Jump to content
!Dark!

[TuT] Problemy ze zmianą rozdzielczości

Recommended Posts

W ItemV2 pojawiły się problemy z konfiguracją rozdzielczości. W międzyczasie poniższe komendy wpisywane w konsoli pomogą naprawić te problemy:

 

dumpdisplay - pokazuje index bieżącego ekranu, pojawiają się błędy, gdy index głównego ekranu może być inny niż 0

setdisplay <index> - ustawia docelowy ekran na określony indeks. Jeśli masz problemy, ustaw to na 0

dumpres - pokazuje aktualną rozdzielczość

dumpresopt - pokazuje wszystkie obsługiwane rozdzielczości dla bieżącego ekranu

setres <width> <height> <fullscreen> - ustawia podaną rozdzielczość, na przykład: setres 1920 1080 true

Share this post


Link to post
1 minutę temu, DaWiDpl napisał:

Działa to jeszcze XD ?

Powinno. Komendy służyć miały raczej w tymczasowym poradzeniem sobie z problemami rozdzielczości wczesnych wersji eksperymentalnych HWv2. Aktualnie raczej nie ma potrzeby ich używać, masz ustawienia w grze.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By MariuszNalepa
   Mam problemy z wejściem na serwer. 
   Serwer ładuje  mi się z dobre 10 minut po czym zacina się na informacji ,,POZIOM ŁADOWANIA NULLIUS" I dalej już tylko brak odpowiedzi 
  • By KielUCH
   Jest możliwość stworzenia Serwerów NonSteam na HurtworldV2??
  • By Trezu
   Proponuję dodać   Czas który będzie zabraniał używania broni do jakiegoś czasu. Jest to naprzykład na maxihurt i bardzo dobrze się sprawuję. Bo to bardzo irytuję jeśli osoba mająca vipa ma po 20 min po wybudowaniu bazy ma Ar15 i Awm to jest śmiech. Zaproponuję pistolet po 1h, fr18 po 2-3h i kącząc na Ar15 po 8h. Jeśli jest to nie wykonalne to proszę żeby wrzystkie kity vipów zostały opóźnione co najmniej o 4h. Dziękuje za przeczytanie treść jest skierowana do administracji i @dark'a 
  • By iDremus
   Proponuję od rozpoczęcia wipe wprowadzić ograniczenia czasowe do używania broni np pistolet dostępny 1h, fr 2h po wipe itd. Aktualnie wygląda to tak, że wbijam na serwer po wipe o 17 mam awm i farmie itemy na ludziach a tym sposobem wyrównały by się szanse. Odstęp czasowy do uzgodnienia.
  • By you_nior
   Witam. Czy będzie dodany w przyszłości serwer V2 nonsteam ? Do tej pory są dwa ale tylko steam. Jak jest  możliwość dodania to czy da się to przyśpieszyć ? 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...