Jump to content

HACKERsztynks

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

10 Przyjazny

3 Followers

About HACKERsztynks

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    ★TWD★HACKER★Sztynks★
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +8050h

Kontakt

• GG
    STEAM - https://steamcommunity.com/profiles/76561198288730332

Recent Profile Visitors

2,059 profile views
  1. Witam, postanowiłem napisać propozycję zwiększenia szansy na znalezienie detonatorów na hangarach. Gram już sporo wipe na serwerze s8 i coraz więcej ludzi skarży się na czacie że w ogóle nie znajdują deto i ja również mam problem z znalezieniem. Zdarza się że przez kilka godzin nie jestem wstanie znaleźć żadnego deto a gdy znajdę to x1. Wczoraj biegałem równe dwie godziny po airfield,crossroad,boonies,forest,ship i skrzynek znajdowałem mnóstwo lecz w żadnej nie znalazłem deto. Piszę propozycję o zwiększenie % na drop detonatorów nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu aktywnych i stałych graczy z którymi dyskutowaliśmy na czacie wiele razy o tym żeby dodać post na forum. Myślę że niejeden gracz się pod tym podpisze. Na serwerze jest ogrom baz na sporo c4 i większość robi bazy pod skałami z przyklejanych ścianek gdzie potrzeba nawet po 60/70 c4. Nawet jeśli uda Ci się nazbierać te c4 to w rajdowanej bazie nic nie będzie bo nikomu się nie chce szukać na serwerze x15 przez kilka godzin deto po hangarach. Oczywiście dzień czy dwa dni po wipe jak na serwerze jest po +50 graczy online i większość szuka po hangarach to detonatory się respią częściej bo jest większa rotacja skrzynek na hangarach ale resztę wipe jak zostaje 20 graczy online to jedynie gdzie znajdziemy deto to meteoryt. Nie chodzi o powiększenie dropu deto na x3 czy x5...zależy nam jedynie na troszkę zwiększony % respienia sie detonatorów w skrzynkach.
  2. HACKERsztynks

Może wyjdzie z tego dobry nick? xD

Latający Pies z butelką rumu
  3. Wczoraj rozpoczął się "Światowy dzień Wazeliniarzy" trwa do teraz.
    Hacker wariat i nerwusek słodki

do nieba zbuduje schodki.
    Gdy podejdziesz to się zlękniesz

Pompą w łeb szybko oberwiesz.
    Z nim milutko dzionek mija

Nie straszna mu nawet żmija xD

4. Wczoraj rozpoczął się "Światowy dzień Wazeliniarzy" trwa do teraz. 

HACKER , HACKER

Bystra głowa.

Gdy bazę zbuduje

To ceki w niej schowa.

Nikt nigdy nie wie

Na której chowa się skale

Lub drzewie .

Jest taki dzielny,

Taki odważny,

że nawet glut plujki

Nie jest mu straszny.

5. HACKERsztynks

s1 [Odrzucone]Szybszy wipe na s1

Nie wiem jaki jest sens robienia wipe wcześniej skoro gra ponad 30 osób
  6. HACKERsztynks

▶E★T★R◀

Myślisz że aż tyle? =)
  7. HACKERsztynks

s1 [Odrzucone][Helper] Orz3ch

Jestem na nie Wulgarny Kłamie Obraża
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...