Jump to content

HunterZTNL

User
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

2

HunterZTNL last won the day on April 26

HunterZTNL had the most liked content!

Community Reputation

21 Przyjazny

1 Follower

About HunterZTNL

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    !Hunter
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Usunąć warpy a nie po co to wgl jest od przemieszczania po mapie albo masz nogi i zapierdalasz albo sa auta/kangi/quady ?? Jak już lepiej chcecie warpy to usuńcie pojazdy bo wtedy one sa nie potrzebne
  2. Aktualnie według mnie serwer s1 jest pay to win i to w chuj płacisz i masz wszystko masz tp masz homow w luj i warpy co chwile jedno pytanie ? Kaj survival ? Jestem za usunięciem warpow zwiększeniu coldownow na tp oraz homow sklejaki zostały w ankiecie przegłosowane aby je zakazać nie wiem albo banować za to albo usunac płotki i małe kładki nw.
  3. HunterZTNL

Kolejna ekipa wywala itemy

Mnie też bawią te twoje teksty nie wiem czy sie śmiać już z nich czy płakać z tego co piszesz
  4. Zanim to minie zanim nabierze mocy urzędowej i wgl jakas ostatnio ankieta byla i było przegłosowane że Nie będzie przyklejaków i wgl i dalej jest to nie wprowadzone Ale jestem za
  5. HunterZTNL

"Widzę że gra to wasza życiowa pasja skoro się tak przejmujecie " byliście pierwsi po rajdzie i zaczeliscie pisac itemy gleba itd wiec sie przejmowaliscie rownie dobrze jak my teraz i mozna to samo stwierdzi o was co ty napisales o nas. "gra to wasza życiowa pasja" zobaczmy rankingi online z ostatnich wipow ? "Niektórym przydała by się lekcja z kultury bo brakuje wam jej totalnie" to prawda zgadzam sie czasem piszemy cos pod wplywem emocji fakt. Fakt taki że nas obraziłeś w tytule i postanowiliśmy wyrazić swoje zdania nigdy nie wyrzuciliśmy itemow na glebe podczas ostatniego rajdu na napro macie nawet nagrane jak sie murowaliśmy w mainie i próbowali uciekać wiec ?? #ItemyNieByłyNaGlebie
  6. HunterZTNL

s1 [Oczekujące][Helper] Kostuch

Grał na espie i to go skreśla Ja na nie
  7. HunterZTNL

c4 wywaliło schowki wszystko co było było na glebie a wy że "wyrzycalismy itemy ".
  8. Polać mu bo dobrze gada w 100% zgadzam się z zzublem +1
  9. Ja widzę to tak: Co z tego że będziecie grac ale na nim będzie 20 osob. Jest w ogóle sens robienia tego serwera skoro wczoraj wipe był na s5(x3) i o 20 było z 20 osób jak dla mnie to bezsens.Graliśmy na x3 ale tam nie było tyle ludzi co liczyliśmy na większą aktywność. Być może jakby wipe był na s5 w piątki więcej osób pokusiło by się na pogranie na s5(x3) ciut trudniejszym serwerze niż s1(x5).
  10. HunterZTNL

s1 kit pomoc na s1

Dobry pomysł
  11. HunterZTNL

s1 Stakowanie Młotków i Farb

Dobry pomysł Lepsze role czy cos Drewniany beton Dodałbym te rzeczy jeszcze
  12. Jak dla mnie średni pomysł. Zamiast warpów powinien być roll jakiś.
  13. Jestem za tym to dobry pomysł i urozmaici rozgrywkowe. Większy wysiłek dla ekip i okazja do pvp car przy okazji. Dodam że obecnie nie zawsze leci x1 deto z meto co powinno być na 100% i myślę ze ta propozycja z x2 deto z meto jest naprawdę dobra.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...