Jump to content

Kylor8

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Kylor8

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Kylor8
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1800+

Kontakt

• GG
    Istnieje to jeszcze ?
  • Email
    kylortheplayer@gmail.com

Recent Profile Visitors

117 profile views
  1. Kylor8

legacy (v1) Czas TP itp

Dobrze że nie ma warpow za duże ułatwienie . I z tego co wiem to vipy maja i też by można to zmienić o ile tak jest nie jestem pewien.
  2. Twój Nick: I'm Johnny English Id konta: 76561198965553303 steamid Data/czas bana: 29.07.2019 około 22:00 Nick Moderatora: Dracarys Powód bana: Podobno nie wykonywanie polecen (nwm o co chodzi bo bylem afk) Uzasadnienie: Byłem afk wróciłem chciałem wbić na serwer i wyskoczylo ze dostalem bana .
  3. Da rade zrobić dzisiaj wipe na s8 bo ludzi mało baz już nie ma po prostu nie ma co robić na serwie myślę że ludzie się z tym zgodzą
  4. Szukałem wszędzie chyba gdzie się dało co daje exp i lv w hw no i nie znalazł odpowiedzi więc liczę że tu się dowiem
  5. Wiadomo o której będzie wipe na s1 czy to wyjdzie dopiero w dniu wipe . Bo nie wiadomo czy brać zamianke z kumplem w robocie
  6. Serwer padł chyba , wejsc nie można
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...