Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

n3V

Helper HW
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

• Time Online

39d 14h 50m 22s

Reputacja

5 Neutralny

Hurtworld

• Nick w grze
    ♛ n3V ♛
  • Znajomość gry
  1. s4 [Helper] Misiek:)

Jestem na nie Powód - wiek minimum 18
  2. Mari głupie komentarze zostaw dla sb
  3. Trzymam za słowo zrobię SS zeby dowód mieć Heh
  4. Powiedz mi jaki masz Nick w grze?
  5. Ostatnio był już przyspieszony w środę i znowu chcesz go przyspieszać? Wątpię żeby to się udało niedługo wipe na S1 będzie co 3dni
  6. Jeśli się tepa na Home to można nogę złamać
  7. s6 [Odrzucone][Helper] Marihuaninem

Jestem na NIE -toksyczny -szybko się denerwuje
  8. To ja poprosze aby w nastepny tydzien w nocy nie bylo można rajdowac a za dwa tygodnie od 14-22 iż, ponieważ bede w pracy
  9. Nick na forum: Nev12 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♛ n3V ♛ SteamID: 76561198201142394 Imię: Arek Wiek: 21 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dziennie od 5-7h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć jestem Arek. Mieszkam w woj.Wielkopolskim. Lubie grać w piłkę nożna, jak i grać w różne gry Survival Dlaczego Ty: Jestem osoba nie konfliktową. Lubię pomagać innym. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi. Moją mocną cechą jest fakt iż potrafię być obiektywny i sprawiedliwy.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK