Jump to content
  • 0
johnybalck

s8 Nie mogę wejść na serwer

Question

Podczas logowania na serwer wyskoczył mi taki komunikat, a po nim gra się crash'uje. Co może być tego przyczyną i jak mogę to naprawić?

Wersja NoSteam.

1093546774_Beztytuu.thumb.png.3d39b5d4cca85f7ae1dcf36e1d0446b4.png

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Próbowałeś z innymi serwerami? Klient od nas?

Odszukaj w katalogu klienta plików z logami i wyślij ze 20-30 ostatnich linijek.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By MyNameIsKaio
      Twój Nick: Kaio hw69.pl Id konta: 76561198362772118 Data/czas bana:22.08.2019/99 dni Nick Moderatora:Nie Wiem,Nie byłem na serwie Powód bana:Korzystanie z Bodzia,Używanie spam bota od niego Uzasadnienie: Grałem sobie spokojnie z kolegami no i rozmawialiśmy na platformie Team Speak 3 no i założyliśmy sobie team [HAX] wpadłem na pomysł z moim kolegą,który stosunkowo niedawno dostał bana bo grał na Bodziu i Chinolu,że napisze komende ze spam bota Bodzia no i wyrwałem przez moją głupotę samym napisaniem na czacie bana.Prosiłbym szanownych Adminów o UnBana.   W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:Brak.
    • By yutsurai
      Nick na forum: yutsurai Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: yutsurai SteamID: 76561198174130931 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  JD Imię: Jan Wiek: 17 Mikrofon: Posiadam Mutacja: ^ Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Większa niż każdego z obecnych helperów, skoro nie potrafią odróżnić obvious cheatera od gracza Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Praktycznie cały wolny czas - 5h+ Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Wiele razy w wielu grach Coś o sobie: Nie będę dużo pisał, jak każdy gram w gry i nie lubie cheaterów, chyba że gramy hvh Dlaczego Ty: Dlatego, że dość mam nonsteamowych cheaterów, którzy bezkarnie biegają sobie na bodziu z boltami, a obecna moderacja nic nie potrafi zrobić.
    • By aaaaaa
      Twój Nick:  aaaaaaaa Id konta: 76561198400169977 Data/czas bana: 15.08.2019, godzina +- trzynasta, ban 999dni Nick Moderatora:  Dracarys Powód bana: Zostałem wezwany na serwerowego teamspeaka w celu sprawdzenia, odmówiłem. Uzasadnienie:  Zacznę od przedstawienia całej sytuacji, a więc biegałem po jesieni szukając nowej skały do wybudowania się na po wipe, ostatecznie nic nie znalazłem i dobiegłem pod magazyn, który był obudowany murami.Mury zbyt wysokie nie są, więc dostałem się do środka i oglądałem jak ta miejscówka jest zabudowana.Pytałem na chacie komu się chciało budować przesuwanymi ściankami na serwerze x15 i wtedy zostałem wezwany na teamspeaka.Na teamspeaka nie wszedłem z powodu braku konkretnego powodu dlaczego miałbym być sprawdzany, więc odmówiłem.Zabiłem tylko jedną osobę z przestępcą ''pan policjant'',  no jak dla mnie po prostu nie mogłem być podejrzewany o żadne wspomagacze typu aim, esp.Prosiłbym chociaż o znaczne skrócenie bana  bo 999 dni to jednak wiele o wiele za dużo w moim przypadku🙂. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Brak Miałem napisać za tydzień, a więc pisze🙂
    • By Vortex66900
      Twój Nick: Vortex669
      Id konta 76561198958481702
      Data/czas bana: 19.08
      Nick Moderatora: nie było mnie na serwie
      Powód bana: NWM
      Uzasadnienie: Nie bylo mnie na serwie od niedzieli dziś o 17.00 jak próbowalem wbic okazalo sie ze mam bana a nie mam bodzia,chinczyka,ruskacza a jezeli ten kto mnie zbanował ma  dowod  na mnie prosze mi go przeslac i  ja go zobaczę bo ja nie uwżywam takich rzeczy .Zapraszam tez na TeamVivera 14 gram na hw69 juz od paru lat jestem starym graczem mam ponad 4tys godzin i nie wiem za co ten ban czy cos w regulaminie jest napisane ze bany mozna dawac za nic? .Pozdrawiam
    • By KroliczokS
      Twój Nick: UNLUCKY.COM Id konta:  76561198103575171 Data/czas bana: 08/20 Nick Moderatora: nie wiem nie było mnie na serwerze Powód bana:  "Strzelanie przez ściany" Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny): ponieważ nie mam cheatów a admin otrzymał niby materiał na którym strzelam przez ściany , nawet go nie otworzył bo nie potrafił i dał mi bana.  A i jeśli można prosiłbym o ten filmik na którym "cheatuje".
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...