Jump to content
Crejzoll

ts3 [Odrzucone][TS3] Crejzoll

Recommended Posts

 • Nick: Crejzoll
 • UniqueID: UnghLqGBHq5Wy1yUP5XBAw0Zzws=
 • Pierwsza Wizyta: 21.12.2019 14:42:04
 • Data urodzenia: 29.04.2001
 • Wiedza o TS3 od strony Usera : 7-10
 • Wiedza o TS3 od strony Admina : 5-10
 • Kariera na TS3: Nigdy nie byłem adminem na jakimkolwiek publicznym tsie, jedynie na prywatnych.
 • Dlaczego ten TS?: Ten ts polecił mi znajomy.
 • Rozmiar buta: 44
 • Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek i mam 18 lat. Uczę się w technikum elektrycznym moją pasją jest siłownia i gry komputerowe. Hobbistycznie gram w piłkę nożną. W weekendy i dłuższe wolne od szkoły chodzę do pracy głównie jako operator maszyn , ewentualnie elektryk. 
 • Czas na TS: W tygodniu 1-3 godziny dziennie. W weekendy mogę nawet od południa do nocy.
 • Co zmieniłbyś na Serwerze: absolutnie nic , ze strony użytkownika jestem zadowolony.
 • Co chciałbyś robić: Chciałbym robić to na co będę posiadał permisje. W główniej mierze pomagał osobą, które takowej pomocy potrzebują.
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na TAK
+miła osoba
+jest bardzo pomocny 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że  niecały miesięczny staż na serwerze to niestety zbyt krótki czas aby zostać administratorem.

Na minus również mało rozpisane podanie. Według mnie powinieneś się bardziej wykazać oraz spróbować napisać podanie za jakiś czas. Na plus wiek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótki staż, posiedź trochę więcej u nas i złóż podanie za jakiś czas, odrzucam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By FaFeLeK
   Nick: FaFeLeK UniqueID: PO7UKGf/W64Fzn8qxrMp9P2PT4U= Pierwsza Wizyta: 29.11.2019 00:14:24 Data urodzenia: 03.07.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:7 Kariera na TS3:kiedyś na swoim ts robiłem rangi itp  Dlaczego ten TS?: Ponieważ gram na naszej serwerowni,na Ts przesiaduję po kilka ładnych godzin dziennie. Czasami administracja ma dużo na głowie i chętnie bym pomógł i odciązył ich troszkę by było jeszcze lepiej.(choć nie wiem czy to możliwe bo jest super) Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Nazywam się   Janek. Mam 17 lat. Moim hobby jest  granie . Słucham różnych piosenek  nie ograniczam się do  jednego   gatunku , ale najczęściej  jest to rap.  Mój ulubiony kolor to  czerwony.  Obecnie jestem singlem .  Jeśli chodzi o mój charakter to jestem miły . Jestem osobą tolerancyją i komunikatywną. Nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów jak i prowadzeniu konwersacji. Uważam też,że jestem osobą odpowiedzialną spokojną i kulturalną. Czas na TS: Różnie , nawet do 10 godzin  Co zmieniłbyś na Serwerze: Dodał bym 1 pod kanał  dla helperów   a tak po za tym bym nic nie zmieniał bo  administracija dobrze opiekuje się serwerem  Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać utrzymywać porządek na ts,rozwiązywać konflity między użytkownikami. Także pomóc administracji w prowadzeniu serwera choć i tak uważam,że świetnie sobie radza jednakże zdażają się sytuacje,że jest dość późno i nie ma kogoś kto mógłby podejść w sprawie ts.
  • By Huczi
   Nick: Huczi UniqueID: bTBzxqLKiM/9u2vmRoZEd3I9rSs= Pierwsza Wizyta: jakieś 5 lat temu dokładnie naprawdę nie da się podać  Data urodzenia: 26.10.2000 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9 Kariera na TS3: StarszyAdminTS3 HW69. Admin HW69 w grze , ModeratorHW69 w grze , PomocnikTS3 , AdminTS3 , NowyAdminTS3 , HelperHW.  Dlaczego ten TS?: Wracam po długiej przerwie do was ❤️ . Najlepszy ts w polsce :P.  Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Cześć jestem filip mam 20 lat i uczę się na informatyka. Uczęszczam do pracy oraz szkoły w każdym wolnym czasie siedzę na ts jak i grach komputerowych. Lubię pizze , Pepsi mam 24 cm w bicku. Ogółem jest pro graczem w gry komputerowe. Posiadam top 100 w PetSimulator na roblox. Czas na TS:  Co rozumiesz po przez ten pod punkt jeśli chodzi o ile mogę siedzieć na ts3 to minimum 3godziny dziennie a w weekendy nie jest to określone ❤️  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Nic nie trzeba Madani bogiem ❤️ . Co chciałbyś robić:  Za rekrutację do TEAMU TS3.  
  • By !Dark!
   Jeśli chcesz zostać Adminem na serwerze TeamSpeak, stwórz nowy temat według wzoru:
    
   !!! Wzór nazwy tematu:
   [TS3] <Nick na TS3>  
   !!! Wzór treści tematu: (treść w nawiasach usuń/zastąp odpowiedziami)
   Nick:  UniqueID:  Pierwsza Wizyta: (dokładna data) Data urodzenia:  Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Rozmiar buta:  Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Czas na TS:  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz)  
    
   !!! Wymagania:
   Tworząc podanie każdy musi posiadać identyczny nick na TSie jak i na forum. W przypadku, kiedy nick w trakcie używania Serwera został zmieniony, a użytkownik chce go zmienić na forum musi skontaktować się z Adminem w celu zmiany nicku. Podania z różniącymi się nickami będą odrzucone z automatu. Podanie nie napisane według wzoru będzie odrzucone z automatu. Na naszym Serwerze szukamy osób kompetentnych, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby każdy Admin, DJ czy inna ranga funkcyjna potrafiła poprawnie pisać i wysławiać się. Dlatego każdy z punktów wymagających minimalnej liczby zdań jest odpowiednio oznaczony. Jako zdanie rozumie się zdanie wielokrotnie złożone (to takie z 2-3 czasownikami, między którymi są przecinki). Podania w których liczba zdań lub wymagania konkretnego punktu nie będą spełnione, będą z automatu odrzucane. W wypadku kiedy podanie zostanie odrzucone z powodów wymienionych w w.w. punktach użytkownik ma możliwość złożenia podania od początku w nowym temacie, ale tym razem zgodnego z wymaganiami.
      
    
   !!! WAŻNE!
   Każdy kto chce zostać administratorem musi zdawać sobie sprawę, że bycie Adminem to również obowiązek. Nie każę Wam nadkładać życia na tsie nad życie prywatne, jednak jeśli już coś zadeklarujecie to musicie się z tego wywiązać.
    
    
   Pod wypełnionym wzorem należy dodać "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  • By Pemower
   Nick: ♥PeMoWeR♥ UniqueID: ☣ERS☣♥PeMoWeR♥ Pierwsza Wizyta: 17 kwietnia 2019 Data urodzenia: 04.09.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera :  10 Wiedza o TS3 od strony Admina:  5 Kariera na TS3: Moderator/YT Dlaczego ten TS?:  Część. Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość brania udziału w procesie rekrutacyjnym (pomocnika ts-a). Mam na dzieje ze w dalszym rozwinięciu pozwolę się dać wam bardziej poznać.
   Przez te 6 mies. Zaznajomiłem się z regułami i obyczajowością panującą na tym ts. Przez ten okres miałem okazje poznać wiele osób, z którymi utrzymuje kontakt. Wasz ts oferuje perspektywę dalszego rozwijania moich zamiłowań i pasji. Dlatego tez postanowiłem aplikować na to stanowisko.
   Ze swojej strony mogę zaoferować profesjonalne podejście do każdego użytkownika i chęć rozwiązywania niekiedy prozaicznych sytuacji.
   Swoją kandydaturę popieram swoim 6 mies. Stażem na Waszym ts, dzięki temu obficie zaznajomiłem się ze standardami, które tu panują. Wasz ts to pasmo wyjątkowych chwil spędzonych wraz z użytkownikami. Wasz ts pozwala mi zdobywać nowe kontakty i spędzać przyjemnie czas w Waszym gronie. Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Nazywam się Przemek mam lat 17. Na co dzień w wolnym czasie, którego mam sporo spędzam czas przed komputerem np. pracując czy relaksując się przy grach korzystając z waszego ts. Moją pasją jest freeride chętnie wyjeżdżam na hopy gdzie wraz z innymi mogę podzielać swoja pasje. Chętnie opowiem o sobie więcej podczas rozmowy, którą mam nadziej da nam się odbyć. Czas na TS: Średnio 7-12godz  Co zmieniłbyś na Serwerze: Przede wszystkim chciałbym moc organizować rozmaite eventy i brać bardziej czynny udział w życiu serwera osobiście uważam, że wykazując własną inicjatywę można wprowadzić wiele pozytywnych zmian- Wystarczy kreatywnie pomyśleć. Co chciałbyś robić: Pragnę swoja osobowością pomagać innym oraz utrzymywać "teamspeak" w należytym porządku. Z wyrazami szacunku ♥PeMoWeR♥ "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"  
  • By FrostyPrasley38
   Nick: fяσѕтєк UniqueID:  z1HUBqoqVtS93kEFS2mDg5Cgs34= Pierwsza Wizyta: 2019-01-25 20:54:37 Data urodzenia: 10.06.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9 Kariera na TS3: Pełniłem funkcję helpera s12 i admina na owej serwerowni Dlaczego ten TS?: Ponieważ grałem na tej serwerowni trochę czasu i chciałbym powrócić do pomocy Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Mam na imię Patryk mam 17 lat. Moimi zainteresowaniami są informatyka i mechatronika i tym podobne ciekawe rzeczy. Jestem kulturalną osobą. W wolnym czasie uczę się gry na skrzypcach. Czas na TS: 5-6h a w weekendy do 7h Co zmieniłbyś na Serwerze: Według mnie cały ts jest zadbany administracja sprawująca piecze nad nim jest na prawdę dobra  Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać przede wszystkim graczom jak i innym administratorom w potrzebie współpracować i przede wszystkim być uczciwą osobą wobec innych  
   Ps. Teraz zanim ktoś pomyśli sobie co ten człowiek tu pisze to chciałbym przeprosić całą serwerownie a głównie Głównego właściciela serwerowni Dark Kierownika Ts3.Madaniego i obecną Panią Kierownik Hurtworld En oraz tamtejszych kolegów z administracji TS jak i Hw a w szczególności  Marcela dla którego nie byłem zbyt miły za całą tą sytuację która miała miejsce moje rzekome nieobecności i przesiadywanie na innym ts przez cały czas
    
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...