiedzialem ale zobaczy sie
  13. zwiekszenie stackow by sie przydalo
  14. Nick na forum: TraIneR Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☜★ETR★☞TraIneR SteamID: 76561198058973066 Imię: Sebastian Wiek: 24 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: 90% mapy okolo 300h lub wiecej Czas jaki możesz poświecić serwerowi: wystarczajacy od 4 do 12 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak pelnilem w wielu grach grach Coś o sobie: na imie mi Sebastian, skonczylem zawodowke w kierunu elektryka i szkole informatyczna. Dlaczego Ty: Chcialbym sie sprawdzic w tej funkcji na tym serverze i pomagac innym nie doswiadczonym graczom. Wiem wiem Toxic ale byka sie nie drazni kazdemu nerwy puszcza i cos napisze .
  15. TraIneR

s1 [Odrzucone][HELPER] ☜★ETR★☞TraIneR

same toxiki sie wypowiadaja hehehe ale beka z was Wulgarny ciekawe gdzie jak wezcie sie dalej dogadujcie co jeszcze napisac grac solo nie umi ? ja umie a po 2 praktycznie w kazdej grze czlowiek teamu nie gra z innymi graczami z poza teamu a takie zasady panuja od dawien dawna ze wzgledu na innych graczy ale z tego co widze tak tu wypowiadaja sie same JONT-y
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK