Jump to content
podrywacz

s5 [Odrzucone][Helper] Podrywacz

Recommended Posts

Nick na forum: podrywacz

Nick w grze: pdrw hw69.pl/ pdrw

Imię: Miłosz

SteamID:76561199113073703

Posiadam mutację oraz sprawny mikrofon.

Zapoznałem się z każdym regulaminem oraz tabelami kar na naszej kochanej sieci serwerów.

Czy byłeś kiedyś w administracji: Pełniłem wiele razy role administratora na serwerach ts3.

O mnie: Nazywam się Miłosz pochodzę z województwa Łódzkiego chodzę do Technikum. Interesuję się muzyką/siatkówką.

Dlaczego akurat ja? ponieważ macie bardzo mało helperów

Znajomość gry: 8/10

Znajomość regulaminu: 9/10

Klan/ekipa: ALLY

• Do not like it 1

Dlaczego ty? "Bo macie mało helpetów"

Napisz coś lepszego niż takie coś 

Narazie na NIE 

Jak już chcesz o cokolwiek się ubiegać to chociaż postaraj się pisząc podanie a nie na "łapu capu" bez kontroli składni, ortografii i interpunkcji, napisz parę zdań chociaż dlaczego to właśnie Ciebie mają wybrać...

Narazie na NIE

Popraw swoje zachowanie i złóż podanie za jakiś czas, a teraz odrzucam.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By RONX
      Witam, wydaje mi się że przyjemnym dodatkiem do lvl, byłby dodatkowy home nawet na tym 30 lvl ( może być wyższy). Ktoś pewnie napisze że jak posiada się Vipa to będzie się mieć 7 homow, wydaje mi się że dużo mu ten jeden home nie zmieni, przy okazji mało kto wbija szybko 30 lvl np. Teraz jest 4 dzień wipe a nikt takiego nie posiada. Takie urozmaicenie sprawiłoby, że nie tylko ci co wydają pieniądze maja korzyści. Fajnie byłoby dostać za sumienną grę taką nagrodę. Zapraszam do dyskusji
    • By yPredador
      hello can you fix the server to improve the ping for Brazil as it is above 200,  I play every day but ping doesn't help me due to lag
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...