Jump to content

Dawidok

Elita
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

1 Follower

About Dawidok

 • Rank
  Elita

Hurtworld

 • Nick w grze
  Dawidok
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  ~2,5k

Recent Profile Visitors

339 profile views
 1. Dawidok

  Test

  awd
 2. Dawidok

  Hurtworld:Brak odpowiedzi.

  Niech spróbuje uruchomić hurtworlda w trybie zgodnosci z windows 7 tak jak na ss: http://prntscr.com/ggjena
 3. Dawidok

  Hurtworld:Brak odpowiedzi.

  http://prntscr.com/ggiv8f wrzystkie sterowniki z tego ss ma zainstalowane ? jaka karta graficzna ? inne gry dzialaja mu procz hurtworld ? jakies bledy mu wyskakuja podczas uruchamiania gry ?
 4. Dawidok

  Rekrutacja do Ekipy

  + 15lat + 600h (są wyjątki) + Mutacja + Znajomosc mapy + Umiejętności strzelania Korzystamy z komunikatora Discord. Gramy na Serwerach Steam item v2. Wiecej info udziele pod tematem + Zgrana ekipę + Dobrą atmosferę + Częste granie + Granie w inne gry prócz Hurtworld + Avatar ekipy z własnym nickiem
 5. Dawidok

  s3 [Przyjęte][Helper] Ochej

  xxx +Wiek +Ogarnięcie +Opanowanie (czego brakuje w obecnej administracji) +Czas
 6. Dawidok

  s2 [Odrzucone][Helper] Filip

  Jestem na TAK - Ogarnięty - Pomocny - Opanowany
 7. Dawidok

  s3 Modyfikacje

  Nie, to jest serwer x100 dużo materiałów więc nie dałoby rady takiej bazy zrajdować. Administracja chyba wie o co mi chodzi.
 8. Dawidok

  s3 [Przyjęte][Helper] Zub3k

  Jestem na Nie - "znajomość regulaminu b. dobra" - hahahah a kilka razy na godzinę dostajesz mute za obrazy innych. - Nie ogarnięty, wyzywasz rodziny innych nawiązuję tutaj do ts, hurtworld oraz cs. Piszesz że jesteś ogarnięty emocjonalnie ale jak ktoś Cie zabije to ty odrazu płaczesz. " Dlaczego ty: Sądzę, że serwer potrzebuje więcej rozgarniętych osób w Team'ie, bardziej opanowanych emocjonalnie co można wnioskować z zachowania jednego z opiekunów serwera (nie będę wymieniał nicku), oczywiście nie podważam tutaj iż wszystkie osoby młodsze, muszą być nieogarnięte i wybuchające jak wulkan. Choć liczy się także aktywność osoby która posiada specjalną rangę. " Żałosny jesteś typie.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...