Jump to content

Canstler

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Canstler

• Rank
    Początkujący
  1. Canstler

s12 [Rozwiązane]Zakup Monet

Niestety nadal nie ma. Mógł bym wysłać pv ss przelewu a ty dodał byś mi monety?
  2. Canstler

s12 [Rozwiązane]Zakup Monet

płaciłem przelewem bankowym
  3. Dzisiaj zakupiłem 2000 monet na stronie (ok. 1h temu) nadal nie doszły czy mogę prosić o pomoc. ps: Mam potwierdzenie przelewu
  4. Nie wiem jak to naprawić że po tym jak już uporałem się z brakującymi DLL to teraz wyświetla mi się błąd aplikacji (0xc000007b) HELP ME PLZ
  5. Canstler

Problem z odpaleniemHurtworld

niestety nie pomaga
  6. Siema, otóż mam następujący problem gdy uruchamiam hurtworld wyświetla mi się taki o to błąd (muszę opisać bo nmg wstawic ss) ps. odpala się jedno po drugiej (1)HurtworldClient.exe - Błąd aplikacji Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0x0000142) Kliknij przycisk ok... (2)Easy Anti-Cheat Untrusted system file (C:\Windows\System32\opengl32.dll) odinstalowałem opengl32.dll bo na początku nie chciało się odpalić z powodu że znajdował się na komputerze no i tak w kółko Proszę o pomoc
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...