Jump to content
  • 0
Canstler

s12 [Rozwiązane]Zakup Monet

Question

Dzisiaj zakupiłem 2000 monet na stronie (ok. 1h temu) nadal nie doszły czy mogę prosić o pomoc.

ps: Mam potwierdzenie przelewu

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
2 godziny temu, Canstler napisał:

płaciłem przelewem bankowym :(

O tym właśnie mówię, że bywają problemy z tym w święta. Jutro do około 8-9 powinno być już zrealizowane.

• 0

Sposób płatności jaki wybrałeś na pewno jest dzisiaj (niedziela i święta) księgowany? Możliwe też, że banki mają dzisiaj jakieś opóźnienia ze względu na finał WOŚP.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Dobek
      Witam mam problem z dołączeniem na server hurt4u.pl x5 gdyż cały czas pisze mi łaczenie z adresem ip .Mogę wbić na inne servery hurt4u czy tez inny tylko nie moge na ten bardzo prosze o szybką pomoc dodaje załącznik https://imgur.com/undefined tu jest link ze zdjęciem 

• By kamil95n
      couldn't connect version older nie działa na s 12
    • By Mofiks123
      Kupiłem VIP na s12 czyli x5v2 na moje id 64 (76561198278317062). Został on nadany bez zarzutów ale juz po wipe po 16 juz go nie miałem a kupowałem go kilkanaście minut przed wip'e . Mam potwierdzenie przelewu z banku.
    • By bayu
      Witam. Moja propozycja to przedłużenie wipe na s12 z 7 dni na conajmniej 10. Uważam ze znajomymi że wipe co 7 dni to głupota. Gra bez vipa nie ma żadnego sensu . Myślę że rozsądnym czasem było by 14 dni.
    • By MilqMilq
      Proponuje dodanie RAIDBLOCKA Który działa i nie można na nim budować itp Pozdrawiam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...