Jump to content

HunterZTNL

User
  • Content Count

13
  • Last visited

• Days Won

1

HunterZTNL last won the day on October 11

HunterZTNL had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralny

1 Follower

About HunterZTNL

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    !Hunter
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. HunterZTNL

forum server classic

Polać mu bo dobrze gada w 100% zgadzam się z zzublem +1
  2. HunterZTNL

forum server classic

Ja widzę to tak: Co z tego że będziecie grac ale na nim będzie 20 osob. Jest w ogóle sens robienia tego serwera skoro wczoraj wipe był na s5(x3) i o 20 było z 20 osób jak dla mnie to bezsens.Graliśmy na x3 ale tam nie było tyle ludzi co liczyliśmy na większą aktywność. Być może jakby wipe był na s5 w piątki więcej osób pokusiło by się na pogranie na s5(x3) ciut trudniejszym serwerze niż s1(x5).
  3. Zajebisty pomysł Popieram w 100%
  4. HunterZTNL

s1 kit pomoc na s1

Dobry pomysł
  5. HunterZTNL

s1 Stakowanie Młotków i Farb

Dobry pomysł Lepsze role czy cos Drewniany beton Dodałbym te rzeczy jeszcze
  6. Dobry dropek Polecam
  7. HunterZTNL

s5 Blokada tpr i warp podczas mute.

Jak dla mnie średni pomysł. Zamiast warpów powinien być roll jakiś.
  8. Jestem za tym to dobry pomysł i urozmaici rozgrywkowe. Większy wysiłek dla ekip i okazja do pvp car przy okazji. Dodam że obecnie nie zawsze leci x1 deto z meto co powinno być na 100% i myślę ze ta propozycja z x2 deto z meto jest naprawdę dobra.
  9. HunterZTNL

s1 S1 Lagi na serwerze

Może jakieś ddosy czy coś ?
  10. HunterZTNL

s1 S1 Lagi na serwerze

Zmniejszenie dropu kamienia,żelaza z maszynek. Bo powstaje dużo dużych baz.
  11. HunterZTNL

s1 S1 Lagi na serwerze

Może maszyny na której jest postawiony serwer jest zbyt obciążona czy coś w tym stylu.I dla tego są lagi.
  12. Witam Zgłaszam cholerne lagi na serwerze s1. Nie jednokrotnie budując przez lag serwerowy spadłem z dużej wysokości.ZRÓBCIE COŚ Z TYMI LAGAMI BO GRAĆ SIĘ NIE DA .Dodam jeszcze że cały serwer ma lagi nie tylko ja i nie jest to wina mojego komputera lub internetu.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...