Jump to content

Recommended Posts

1 godzinę temu, Nike1337 napisał:

Zapraszam na x5, x15 

W wakacje napewno wpadniemy

Jazda z nimi płaczki z x1000 co stuffa stracą i płaczą 

• Like 1
  • Not sure if trolling or stupid 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By KODI
      Poraz kolejny ekipa GK wygrała wipe na serwerze s6. 

• By KODI
      Fragmovie w wykonaniu ekipy  |G★K|

• By OmG
      Witam serdecznie , Wczorajszego dnia  zaskoczyło mnie coś , mianowicie... szykowaliśmy sie dwa dni na rajd  i gdy już go zaczeliśmy  Owa ekipa przez nas rajdowana  wpuściła do swego totemu  z 4 ekipy by bronić bazy przed zrajdowaniem ..Przez takie zachowanie graczy rajdy na Online  są nie możliwe... myślę ze to nie ma sensu by rajdować kogoś na Online i czerpać zabawy z rozgrywki ,,malo tego  wycofaliśmy sie by  ponownie za atakować inna ekipę, , Tam było o wiele gorzej bo został zawołany caly serwer praktycznie,Od jednego z graczy uslyszalem ja przyszedłem bo mnie zrajdowałeś ,,To troche śmieszne wsumie.., Mam pytanie Gdzie są na tej serwerowni granice zabawy ? czy teraz każdy musi się rajdować  na tak zwanego śpiocha ? mało tego bardzo bym prosił wyłączyć opcje młotka na rajdzie  bo pierwszy raz sie spotykam od wielu lat by na rajdzie można bylo używać młotka i to jeszcze na serwerze x5.. Kiedyś serwer s1 cieszył sie  Fajna sławą lecz teraz idzie w inna stronę ,,, prekekstem ludzi na te rajdy było to ze gramy  Masowo . lecz atakowaliśmy  w 6 osób, jeśli 6 osob online jest tlokiem i masówa , to ja podziekuje z moimi chlopakami  za grę tutaj ,, Wróciliśmy z sętymentu a tu taka niespodzianka , przepraszam na chwile obecna nie Opłaca sie tu grać i czerpać  Zabawy z Rajdów. nie przyszliśmy rajdować ludzi kiedy spią ,,  dziekuje 
    • By Kislu
      Dzień dobry, dzisiaj w okolicach godziny 13 został przeprowadzony rajd na biomie "Red". Uczestniczyłem w nim ja, kolega Body z Chunjo oraz mój przyjaciel z klanu Kajiysor i chwilowo Lokusama który przedłużył przypadkowo czas rajdu. Rajd szedł zgodnie z planem, voicechat nie był nadużywany do czasu. Kiedy dostałem się w szeregi wroga poprzez wykorzystanie źle postawionej przez nich ściany czekałem na werdykt wspólnika czy kontynuujemy legalne odbieranie cudzej własności. Podczas chwilowego przerwania dzwonienia do drzwi koledzy pod nickami "Jazda" oraz "LipeQ" prowokowali nas by nie przerywać sobie remontu ścian używając kilku wulgaryzmów i murowaniu żelazem tego czego już się pozbyliśmy ( przez co proponuję wprowadzić "Raid Block'a" na budowanie. Propozycja pojawi się zaraz ). Kiedy klienci nie ustannie prowokowali do dalszego wyburzania ścian powoli teleportowali się do innego dobytku z najcenniejszymi przedmiotami, było to widoczne po dziurach w skrzynkach między nic nie wartym krzemieniem a resztkami żelaza. Muszę stwierdzić, nie było to zbyt kulturalne, sam złożyłem propozycję kolegom by zarządzić przerwę w przeprowadzce by coś zjeść, zamówić katering czy pójść się załatwić lecz oni odmówili. I kontynuowali ekspresowe szmuglowanie majątku. 

Krótko i na temat, proponuję najprościej wprowadzić na kolejny wipe "Raid Block'a" który blokuję budowanie na danej działce na której doszło do eksplozji C4. 
      Raid Block by trwał max 4 minuty, a ułatwiło by to niektórym rajdowanie i pokazanie prawdziwych umiejętności strzeleckich a nie budowniczych. 
      Byłbym niezmiernie wdzięczny za wprowadzenie tego ułatwienia a dla niektórych utrudnienia rozgrywki. Dziękuję, pozdrawiam. Klan SPAW.

• By Ramsio332
      Witajcie od nie dawna postanowiłem że zacznę sobie nagrywać i montować Filmy z Hurtworld'a zapraszam i zachęcam do oglądania myślę że w weekend uda mi się nagrać dużo więcej aktualnie praca i brak czasu nie pozwalają.
      A myślę że dużo osób uda się załapać na film postaram się jak najwięcej pvp oraz raidów.
      Dopiero zaczynam ale myślę że tragedii nie ma 😁
      Link do kanału : https://www.youtube.com/channel/UCjBWr1t1Gs8SBHXf4zQHn6Q?view_as=subscriber
      Wybaczcie za parę "Kur*..." rzucanych w filmikach postaram się następnym razem wycinać ale sami wiecie jak to jest podczas presji ^^

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...