Jump to content

N3ro

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About N3ro

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    禾 Shinde ! hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1200 h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: N3ro Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: 禾 Shinde ! hw69.pl SteamID: 76561198978616895 Klan/Ekipa w jakiej grasz: nie mam określonej ekipy Imię: Kamil Wiek: 16 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: czytałem Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-5h w weekendy 4-7h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: raz na serwerze discord przez 2 tygodnie Coś o sobie: mam na imię Kamil mam 16 lat. bardzo lubie gry i interesuje sie bronią palną, mam farme mrówek, którą się opiekuje podczas nieobecności mojego przyjaciela, który wyjechał do anglii na 3 lata. Dlaczego Ty: chce zostać helperem by utrzymać porządek na serwerze s1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...