Jump to content
Yeahhh

s8 [Odrzucone][Helper] Yeahhh....

Recommended Posts

Nick na forum: Yeahhh
Nick w grze pod jakim(i) gra艂e艣 u nas: Yeahh....馃榿
SteamID:聽76561199060530282
Klan/Ekipa w jakiej grasz: narazie gram sobie na chillu z kuzynem we 2, nie mamy ekipy i nic, a ja nigdzie nie gralem :)
Imi臋: Oliwier聽
Mikrofon:聽聽Tak
Mutacja:聽聽niestety nie :(
Znajomo艣膰 regulaminu: znam reglulamin, gra艂em tu kiedy艣 ale mialem przerwe troche ale pamietam i wiem
Znajomo艣膰 gry: 9/10
Czas jaki mo偶esz po艣wieci膰 serwerowi: prawie ca艂y dzien :D
Czy pe艂ni艂e艣 kiedy艣 tak膮 funkcj臋: niestety nie
Co艣 o sobie:聽聽Mam na imie Oliwier, jestem z Wielkopolski i mam 13 lat, interesuje sie roznymi rzeczami, grami takie rozne, gram sobie w kosza, nie dlugo zapisuje sie wlasnie na jakis basket w moim rodzinnym miescie i mam zamiar tam grac zawodowo w koszykowke.
Dlaczego Ty:聽聽Nie wiem sam, postanowilem napisac cos takiego zeby zobaczyc jak to jest byc kims waznym na serwisie, te pomagania i tp. Poprostu聽 chce zobaczyc jak to jest, chcialbym pomagac ludzia zeby im sie fajnie gralo, mam nadzieje ze dalbym rade :)聽, nigdy nie zostalem zbanowany oraz nigdy nie dostalem jakiegos ostrzezenia w moja strone, mysle ze sie uda, Pozdrawiam serwis HW69

• Awesome xd 2
  • Confused 2

Hm niestety na nie uwa偶am, 偶e wiek jest zbyt ma艂y jak na stanowisko Hellera.聽

• Like 1
  • Thanks 2

Popraw aktywno艣膰, swoje zachowanie i z艂贸偶 podanie za jaki艣 czas, a teraz odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Macuk
      Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) gra艂e艣 u nas: Macuk hw69.pl SteamID:聽76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imi臋: Krystian Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam聽 Mutacja: Tak Znajomo艣膰 regulaminu: 9/10 Znajomo艣膰 gry: 9/10 (2600h) Czas jaki mo偶esz po艣wieci膰 serwerowi: G艂贸wnie to w godzinach popo艂udniowych i wieczornych, oko艂o 3 do 6 h dziennie czasem wi臋cej聽 Czy pe艂ni艂e艣 kiedy艣 tak膮 funkcj臋: Oczywi艣cie 偶e tak i to przez d艂u偶szy okres czasu na tej serwerowni Co艣 o sobie: Mam na Imi臋 Krystian. Interesuje si臋 motoryzacj膮 oraz grami komputerowymi. Sko艅czy艂em w艂a艣nie szko艂臋聽o kierunku Mechanika samochodowego, w wolnym czasie gram lub sp臋dzam czas ze znajomymi.
      Dlaczego Ty: Od d艂u偶szego czasu po艣wi臋cam sporo czasu na granie na HW69 na r贸偶nych serwerach i postanowi艂em 偶e ,,o艣edle'' si臋 na S8, zauwa偶y艂em 偶e sporo graczy tutaj si臋 wyzywa i cz臋sto padaj膮 pytania na cazcie dotycz膮ce gry i rzadko kiedy te osoby dostaj膮 rozs膮dn膮 osob臋, wi臋c chcia艂 bym pomaga膰 graczom na serwerze i nie tylko, mi臋dzy innymi Centrum pomocy jak i Forum. Drugim mo偶liwe acz kolwiek nie wiem istotnym powodem jest to 偶e i偶 ju偶 pe艂ni艂em t臋 funkcj臋 i s膮dz臋 偶e radzi艂em sobie do艣膰 dobrze.
    • By Epandas_3rico
      Mam jaki艣 problem z po艂膮czeniem do serwera chodzi o jak膮艣 autoryzacje.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, kt贸ra zosta艂a zrealizowana w nieco kresk贸wkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od pocz膮tku uruchomienia wczesnego dost臋pu. Poza nieco kresk贸wk膮 grafik膮 艣wiat Hurtworld jest 艣miertelnie powa偶ny. To gra, kt贸ra lubi kara膰 graczy za b艂臋dy i pomy艂ki, zw艂aszcza tych, kt贸rzy lubuj膮 si臋 w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywi艣cie walka o przetrwanie - musimy nie tylko uwa偶a膰 na drapie偶niki i innych graczy, ale przede wszystkim dba膰 o podstawowe potrzeby naszej postaci.

艢led藕 nas w social mediach

ZNAJD殴 NAS NA FACEBOOK

• Create New...