Jump to content

Recommended Posts

Nie muszę za dużo o tym mówić ale poprostu tragedia...Gdzie sie nie jest np jedzie sie autem i kliknie pare razy spacje to czlowieka zabija.Nie mówiac o bh z górki po który mamy permanentnie złamaną nogę.
Jak na moje powinno to zostać usunięte/DOBRZE poprawione

W dniu 23.03.2020 o 02:38, MateoGaming napisał:

poprawione to tak ale zostało to dodane w celu zmniejszenia całkowicie bh/autobh

Bez sensu. Auto bh można przynajmniej nagrać, a takto każdy będzie latał na samym espie, co według mnie jest gorsze.

W dniu 23.03.2020 o 02:28, KODI napisał:

jedzie sie autem i kliknie pare razy spacje to czlowieka zabija

Poprawka na auto zostanie dodana.

bh z górki po który mamy permanentnie złamaną nogę

Perm złamanie nogi nadal występuje? Bo była drobna aktualizacja ostatnio.

10 minut temu, KeniuQ napisał:

latał na samym espie

Espy to już inna, kolejna sprawa, ale skończą się też tłumaczenia, że wspomagacze używane są tylko dla samego BH.

3 minuty temu, !Dark! napisał:

Poprawka na auto zostanie dodana.

Perm złamanie nogi nadal występuje? Bo była drobna aktualizacja ostatnio.

Espy to już inna, kolejna sprawa, ale skończą się też tłumaczenia, że wspomagacze używane są tylko dla samego BH.

Często ludzie byli zgłaszani,bo przelecieli całą polanke na bh lub coś takiego, a teraz cheaty nie będą widoczne. A wątpię aby adminstracja sprawdziła kogoś kto nie udziela się na czacie,nie zabija podejrzanie,zgłoszeń nie ma, a na espie może latać.

np jedzie sie autem i kliknie pare razy spacje to czlowieka zabija.

Powinno być już naprawione.

Nie mówiac o bh z górki po który mamy permanentnie złamaną nogę.

A czy skacząc sobie z górki w RL nie zdarza się, że łamiesz sobie nogę? Dodana została nowa mechanika do gry surviwal ;) ?

Powinno być już naprawione.

Nie mówiac o bh z górki po który mamy permanentnie złamaną nogę.

1. Tak naprawione 2. Dobrze ale po jakimś czasie ustępuje a nie całą mape trzeba chodzić z połamaną nogą albo sie killac co chwile w totemie,Pozatym ja sie już boję klikać spacje na górkach xD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By DVMIN
      Twój nick:BOT_Gawron hw69.pl, 
      Id konta: ,Data nadania bana:5.04.2020 
      ,Czas jaki pozostał do końca:29dni (30dni) , 
      Nick moderatora:NOMI ,
      Serwery na których masz bana:s6 ,
      Powód bana:UKRYWANIE CHEATERA ,
      Uzasadnienie: Gdy mój przyjaciel otrzymał bana skontaktowałem się z nim w ramach wyjaśnień, otrzymałem od niego nagranie, na którym widoczna jest PRÓBA zainstalowania cheata. Nie miał on na celu używania go na serwerach hw69, lecz na ruskich. Przypomnę że nie wiedziałem o tym oprogramowaniu przed godziną 16;00 dnia 5.04.2020. Chciałbym jeszcze wspomnieć, że dwa dni temu 4.04.2020 zakupiłem rangę Vip aby wspomóc serwer. Logicznie rzecz biorąc po co miałbym to robić, jakbym o tym wiedział. Gdy wrócił on na serwer na innym koncie, nie mogłem wydać go administracji, zrobiłbym coś co nie jest w moim stylu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku albo o przerzucenie vipa na serwer o dropie x15   ,
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Rozmawialiśmy na ten temat i pouczyłem go, aby nie robił tego ponownie
      Mogę ręczyć na to, że jest nie winny. Nie miałem na to wpływu, ani czasu do namysłu. 
      Pozdrawiam
    • By Soli123124124
      Twój nick: SOLI WTS HW69.PL Id konta: 76561198191025002 Data nadania bana: 05.04.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29 dni  Nick moderatora: NOMI Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: Ukrywanie cheatera Uzasadnienie: Moje uzasadnienie wygląda tak że Nomi bez podstawnie dał mi bana ponieważ chciałem poprostu wejść na event to mu coś zaczęło nie pasować i zaczął krzyczeć na cp. Później jakoś tak nie wiadomo skąd zaczął sie mnie pytać czy Egzo (kolega który dostał bana za bodzia który był nie aktywny , poprostu nie działał) nie ma multi konta , odparłem że nie po chwili wleciał ban . Chciałbym odwołać się od tego bana ponieważ miałem Rekru na On I zrekrutowałem sobie koleżke który rzekomo był egzem  więc nie zrobiłem nic złego dosłownie nic . W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem serwer na swoim prywatnym Team speaku
    • By Tatel
      Twój nick: Tatel hw69.pl Id konta: 76561198411552270 Data nadania bana: 04.04.2020 Czas jaki pozostał do końca: Nieokreślony (Przypinam ss do odwołania) Nick moderatora: Nie ma  Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: You have been banned (bodzio.) Uzasadnienie: Moje uzasadnienie będzie takie iż wczoraj nie zrobiłem nic takiego i nie grałem na odpalę może byłem troszkę toksyczny ale nie używałem żadnych wspomagaczy. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: 
    • By nieznajomy
      Twój nick:  nieznajomy hw69.pl Id konta: 76561198847471991 Data nadania bana: - Czas jaki pozostał do końca:  (oldperm)  Nick moderatora: Matheo0192 Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: Zalogowanie się na innym koncie   Uzasadnienie: wszedłem przez przypadek na innym koncie i dostałem bana nie wiem dlaczego  W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:nie miałem jak zareklamować serwera 
    • By PLeX0
      Twój nick: PLeX_0 hw69.pl Id konta: 76561198102359286 Data nadania bana: 28.03.2020r Czas jaki pozostał do końca: 29d Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: Aimbot Uzasadnienie: Nie posiadam żadnych wspomagaczy(aimbot itp.) a bana otrzymałem za rzekome przyznanie się do aimbota na chacie. Ktoś napisał że jestem odpalony i napisałem na chacie niezły aimbot nie?(był to sarkazm) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Kilku moich znajomych gra na hw69 dzięki mnie(jeden nawet kupił vipa)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...