Jump to content

jeddker

User
  • Content Count

13
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About jeddker

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    jędruś
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1500

Recent Profile Visitors

107 profile views
  1. witam Mam 2 propozycje: 1.Jak jest już teleport długi to można było by zwiększyć drop aut minimalnie. 2.Zdejmowane części z aut typu karoseria(dach,siedzenie,boczki,itp) to by ułatwiło grę
  2. CHYBA nie jest mi to potrzebne na tym serverze bo widze że zaraz bana wyrwę za nic
  3. wchodzę na server hurtword hw69.pl byle jaki i mam 60 fps'ów na pc: i5-2470 oc-4.0 ghz 32 gb ram rx 580 8 gb OC asus z77-a ddr3 a na pc i5-3470 bez oc gt 730 4gb 4 ram mam wiecęj fps'ów około 100 ktoś wie o co tu chodzi..???
  4. jeddker

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Kuflowe Mocne hw69.pl

Odbanuj kuflowego a my już zrobimy reklamę servera.😁
  5. jeddker

Zgadzam się chłop został sprawdzony na wszystko więc powinien dostać unbana
  6. jeddker

w skrucie mówiąć ślepy jesteś bo tam był mur czerwono biały,a po drugie jak ktoś ći bazę zrajdował to nie płacz ..
  7. jeddker

U nas nikt nie nagrywał raczej nikt nic nie mówił.to jest filmik z dawien dawna chyba to z kolegami nagrał
  8. jeddker

Reklama serwera na yt
  9. jeddker

En pytanie jak byś był botem w CS go i cię zabijał global to nie czuł byś ulgi że globala niema PS: jak chłop ma czysty pc to powinien dostać UB bdw
  10. jeddker

przepraszam że się wtrancam ale gram z nim i nie widzę żeby mniał jakieś wspomagacze reszta ekipy może potwierdzić
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...