Jump to content

Malyxd

User
  • Content Count

21
  • Last visited

Community Reputation

19 Przyjazny

1 Follower

About Malyxd

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    MALY_XD hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    7000

Recent Profile Visitors

497 profile views
  1. odpisal bys mi na odwolanie bo chcial bym pograc bo kol mnie w uja zrobil i dostalem bana a kurwa mam 3 evipy na serwerach 

2. Malyxd

Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

O te małe chodzi by kolorki dropiły jak na x2 od 2-6
  3. Malyxd

@Dark meteor jest git tylko napisalem 40 a 45 to to samo ale te drewniane palisadyt i to i tak nikt z tego nie bd korzystał a co z tym dropem skalek zostanie zwiekszone cos do x2 a nie po 2 ?
  4. Malyxd

Witam moja propozycja -zmiana dropu kolorków z po 2 do x2 jesli na x 1 dropi od 1do 3 nieb to niech dropi od 2 do 6 -usuń mody typu mur za 255 kłody jakieś ściany za proszki poco to komu na x2 -no tp tak jak jest -meteory co 40 min -delikatnie lepszy drop x1deto z hangarów -drop z hangarów typu ammo x2 Jeśli ktos jest za dajcie like
  5. dlaczego niema nikt grac kiedys sie gralo tylko oficiale bo nie bylo tyle cheaterow a tu jest szansa ze wypali taki serwerer
  6. WITAM PRZYCHODZĘ Z PROPOZYCJĄ DODANIA SERWERA X 1(CLASSIC) -DROP X1 -BEZ VIPÓW -METEORY -NO TP/NO HOME
  7. na off to tylko wy pikacie twt hahah dawac na on cos pikajcie bociaki
  8. 30 min masz 3 stack tłuszczu to masz 7 c4 a meiny masz na okolo 100 do 150 c4 a to jest x5 a leci jak na x 3
  9. Jestem za zwiększeniem na s1 dropu tłuszczu nawet do około 30 bo dropi jak na zwykłym x 3 a nie jak na x 5
  10. Ankieta dotyczy czy chce ktos wipe na s11 jutro o 16:00
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...