Jump to content

Malyxd

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

1 Follower

About Malyxd

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Do naszej ekipy maja problem 2 osoby najbardziej incognito i eymiś z ekipy love jakos jak pytalem nomiego czy ma problem to odpowiedzial ze on niema do nas nic a incognito wypowiedzial sie za cale love a i ze jak my gramy to ze niby wiecej os jest na serwie jakos tamtego wipe gralismy bylo tak samo i jakos nie bylo zbytniej spiny mielismy sie pogodzic my do nich spiny nie mamy ale te 2 osoby z love to maja spine to co za to tez jest ban ? ja wczoraj udowodnilem darkowi nagraniem ze idzie zdobyc solo baze typow na 3 pary drzwi a jak sie ta sprawa bd miala to prosze o wypowiedz darka to jest wczoraj z serwera s5 za niby taka akcje na jointach na s1 dostalismy bana byla ona opisana bagowaniem sie do bazy
  2. jakos gralismy w piatek na serwie bylo 90/100 typa ze ludzie graja w hw teraz to nie nasza wina wiec nie gadaj incognito tak was w ekipie jest z 15 os to nie nasza wina ze wy nic nie pikacie i zgrania 0 my umiemy sie zgrac sam sprawdzales calą ekipe i nic nie mielismy wiec niepisz tak sam gadales dzisiaj ze dark sprawdzi mape co sie dzialo w ten piatek to ci powie ze czysto grane jest wiec nie pisz my nie tepamy calego serwa by bronic bazy tym bardziej typow co sa odwaleni a wy to pokazaliście wiec widzisz mod a takie cos robi ze ze my pikamy sobie bazy to chyba normalne no to jest hw chyba o to w tej grze chodzi Dark wypowiedz sie pod tym odwolaniem jak chcesz prosze sprawdz sobie cala ekipe i nie banujcie nas bez podstaw ostatnio bylo to samo
  3. Malyxd

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

ale jak ktos gada ze go zabic nie idzie to sa dowody ? bo ekipa love tak sadzi a incognito w nich gra a nawet metheo napisal ze niema takiego czegos a jest on modem
  4. Malyxd

eymis to daj nagrania jak cos takiego wystepuje ja mam nagranie wlaczone caly czas
  5. Malyxd

Ale ja mam to samo to jest hurtworl to ma bagi
  6. Malyxd

Proszę o u ub dla DKJZ ma on 5000h i gra normaline a dostaje reporty od innyych a niema dowodow, dostaje z pompy i nie ginie to jest bag gry ale jak sie ma mniej niz 300h to sie o tym nw i daje sie reporty
  7. Ankieta dotyczy czy chce ktos wipe na s11 jutro o 16:00
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...